R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany19 czerwca 2018 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Orka na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików

Fot. UKS Orka Zamość

Na lubelskiej pływalni H2O kilkanaście metrów od pływalni olimpijskiej AQWA odbyły się zawody pływackie dla dzieci z trzech roczników, w których startowało 288 zgłoszonych zawodników.

W przyjemnym skwarze bez jakiejkolwiek wentylacji toczyła się rywalizacja sportowa młodych adeptów pływania. „Ale co tam” przejdźmy do konkretów, nasz zespół -Uczniowski Klub Sportowy „Orka” reprezentowali:

Dzieci 12 letnie:
LUPA Olaf, ABRASZEK Piotr, POŹDZIK Aleksandra, NAKLICKA Izabela, BICZAK Anna, ABRASZEK Mateusz, ŁUCZAK Krzysztof, KROPORNICKI Michał, SZALUŚ Aleksandra, GWOZDA Zuzanna, ZASUWA Magdalena, PĘK Kacper.

Dzieci 11 letnie:

NIEDŻWIEDŻ Martyna, HAUZNER Natalia, LESZKOWICZ Nina, BIELEC Oliwia, WYŁUPEK Kasjana, MAGRYTA Michał, BANIAK Igor, KOPCIOWSKI Karol.

Dzieci 10 letnie:

PIŁAT Paulina, ULANICKA Emilia, TROJAK Alessandra, ŁYCIUK Iga, KOCZUŁAP Maja, CHARKOT Krzysztof, DZIURA Kacper, DZIURA Michał, KUCHARSKI Miłosz, KOPCIOWSKI Kacper, ŻUKOWSKI Kacper, KOWALCZYK Dawid, SIOMA Aleksander, SZMYDKI Miłosz, VITIELLO Carlo.

Medale zdobyli:

złoty –

Poździk Aleksandra na 100m stylem motylkowym, 1:17,40

Lupa Olaf na 100m stylem klasycznym,1:23,98

Lupa Olaf na 400m stylem dowolnym,5:01,55

Lupa Olaf na 200m stylem klasycznym,2:58,71

srebrny –

Abraszek Piotr na 200m stylem grzbietowym,2:50,22

Lupa Olaf na 200m stylem zmiennym,2:44,13

brązowy –

Ulanicka Emilia na 50m stylem klasycznym,0:49,45

Abraszek Piotr na 100m stylem grzbietowym, 1:18,70

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Młodzików 12 letnich okazał się Olaf Lupa. Zawodnik ten uzyskał największą liczbę punktów za sumę 4 startów.

W klasyfikacji generalnej drużyna 12 latków zajęła 2 miejsce.

Trenerami zawodników są : Zbigniew Lewicki, Wojciech Grabysa i Jarosław Lewicki.

Wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie gdyż uzyskali rekordy życiowe na dystansach do których zgłosili ich trenerzy.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "mariusz" dnia 19 czerwca 2018 o godzinie 13:40:08 napisał:
    zaintrygował mnie wyraz aqwa , co to ? czy to jakieś egzotyczne zwierze ?
    R E K L A M A
  • "ktoś" dnia 20 czerwca 2018 o godzinie 20:21:33 napisał:
    normalna pomyłka, nie bij piany. skup się lepiej na tym jak młodziaki pływają i porównaj się z nimi. ciekawy jestem czy z którymś byś wygrał ,mądralo !!!

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny