Sport | ZamośćRedakcja2 lipca 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: „Orka” walczyła na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

R E K L A M A    B O A R D

W Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrana została II runda drużynowych Mistrzostw Młodzików 13-letnich.

Równolegle do zawodów w Ostrowcu Świętokrzyskim, gdzie startowały drużyny z województwa świętokrzyskiego, lubelskiego, mazowieckiego, podlaskiego i łódzkiego, rozgrywane były zawody w Gorzowie Wielkopolskim ( warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, lubuskie i zachodniopomorskie) oraz Bochni (opolskie, śląskie, małopolskie i podkarpackie). W drugiej rundzie, łącznie w trzech miastach sklasyfikowanych zostało 101 klubów.

            Tym razem zamojskim pływakom nie udało się zająć medalowych miejsc. Mimo to ekipa Orki Zamość – która w drugiej rundzie z powodów zdrowotnych wystąpiła w mocno osłabionym składzie – spisała się bardzo dobrze, zajmując w Ostrowcu IX miejsce na 40 klubów. Nieoficjalne wyliczenia wskazują, że Orka w II rundzie uplasowała się na XXIII miejscu w zestawieniu ogólnopolskim.

            Najlepiej spisała się sztafeta 4 x 50 m stylem zmiennym w składzie: Klaudia Malec (styl grzbietowy), Jakub Abraszek (styl motylkowy), Filip Łagoźny (styl klasyczny) i Julia Malinoś (styl dowolny). Zamojscy pływacy wywalczyli w tej konkurencji V miejsce a do medalu zabrakło zaledwie 0,6 sekundy.

            Dobre wyniki zanotowali również w wyścigach indywidualnych: Julia Malinoś (IX miejsce na 100 m stylem dowolnym), Julia Bednarz (VI miejsce na 200 m stylem klasycznym i X miejsce na 100 m stylem klasycznym), Klaudia Malec (VIII miejsce na 200 m stylem klasycznym i XI miejsce na 100 m stylem klasycznym) i Filip Łagoźny (VII miejsce na 100 i 200 m stylem klasycznym).

            Drużynę Orki podczas tych zawodów tworzyli: Julia Bednarz, Emilia Hauzner, Klaudia Malec, Julia Malinoś, Zuzanna Sioma, Magdalena Ulanicka, Klaudia Wróblewska oraz Jakub Abraszek, Igor Dubiel  i Filip Łagoźny.

Szczegółowe informacji i wyniki z ostrowieckich zawodów dostępne są na stronie:

 http://www.megatiming.pl/contest/760aad26-ef27-490b-b95f-cb1003fcb223

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek 17 minut temu
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
re-Anonim
Myślisz że kogoś zabolało? Nie sądz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018