Edukacja | ZamośćRedakcja27 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: „Ósemka” zaprasza na Dzień Otwarty

Szkoła Podstawowa nr 8, Gimnazjum nr 5, Zespół Szkół nr 5


Zapoznanie z bazą dydaktyczną szkoły i zapoznanie z nauczycielami. Do tego program artystyczny oraz gry i zabawy sportowe.

To wszystko czeka na dzieci i ich rodziców, którzy zechcą w najbliższą sobotę, 3 marca, uczestniczyć w Dniu Otwartym w Szkole Podstawowej nr 8 w Zamościu, przy ul. B. Prusa 10 na zamojskiej Karolówce.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców.

W programie zaplanowano:
– prezentację „Cztery pory roku z ósemką”
– ciekawe prezentacje oferty szkoły
– zapoznanie z bazą dydaktyczną oraz lokalową szkoły – gry i zabawy w hali sportowej
– spotkanie z dyrektorem szkoły.

Dzień Otwarty rozpocznie się o godz. 9. Planowana godzina zakończenia to 12.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "xyz" dnia 27 lutego 2018 o godzinie 13:08:24 napisał:
    Zapisując dziecko do tej szkoły liczcie sie Państwo z tym, że Wasze dziecko, zostanie zarażone wszawicą, pasożyty plęgną sie w tej szkole, a Dyrekcja nic z tym nie robi, chociaż dobrze o tym wie. Moje dziecko leczy sie od września, a na preparaty straciłam juz pareset złotych!!!! Dziecku zaczęły juz z tych chemicznych środków wypadać włosy!!! Co tydzień odwszawiam dziecko tylko dlatego, że jest ciągle zarażane od dzieci, z nieciekawych środowisk ,których rodzice zaniedbują higiene. Co z tego , że ja dbam o swoje dziecko, jak wszawica jest zaraźliwa. Wstyd aby choroba utożsamiana z nizinami społecznymi i brudem panowała w szkole w obecnych czasach za przyzwoleniem Dyrekcji i kadry pedagogicznej, która problem wszawicy ma w poważaniu.
    R E K L A M A
  • "anon" dnia 28 lutego 2018 o godzinie 15:27:33 napisał:
    Jeśli dziecko ma problem z wszawicą to proponuje zmianę szkoły, aby nie zarażało innych. :))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018