R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja19 grudnia 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Orlen dofianansuje przejścia dla pieszych

Fot. pixabay.com

Fundacja Orlen Dar Serca dofinansuje doznakowanie przejść dla pieszych.W lipcu bieżącego roku, Fundacja Orlen Dar Serca ogłosiła program pn. „Bezpieczna Droga Do Szkoły”, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych w pobliżu placówek oświatowych poprzez poprawę oznakowania.

W sierpniu miasto przystąpiło do programu zgłaszając cztery przejścia, które zgodnie z warunkami programu znajdują się w pobliżu szkół:

– ul. Świętego Piątka – przy skrzyżowaniu z ul. Orlą (w pobliżu SP nr 6)

– ul. Lwowska – przy Kuratorium Oświaty (w pobliżu SP nr 2)

– ul. Partyzantów – w pobliżu II L.O.

– ul. Kilińskiego – w pobliżu III L.O.

Złożony w sierpniu wniosek został rozpatrzony pozytywnie i Fundacja dofinansuje przedsięwzięcie.

Doznakowanie przejść będzie polegać na wykonaniu nowego oznakowania poziomego biało-czerwonego w technologii grubowarstwowej oraz ich doświetleniu za pomocą aktywnych znaków D-6 (przejście dla pieszych). Zaproponowane rozwiązanie poprawi widoczność przejścia dla pieszych znacząco wpływając na bezpieczeństwo i komfort pieszych. – informuje zamojski magistrat.

Prace planowane są do wykonania w miesiącach wiosenno-letnich 2018 roku.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Antywąs" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 21:27:16 napisał:
  Dalej Zwolak zbiera te podpisy? Bo miasto działa, a nie robi kampanię wyborczą...
  R E K L A M A
 • "popis" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 22:16:01 napisał:
  Antywąsie aleś ty głupi. Zwolak jest szybszy niż ci się wydaje i nie robi tego siebie tylko dla ciebie abyś miał wrażenie że coś zrobiłeś dobrego ;)
 • "Antywąs" dnia 19 grudnia 2017 o godzinie 22:49:29 napisał:
  Nie wiem, jaki ty jesteś głupi, ale szybki to on nie jest... I jego patron Zamoyski, dwanaście lat rządów i żadnego bezpiecznego przejścia... Wtedy wypadków nie było?
 • "21" dnia 21 grudnia 2017 o godzinie 21:46:04 napisał:
  A nie można takich przejść dla pieszych robić wszędzie są bardziej widoczne czy chodzi o koszty ,czy ta czerwona farba taka droga ?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny