R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara24 września 2017 FACEBOOK | 4469 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Padwa – Handbalove Busko 33:22

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Od zwycięstwa rozpoczęli II-ligowe rozgrywki szczypiorniści Padwy Zamość. Pokonali Handbalove Buskowiankę Busko 33:22(16:13).

Zamojska drużyna dominowała przez większość spotkania, kiedy zawodnikom z pola coś nie wychodziło błędy naprawiał bramkarza Karol Drabik. Golkiper, który przed sezonem dołączył do Padwy pokazał w dzisiejszym meczu swoją klasę i umiejętności, m.in. wygrywając pojedynki sam na sam z zawodnikami z Buska lub broniąc rzuty karne. Ogółem cały zespół Padwy zagrał bardzo dobre spotkanie i na tle rywali prezentował się jak pretendent do awansu do I ligi. 

Mały chaos wdarł się w poczynania zamojskich szczypiornistów na początku II połowy, gdy goście zbliżyli się do nich na różnicę dwóch bramek. O czas poprosił trener Padwy, Marcin Czerwonka i krótko ale zdecydowanie zmotywował zawodników do lepszej gry. Wskazówki szkoleniowca okazały się pomocne, bowiem Padwa tylko powiększyła przewagę, a gospodarze atakowali praktycznie do ostatniego gwizdka sędziego.

Krótko mówiąc, brawo Padwa! Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania.

Padwa Zamość – Handbalove Buskowianka Busko-Zdrój 33:22 (16:13)
Padwa: Drabik, Wnuk, Bąk – Fugiel 12, Samoszczuk 5, Adamczuk 4, Pieczykolan 4, Gałaszkiewicz 4, Maciocha 2, Kozyrski 1, Sałach 1, Juźwiak, Bigos, Łasocha, Lewusz, Radwański.
Kary: 12 minut – 10 minut.
Sędziowali: Paweł Piątek, Maciej Szestakow (Rzeszów). 
Widzów: 290.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Anonim" dnia 24 września 2017 o godzinie 21:50:28 napisał:
  Dobrze zaczęli, może będzie I liga w przyszłym sezonie.
  3
  0
  R E K L A M A
 • "Sray" dnia 24 września 2017 o godzinie 23:10:33 napisał:
  Zawodnik Padwy z nr 2 to chyba Pan Adamczuk jest mocno "utyty". Jeżeli schudnie 8-10kg to będzie bardziej dynamiczny i skoczny a przez to skuteczny. Jeden Fugiel to za mało . Jeśli przeciwnik wyłączy go z gry muszą rzucać inni . Samoszczuk i szczególnie Adamczuk maja predyspozycje rzutowe ale też sporą nadwagę . Weźcie się chłopy za swoje brzuchy trochę mniej piwka i kebabów a wyniki będą zdecydowanie lepsze.
  2
  4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
PR
Wow! Jeden ambulans przyczyni się do po...
kamil
życzymy powodzenia Panie Prezydencie a ...
ja
To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-B...
perła
Jak to możliwe że przetarg wygrywa fir...
Dorzucę jeszcze jeden kamyczek do ogr...
zamoscianin
Wspomóż nieszczęśników, opłać zal...
.
Koszulki z Ronaldo sprzedały się w lic...
do ciekawe
czy jednym z prezesów ogródków nie je...
Komedia
Dolol sieniawa wioska i 3 tys mieszlanco...
Antykibic
Jestem podbudowany tym wynikiem....
zamoscianin
Czyli co, nacjonalizacja? Tęsknisz za k...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny