Galerie | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara2 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 52 komentarze

Zamość: Paczka dla wicepremiera Gowina [AKTUALIZACJA, VIDEO]

Fot. Facebook/Nowoczesna Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Działacze zamojskiego koła Nowoczesnej przygotowują świąteczną paczkę żywnościową dla wicepremiera Jarosława Gowina.

Akcja jest odpowiedzią na niefortunną i kontrowersyjną wypowiedź wicepremiera w jednej z ogólnopolskich stacji radiowej, że gdy był ministrem sprawiedliwości w rządzie PO zdarzało się, ze nie starczało mu do pierwszego. Wypowiedź ta wywołała lawinę krytyki. Wicepremier Gowin przeprosił później na Twitterze za te słowa.

Przepraszam, tych którzy poczuli się dotknięci moją niefortunną wypowiedzią – zwłaszcza tych, którzy zmagają się z prawdziwym niedostatkiem. Moim zamiarem nie było uskarżanie się na własną sytuację, która bez wątpienia jest o wiele lepsza niż milionów Polaków.

Jednak burzy, jaką wywołał nie da się już tak łatwo zatrzymać. W odpowiedzi na słowa wicepremiera działacze zamojskiego koła Nowoczesnej przygotowują dla niego świąteczną paczkę żywnościową.

Nowoczesna Zamość przygotowuje świąteczną paczkę żywnościową dla wicepremiera Gowina, któremu jak słyszymy nie starcza do pierwszego. Rolnicza Zamojszczyzna, otwarta na inwestorów z mieszkańcami chętnymi do pracy, dzieli się tym co ma najlepsze – zdrową i smaczną żywnością. Gdyby sytuacja nie zmieniła się do przyszłych świąt moze Pan na nas liczyć. Mamy nadzieję, że wicepremier kosztując naszych regionalnych produktów, pomyśli o wsparciu inwestycyjnym dla naszego regionu. – czytamy na FB zamojskiej Nowoczesnej.

AKTUALIZACJA 2.03.2018r.

Dziś w biurze Nowoczesnej przy ul. Ormiańskiej odbyła się konferencja prasowa, podczas której przygotowano paczkę dla wicepremiera Gowina. Szczegóły w relacji video.

Poniżej krótka fotorelacja z przygotowania paczki dla wicepremiera.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 16.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Prawo i sprawiedliwe" dnia 1 marca 2018 o godzinie 8:36:15 napisał:
  Świetny pomysł, sama sie dołoze dla bidnego z warszawy
  R E K L A M A
 • "Mu" dnia 1 marca 2018 o godzinie 8:37:38 napisał:
  Jak nie lubię nowoczesnej, tak ten pomysł jest super.
 • "antyklerykał" dnia 1 marca 2018 o godzinie 9:16:12 napisał:
  To wzorcowy przykład do czego prowadzi człowieka przekonanie, że moje jest "mojsze", bo jestem taki fajny i należę do Opus Dei. Dlatego będę mówił innym jak mają żyć, będę im organizował życie przez stanowienie prawa, które jest wygodne dla swoich, będę brał kasę podatników i pysznił się jaki to jestem zapracowany dla dobra zwykłego Polaka i do tego za takie marne grosze. -------------------- W normalnym kraju na zachód od Polski, taki ktoś już by wyleciał z rządu, ale nie u nas...:(
 • "Nietotalny i nie Petru" dnia 1 marca 2018 o godzinie 9:33:35 napisał:
  To dla Kijowskiego juz nie zbieracie Pani Profesor?
 • "Roman" dnia 1 marca 2018 o godzinie 9:51:30 napisał:
  Dla Kijowskiego zbierają grubą kasę a dla Gowina ochłapy :)
 • "Anka" dnia 1 marca 2018 o godzinie 9:59:29 napisał:
  Nowoczesna nigdy dla Kijowskiego nie zbierała a akcje mają super. Wiedzą co trzeba robić.
 • "Mieszkanka" dnia 1 marca 2018 o godzinie 10:22:25 napisał:
  Nie zbierali dla Kijowskiego? To pytam co ta Pani robiła podczas wizyty Kijowskiego w Zamościu?
 • "bekka" dnia 1 marca 2018 o godzinie 10:36:42 napisał:
  Świetna akcja - "z jajem"..i tylko tyle. Zaistniejecie. Należy jednak pamiętać, że miecz ma dwa ostrza i może ktoś zacznie zbierać dla Was jednocześnie guano i środki czyszczące...? Biliobil też przydałby się jak widać.
 • "z_boku" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:06:44 napisał:
  Mam mieszane uczucia. Robi się jak napisał poprzednik akcję z jajem, a Pan Gowin faktycznie może być w trudnej sytuacji.
 • "Bogdan" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:09:33 napisał:
  Pierwszy raz popieram akcję Nowoczesnej
  R E K L A M A
 • "." dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:09:58 napisał:
  najważniejsze że nasi byli pierwsi. O kom pisać - o nas, o kim będą mówić o nas :)
 • "kmarek" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:15:22 napisał:
  Olej (też regionalny z Bodaczowa) to koniecznie wyślijcie Rysiowi i Kasi z #nowoczesna. PS. Te same gęby i przekonanie że to śmieszne. A ja bym chciał żeby lokalni "politycy" podejmowali jakieś inicjatywy dotyczące lobbingu na rzecz naszej społeczności. Potrzeby regionu są i to niemałe ale lepiej bawić się w kabaret.
 • "waga" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:27:59 napisał:
  niektórzy obecni na zdjęciu mają małą szansę na wysyłkę , trza pierwej spaść z wagi, ogolić się, przyciąć pazury i może wtedy poczta przyjmie taką "paczkę" chociaż zawartośc i tak będzie niebezpieczna do strawienia ale ekran wytrzymuje, a tak poważnie: czego się ludzie nie czepią żeby zaistnieć
 • "tak trzymać" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:28:32 napisał:
  Super gdyby temat się przebił do ogólnopolskiej. Przecież oni promują przy okazji Zamojszczyznę i produkty stąd. Tak trzymać !!!
 • "brawo" dnia 1 marca 2018 o godzinie 11:54:57 napisał:
  Bardzo fajna lekcja marketingu jak przy wykorzystaniu wpadki polityka wypromować lokalne produkty. Brakuje mi tylko jeszcze szczodraka i piwa marki Roztocze.
 • "cyniczny" dnia 1 marca 2018 o godzinie 12:48:51 napisał:
  ci co robia paczki chyba nie zrozumieli. przeciez mowil wyraznie kiedy byl za rzadow po-psl mu nie wystarczalo, teraz mu wystarcza wiec nie bardzo rozumiem po co te paczki chyba ze wysla mu je wehikułem czasu, panowie słuchajcie ze zrozumieniem, zreszta teraz pensie politykow a zwlaszcza nagrody sa wieksze wiec teraz napewno mu starcza, ten rzad pis jakis dziwny sobie przyznaje nagrody w tysiącach a emerytom podwyzki w złotówkach
 • "paddxcc" dnia 1 marca 2018 o godzinie 12:51:42 napisał:
  A może by pomyślał o sytuacji ludzi bandycko okradzonych z mieszkać w tzw. reprywatyzacji, której jako wieczny minister (wtedy sprawiedliwości w rzadzie peło) się przyg\lądał i nic nie widział???
 • "99" dnia 1 marca 2018 o godzinie 13:04:15 napisał:
  "cyniczny" a kiedy mu mieli wysłać tą paczkę jak wcześniej nie narzekał na zarobki dopiero teraz o tym powiedział, kto wiedział wcześniej że bidulek przymiera głodem.
 • "spk" dnia 1 marca 2018 o godzinie 14:13:41 napisał:
  Happening goni happening, tanie chwyty pod publiczkę, miałkość przekazu, żadnych głębszych treści - to jest ta "siła", która stoi w kolejce do władzy?
 • "do spk" dnia 1 marca 2018 o godzinie 14:23:08 napisał:
  Jak się porówna ze świecidełkami, koncertami za miejską kasę, śniadankami na Zielonym Ryneczku - to fakt, tam to był przekaz .... a właściwie to przelewy z miejskiej kasy
  R E K L A M A
 • "." dnia 1 marca 2018 o godzinie 15:00:16 napisał:
  Nowoczesna jest już na politycznym dnie, wysokie notowania PO to skutek przechodzenia elektoratu do tej partii i raczej uratowanie politycznego bytu tej partii jest praktycznie nie możliwe. Skończył się sen , że Petru będzie premierem desygnowanym przez największa partię w przyszłym sejmie czyli nowoczesna. Zmiana lidera Nowoczesnej z Petru na Lubnauer była zmianą zbyt późną, tak naprawdę realizując projekt nowej partii błędem było stawianie na jej czele Ryszarda Petru. Sami oceńcie dwa lata od powołania nowoczesnej i taka spektakularna zmiana i upadek lidera Ryszarda Petru? Nigdy w polskim parlamentaryzmie nie było czegoś takiego. Cała nadzieja nowoczesnej to wybory samorządowe i oddolne struktury - nawet w miarę przyzwoity wynik wyborów samorządowych może spowoduje, że w przyszłym sejmie będzie ta partia, ale będzie to pyrrusowe zwycięstwo. Co do zamojskiego koła nowoczesnej - tę akcję można śmiało określić happeningiem politycznym - ale uważny obserwator zapyta się ok, ale gdzie byli państwo, gdy jakaś sędzia wypowiadała się o swoich zarobkach, że są one odpowiednie na http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/prezes-sadu-najwyzszego-gardzi-10-000-z-bo-zarabia-27-000-z_957298.html można przypomnieć słowa Elżbiety Bieńkowskiej. Powaga partii wymaga merytorycznych inicjatyw i bycia partią na miarę takiej partii na jaką kreowała sie ta partia z chwilą powołania jej w życie. To co się dzieje z Nowoczesną, zwłaszcza po spektakularnym upadku jej lidera - mozna powiedzieć KRÓL JEST NAGI. CO DALAEJ ? NIE BEDZIE DALEJ.
 • "Asd" dnia 1 marca 2018 o godzinie 15:29:02 napisał:
  Zobaczymy co z tą paczką zrobią, ale dobrze że ktoś coś robi bo PiS przegina.
 • "aa" dnia 1 marca 2018 o godzinie 16:33:00 napisał:
  A na bilet dla pietry i szmidt na Maderę może też zaczną zbierać!!! Już nie długo słuch zaginie o tych śmisznych ludziach
 • "Dobre" dnia 1 marca 2018 o godzinie 16:33:15 napisał:
  Też nie zawsze przepadam za nowoczesną ale od jakiegoś czasu widzę że maja tam kumatych ludzi. To co zrobili to promocja miasta Zamość i produktów regionalnych. Jak patrze na zdjęcie wszystko jest z Zamościa i okolic.
 • "mieszkaniec" dnia 1 marca 2018 o godzinie 17:36:39 napisał:
  jakie to nowoczesne...
 • "observer" dnia 1 marca 2018 o godzinie 19:47:52 napisał:
  happening - udany. ale co z tego wynika? nasze codzienne życie to - niestety - ale nie happening. A że Gowin okazał się -delikatnie mówiąc - idiotą - nie wiem, nie badałem jego DNA
 • "z_boku" dnia 1 marca 2018 o godzinie 20:11:23 napisał:
  Hmmmm, to już można na podstawie analizy DNA stwierdzić czy ktoś jest idiotą?
 • "12345" dnia 1 marca 2018 o godzinie 20:26:09 napisał:
  "z_boku" Napisał to z lekką ironią tak myślę może i się mylę ,jednemu wystarczy 1 zdanie A .............,co było dalej to nie dokończę użyj swojego DNA.
 • "Thomas" dnia 1 marca 2018 o godzinie 20:39:46 napisał:
  A gdzie masztarda, a gdzie ostatnia paróweczka?
 • "z_boku" dnia 1 marca 2018 o godzinie 20:59:05 napisał:
  Parówek lokalnych to można mu całe torby wysłać, ale musztardy to chyba tutaj nie wytwarza się?
  R E K L A M A
 • "jaco" dnia 1 marca 2018 o godzinie 22:57:42 napisał:
  blisko 20 tyś miesiecznie i mu nie wystarcza na życie. Kur... jaki to szacunek dla ludzi. Pasuje mi działanie nowoczesnej w takich przypadkach
 • "Thomas" dnia 1 marca 2018 o godzinie 23:22:25 napisał:
  Tak bez musztardy?
 • "z_boku" dnia 2 marca 2018 o godzinie 0:35:32 napisał:
  @"Thomas" - też mnie zemdliło, musztarda musi być. Ostatecznie można wykopać trochę chrzanu, niech sobie zetrze i doprawi.
 • "." dnia 2 marca 2018 o godzinie 2:14:17 napisał:
  Jest takie powiedzenie władza psuje i coś w tym jest. Źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz - tak bym to widział. Od inicjatorów oczekiwałbym podobnych akcji w stosunku do każdej publicznej osoby bez względu czy będzie ona z Nowoczesnej, PO, PSL, SlD czy PiS - bez żadnego wyjątku. We wszystkim trzeba zachować obiektywizm, nie tak jak tutaj bo oni, to bo oni tamto. To jest taka moralność Kalego. Nie ma oni, są my wy i oni. Dlatego, oczekiwałbym nie szukania źdźbła a belki. Co do tej wypowiedzi jest ona nieetyczna, ale w porównaniu z tym co powiedział Bieńkowska.
 • "mieszkaniec" dnia 2 marca 2018 o godzinie 7:19:52 napisał:
  Gowin powinien myśleć za nim powie coś takiego to raz, a dwa spoko, ze akurat N. robi taka akcje. Partia która co chwile zalicza jakieś wpadki buduje na czymś takim swoje paliwo polityczne przynajmniej raz sie może odgryźć za Swetru :)
 • "see." dnia 2 marca 2018 o godzinie 9:57:48 napisał:
  W podziękowaniu "gowinowcy" powinni przekazać środki czystości dla lokalnej .N
 • "see." dnia 2 marca 2018 o godzinie 9:59:05 napisał:
  i skrobaczki do szyb... ;)
 • "17,5" dnia 2 marca 2018 o godzinie 22:48:14 napisał:
  17.5 miesięcznie coś jeszcze pisać...
 • "hehe" dnia 3 marca 2018 o godzinie 7:26:42 napisał:
  Coś jak refren z tej piosenki: https://www.youtube.com/watch?v=11-hOccznsk
 • "cebularz" dnia 3 marca 2018 o godzinie 9:18:35 napisał:
  Dobry pomysł i fajna paczka, ale cebularze zrobią się czerstwe zanim dotrą do adresata.
  R E K L A M A
 • "z_boku" dnia 3 marca 2018 o godzinie 10:29:12 napisał:
  Jak głodny to i czerstwe zje
 • "Wania Gromkopierdiejew" dnia 3 marca 2018 o godzinie 11:34:39 napisał:
  Oj, spadać z tą Nowoczesną, już nie wiedzą jak się mają promować. Lepiej dajcie te dary dzieciom do Domu Dziecka albo do jakiegoś DPS-u, tak ględzicie trzy po trzy jak ta cała wasza elyta z panią Lubnauer na czele i nic z tego nie wynika.
 • "Nowoczesna Zamość" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:55:18 napisał:
  Szanowni Krytykanci - dziękujemy za dyskusję i zachęcamy do refleksji. Czy nie mamy racji wskazując na oderwanie się rządzących elit od problemów zwykłych ludzi ? Czy wicepremier Gowin ma rację zarzekając się na słowo honoru, że za 17,5 tys złotych wypłacanych co miesiąc z naszych podatków nie może utrzymać rodziny ? Czy źle robimy promując lokalne produkty i Zamojszczyznę ? Czy przekazując nawet 100 takich paczek uboższym mamy szansę zwrócić uwagę rządzącym na ich butę i arogancję czy też efekt ten możemy osiągnąć raczej w ten sposób w jaki to zrobiliśmy ? I chcemy za jedno przeprosić :-). Że w paczce nie znalazły się wszystkie produkty związane z regionem ale my też normalnie pracujemy i brak nam było czasu i zasobów aby zebrać wszystkie produkty.
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:24:11 napisał:
  Gowin, to typowy polityk, który nie ma zasad, moralności i honoru, ale kreuje się na super-hiper Katolika i człowieka z "wartościmi". Tak to niestety wygląda w wydaniu tej części naszego społeczeństwa. Kłamstwo, obłuda i prywata. Dno i 5 metrów mułu...
 • "nowak" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:10:52 napisał:
  Panie Radny za ile ten zegarek, czy nie zapomniał Pan zgłosić w oświadczeniu?
 • "Parczewiak" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:16:00 napisał:
  Od lat wiadomo, że najlepsza musztarda jesz z Parczewa (Lubelszczyzna), nie tylko do parówek ; )
 • "Co to jest polityka? ; )" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:29:33 napisał:
  "Syn pyta ojca: - Tato, co to jest POLITYKA? Ojciec odpowiada: - Zobacz, ja przynoszę pieniądze do domu, więc jestem KAPITALISTĄ, Twoja mama rządzi tymi pieniędzmi, więc jest RZĄDEM, dziadek uważa, żeby wszystko było na swoim miejscu, więc jest ZWIĄZKIEM ZAWODOWYM, nasz pokojówka jest KLASĄ ROBOTNICZĄ, a wszyscy mamy jeden cel, aby się Tobie lepiej wiodło! Ty jesteś LUDEM, a Twój młodszy brat, który leży jeszcze w pieluchach jest PRZYSZŁOŚCIĄ!!! Zrozumiałeś synku??? Chłopiec zastanawia się i mówi, że musi się z tym wszystkim jeszcze przespać. W nocy budzi chłopca płacz młodszego brata, który narobił w pieluchy i drze się wniebogłosy. A, że chłopiec nie wiedział co ma zrobić, poszedł do pokoju rodziców. W pokoju była tylko mama, ale spała tak mocno, że nie mógł jej dobudzić, więc poszedł do pokoju pokojówki, gdzie akurat zabawiał się z nią ojciec, a dziadek podglądał ich przez okno. Wszyscy byli tak sobą zajęci, że nie zauważyli, że chłopiec jest w pokoju. Malec postanowił więc, że pójdzie spać i o wszystkim zapomni. Rano ojciec pyta go: - Synku, możesz mi powiedzieć własnymi słowami co to jest POLITYKA?? - TAK!!! - odpowiada syn. - KAPITALIZM wykorzystuje KLASĘ ROBOTNICZĄ, ZWIĄZKI ZAWODOWE się temu przyglądają, podczas gdy RZĄD śpi, LUD jest całkowicie ignorowany, a PRZYSZŁOŚĆ leży w gównie!!! TO JEST POLITYKA!!!"
 • "oderwany od rzeczywistości" dnia 4 marca 2018 o godzinie 12:48:41 napisał:
  "Premier przechadza się po Warszawie wraz ze swoją żoną. Oglądając wystawy sklepowe mówi do żony: - Popatrz! Spodnie 50zł, koszulka 40zł, futro 150zł. Nie wiem o co ludziom chodzi, że jest tak źle, jest dość tanio. Wszyscy mówią, że nikogo na nic nie stać. Żona popatrzyła na męża z ogromną czułością, jak tylko kobieta potrafi i mówi: - Kochanie. To jest pralnia."
 • "Emerytka" dnia 5 marca 2018 o godzinie 16:45:03 napisał:
  Patrzę na to czym się zajmujecie , słucham Was i jest mi Was żal. Tyle macie radości z ośmieszania drugiego człowieka , tyle w Was energii i zapału do pracy bez efektownej .Jak widać do końca nic mądrego nie jesteście zaproponować. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego , że tym swoim "działaniem " tylko sobie wystawiacie "mierną notę " No cóż Wy "nowocześni" spieszcie się z tą paczką bo kadencja Wam się kończy , stoicie nad przepaścią , słuch o Was wkrótce zaginie jak o Palikocie. Takie inicjatywy jak ta - szykanowanie człowieka dla którego Polska i Polacy ma wartość nadrzędną - notowań Wam nie poprawi. I jeszcze jedno jest powiedzenie "kij ma dwa końce" . Jestem już emerytką /z nie najniższym świadczeniem/ i mam pytanie - jeżeli kilka butelek oleju pomogłoby Wam to chętnie przygotuję paczkę dla Was
 • "z_boku" dnia 5 marca 2018 o godzinie 17:34:57 napisał:
  @ "Emerytka" - nie jestem sympatykiem Nowoczesnej. Założyli sobie partię jakich wiele już przewinęło się po scenie politycznej, ich prawo. Chcą coś robić, chociażby patrzeć władzy na ręce, niech to robią. Co do Pana wicepremiera Gowina, to nikt go nie ośmiesza. Kiedy jest się osobą publiczną, trzeba uważać co, kiedy, komu i jak się mówi, bo wszystko idzie w eter i jeżeli palnie się głupotę , więcej niż pewne jest że ktoś to wykorzysta, ot choćby żeby porobić sobie "jaja". Pan Gowin sam się postawił w niekorzystnej sytuacji, można powiedzieć że zrobił z siebie osobę co do której są wątpliwości czy nadaje się do pełnienia takiej funkcji. Nie zaszkodzi mu jeżeli dostanie kilka butelek oleju.
  R E K L A M A
 • "jaco" dnia 6 marca 2018 o godzinie 9:03:22 napisał:
  mnie się widzi ta akcja Nowoczesnej. Poza tym że pokazali obłudę władzy reklamowali Zamojskie i regionalne produkty. Penie mało kto się zorientował że wszystko co wsdzaili do tego koszyka jest z zamoscia i okolic. Oczywiście krytyka bedzie się pojawiała zawsze gdy włądzy nadepnie sie na palec
 • "Nju spaślak" dnia 7 marca 2018 o godzinie 10:59:33 napisał:
  Minęło trochę czasu - paczka nie zaśmierdziała się ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anti-Spam Quiz:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Antyklerykał
Zawierzy się akustykę np. tzw. Matce B...
ja
"przewidywana dobra akustyka". A jak nie...
Zróbcie jeszcze plac zabaw, by księża...
muo
Dopiero wyremontowana ulica za miliony i...
Antyklerykał
W Polsce katolickiej jest około 50 tys....
Antyklerykał
A leków w aptekach nadal nie ma......
Witold
Przypominam, że Świadkowie Jehowy nie ...
KL
Niesamowite na Zamojszczyźnie - kieruj...
KL
"Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi" - n...
Inżynier z Pet...
Widać ze Pan Farion startuje na posła ...
Krys
Rozumiem protest przeciw spalarni, ale n...
Żadne argumenty merytoryczne, finansowe...
z_boku
Niegdyś kiedy wysypisko znajdowało si...
zabrakło farby
sam napis bialy RONDO na asfalcie by wys...
ja z zamoscia
Wielka strata dla Zamościa. Super Facet...
observer
Czytałem "fachowe" wypowiedzi członkó...
ak
Powinniśmy wpisać śmieci na listę na...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018