Sport | ZamośćRedakcja2 lipca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: „Orka” walczyła na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

R E K L A M A    B O A R D

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrana została II runda drużynowych Mistrzostw Młodzików 13-letnich.

Równolegle do zawodów w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie startowały drużyny z województwa świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego, rozgrywane były zawody w Gorzowie Wielkopolskim ( warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie) oraz Bochni (opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie). W drugiej rundzie, łącznie w trzech miastach sklasyfikowanych zostało 101 klubów.

            Tym razem zamojskim pływakom nie udało się zająć medalowych miejsc. Mimo to ekipa Orki Zamość – która w drugiej rundzie z powodów zdrowotnych wystąpiła w mocno osłabionym składzie – spisała się bardzo dobrze, zajmując w Ostrowcu IX miejsce na 40 klubów. Nieoficjalne wyliczenia wskazują, że Orka w II rundzie uplasowała się na XXIII miejscu w zestawieniu ogólnopolskim.

            Najlepiej spisała się sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Klaudia Malec (styl grzbietowy), Jakub Abraszek (styl motylkowy), Filip Łagoźny (styl klasyczny) i Julia Malinoś (styl dowolny). Zamojscy pływacy wywalczyli w tej konkurencji V miejsce a do medalu zabrakło zaledwie 0,6 sekundy.

            Dobre wyniki zanotowali również w wyścigach indywidualnych: Julia Malinoś (IX miejsce na 100 m stylem dowolnym), Julia Bednarz (VI miejsce na 200 m stylem klasycznym i X miejsce na 100 m stylem klasycznym), Klaudia Malec (VIII miejsce na 200 m stylem klasycznym i XI miejsce na 100 m stylem klasycznym) i Filip Łagoźny (VII miejsce na 100 i 200 m stylem klasycznym).

            Drużynę Orki podczas tych zawodów tworzyli: Julia Bednarz, Emilia Hauzner, Klaudia Malec, Julia Malinoś, Zuzanna Sioma, Magdalena Ulanicka, Klaudia Wróblewska oraz Jakub Abraszek, Igor Dubiel  i Filip Łagoźny.

Szczegółowe informacji i wyniki z ostrowieckich zawodów dostępne są na stronie:

 http://www.megatiming.pl/contest/760aad26-ef27-490b-b95f-cb1003fcb223

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B. 37 minut temu
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018