R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćRedakcja27 lutego 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: „Ósemka” zaprasza na Dzień Otwarty

Szkoła Podstawowa nr 8, Gimnazjum nr 5, Zespół Szkół nr 5


Zapoznanie z bazą dydaktyczną szkoły i zapoznanie z nauczycielami. Do tego program artystyczny oraz gry i zabawy sportowe.

To wszystko czeka na dzieci i ich rodziców, którzy zechcą w najbliższą sobotę, 3 marca, uczestniczyć w Dniu Otwartym w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu, przy ul. B. Prusa 10 na zamojskiej Karolówce.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

W programie zaplanowano:
– prezentację „Cztery pory roku z ósemką”
– ciekawe prezentacje oferty szkoły
– zapoznanie z bazą dydaktyczną oraz lokalową szkoły – gry i zabawy w hali sportowej
– spotkanie z dyrektorem szkoły.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 9. Planowana godzina zakończenia to 12.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "xyz" dnia 27 lutego 2018 o godzinie 13:08:24 napisał:
    Zapisując dziecko do tej szkoły liczcie sie Państwo z tym, że Wasze dziecko, zostanie zarażone wszawicą, pasożyty plęgną sie w tej szkole, a Dyrekcja nic z tym nie robi, chociaż dobrze o tym wie. Moje dziecko leczy sie od września, a na preparaty straciłam juz pareset złotych!!!! Dziecku zaczęły juz z tych chemicznych środków wypadać włosy!!! Co tydzień odwszawiam dziecko tylko dlatego, że jest ciągle zarażane od dzieci, z nieciekawych środowisk ,których rodzice zaniedbują higiene. Co z tego , że ja dbam o swoje dziecko, jak wszawica jest zaraźliwa. Wstyd aby choroba utożsamiana z nizinami społecznymi i brudem panowała w szkole w obecnych czasach za przyzwoleniem Dyrekcji i kadry pedagogicznej, która problem wszawicy ma w poważaniu.
    R E K L A M A
  • "anon" dnia 28 lutego 2018 o godzinie 15:27:33 napisał:
    Jeśli dziecko ma problem z wszawicą to proponuje zmianę szkoły, aby nie zarażało innych. :))))

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny