Polityka i Samorząd | ZamośćRedakcja8 stycznia 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość: Oświadczenie Prezydenta ws. zawieszenia prezesa PGK Jarosława Maluhy

Jarosław Maluha. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Publikujemy oświadczenie Prezydenta Andrzeja Wnuka dotyczące zawieszenia w obowiązkach prezesa Zarządu PGK Sp. z o.o. Jarosława Maluhy, w związku z wszczęciem postępowania przez Prokuraturę Okręgową w Radomiu w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy organizacji przetargów.

7.01.2019 r. Rada Nadzorcza Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Zamościu, na moją prośbę, zdecydowała o zawieszeniu w obowiązkach prezesa Zarządu Spółki, pana Jarosława Maluhy.

Powodem tej decyzji jest fakt wszczęcia postępowania przez Prokuraturę Okręgową w Radomiu w sprawie ewentualnych nieprawidłowości przy organizacji przetargów w PGK sp. z o.o. Postępowanie toczy się w sprawie i na dzień dzisiejszy trudno jest przesądzać o efekcie tych czynności, które zostały wszczęte na skutek doniesienia Rady Nadzorczej z września ub.r. Pomimo to, działając dla dobra spółki, RN na mój wniosek podjęła tę trudną decyzję i zawiesiła Prezesa w pełnieniu obowiązków, dając mu również szansę oczyścić się z ewentualnych pomówień. Ufam, że prokuratura wyjaśni wszelkie wątpliwości.

Na czas wyjaśnienia sprawy, RN powołała pana Andrzeja Lubczyka na stanowisko wiceprezesa spółki. Andrzej Lubczyk, w przeszłości wiceprezydent Zamościa, jest doświadczonym menedżerem, który przez ostatnie 4 lata był wiceprezesem Zakładu Gospodarki Lokalowej sp. z o.o.

Podpisano: Andrzej Wnuk Prezydent Zamościa

 
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 14.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 16:10:18 napisał:
  Zbyt późno więc niewiarygodnie.
  R E K L A M A
 • "Komentarze" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 16:39:47 napisał:
  Dalej kampanie wyborczą uprawiacie tu na Roztoczu? Bo jak wytłumaczyć fakt, że włączyliście komentarze? Teraz stawiam, że kolejny raz komentarze będą włączone gdy pojawi się artykuł o spalarni tak pompowany ze sponsorowaniem temat tutaj.
  • "ewa" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 17:39:38 napisał:
   pełna zgoda!
 • "ad111" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 18:29:59 napisał:
  Takie czasy, że dziennikarze się zprostytuowali na maksa, ale z drugiej strony warto korzystać z chwili udostępnienia komentarzy, aby wyrazić swoje zdanie w tematach tu poruszanych. Nic o nas bez nas.
 • "max" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 21:18:45 napisał:
  Co się stało? Redakcjo może jakieś przeprosiny? Już po wyborach!! I co nie udało się! A tyle jadu wyleliście i co? Macie trochę godności??
 • "wyborca" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 23:01:31 napisał:
  Mój prywatny ranking Roberta Moteki - to był bardzo zły i niefortunny artykuł. Kto według tego artykułu miał najmniej wad - Andrzej Wnuk, kto miał najwięcej nie będę pisał. Była szansa na drugą turę, można było przegrupować siły - i kto wie jakby to się ulożyło, w każdym bądź razie szanse były. A tak był klęska i minimalna wygrana w pierwszej turze - ale z dość duża przewagą.
 • "Kasowanie komentarzy" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 23:05:51 napisał:
  Po co włączyliście komentarze skoro je kasujecie?
 • "zorro" dnia 8 stycznia 2019 o godzinie 23:46:13 napisał:
  ciężko zawiesza się kolegę z ławki szkolnej z elektryka ???
 • "Kerim" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 9:07:36 napisał:
  Dlaczego mój komentarz został usunięty ? Nie było w nim nic złego, jedynie konstruktywna krytyka.
  • "Redakcja roztocze.net" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 11:53:24 napisał:
   Komentarz został uznany za uderzający w reputację roztocze.net i może wprowadzać innych czytelników w błąd, w związku z czym został ukryty (nieskasowany). Sprawa zostanie przekazana odpowiednim służbom.
   Jednocześnie przypominamy, że każdy użytkownik ma prawo wyrazić subiektywną opinię na każdy temat. Zachęcamy do zostawiania komentarzy zawierających pytania, sugestie, własne pozytywne i negatywne opinie oraz komentarze dotyczące treści artykułów będące prawdą.
   W sprawie wyjaśnień zapraszamy do kontaktu z redakcją.
  • "Kerim" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 12:36:36 napisał:
   W komentarzu było napisane że wyłączyliście komentarze a teraz do nich wracacie, ponadto że nie ma już nowych numerów gazety. Zamiast straszyć "służbami" proszę o wskazanie który z tych punktów jest nieprawdą, a wtedy nawet przeproszę.
   R E K L A M A
  • "KL" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 12:55:04 napisał:
   No to Mirek się doigrał...
  • "CENZURA" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 13:02:11 napisał:
   No... doigrał się, teraz rano zapukają do niego smutni panowie za to, że jak dobrze pamiętam napisał coś o braku obiektywizmu w czasie kampanii wyborczej hehehe. To nadawało się do usunięcia i teraz straszenia czytelnika? Tu naprawdę panuje CENZURA
  • "Name" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 16:37:01 napisał:
   Tylko czekać aż "CENZURA" zniknie usunięta przez cenzurę.
 • "CENZURA" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 9:26:09 napisał:
  Rzeczywiście, znikają komentarze. Czy tu wypowiedzi są przez kogoś cenzurowane?
 • "CENZURA" dnia 9 stycznia 2019 o godzinie 12:17:56 napisał:
  Dla czytelników ukryty czy skasowany to jedno i to samo. A dla mnie to CENZURA
  R E K L A M A
 • "nie wnuk" dnia 20 stycznia 2019 o godzinie 20:26:22 napisał:
  a gdzie artykuł, który był 1 godz temu o P. Lubczyku który zastąpił podejrzanego pana Maluhe?????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018