Sport | Zamośćtekst nadesłany19 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: Orka na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików

Fot. UKS Orka Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Na lubelskiej pływalni H2O kilkanaście metrów od pływalni olimpijskiej AQWA odbyły się zawody pływackie dla dzieci z trzech roczników, w których startowało 288 zgłoszonych zawodników.

W przyjemnym skwarze bez jakiejkolwiek wentylacji toczyła się rywalizacja sportowa młodych adeptów pływania. „Ale co tam” przejdźmy do konkretów, nasz zespół -Uczniowski Klub Sportowy „Orka” reprezentowali:

Dzieci 12 letnie:
LUPA Olaf, ABRASZEK Piotr, POŹDZIK Aleksandra, NAKLICKA Izabela, BICZAK Anna, ABRASZEK Mateusz, ŁUCZAK Krzysztof, KROPORNICKI Michał, SZALUŚ Aleksandra, GWOZDA Zuzanna, ZASUWA Magdalena, PĘK Kacper.

Dzieci 11 letnie:

NIEDŻWIEDŻ Martyna, HAUZNER Natalia, LESZKOWICZ Nina, BIELEC Oliwia, WYŁUPEK Kasjana, MAGRYTA Michał, BANIAK Igor, KOPCIOWSKI Karol.

Dzieci 10 letnie:

PIŁAT Paulina, ULANICKA Emilia, TROJAK Alessandra, ŁYCIUK Iga, KOCZUŁAP Maja, CHARKOT Krzysztof, DZIURA Kacper, DZIURA Michał, KUCHARSKI Miłosz, KOPCIOWSKI Kacper, ŻUKOWSKI Kacper, KOWALCZYK Dawid, SIOMA Aleksander, SZMYDKI Miłosz, VITIELLO Carlo.

Medale zdobyli:

złoty –

Poździk Aleksandra na 100m stylem motylkowym, 1:17,40

Lupa Olaf na 100m stylem klasycznym,1:23,98

Lupa Olaf na 400m stylem dowolnym,5:01,55

Lupa Olaf na 200m stylem klasycznym,2:58,71

srebrny –

Abraszek Piotr na 200m stylem grzbietowym,2:50,22

Lupa Olaf na 200m stylem zmiennym,2:44,13

brązowy –

Ulanicka Emilia na 50m stylem klasycznym,0:49,45

Abraszek Piotr na 100m stylem grzbietowym, 1:18,70

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Młodzików 12 letnich okazał się Olaf Lupa. Zawodnik ten uzyskał największą liczbę punktów za sumę 4 startów.

W klasyfikacji generalnej drużyna 12 latków zajęła 2 miejsce.

Trenerami zawodników są : Zbigniew Lewicki, Wojciech Grabysa i Jarosław Lewicki.

Wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie gdyż uzyskali rekordy życiowe na dystansach do których zgłosili ich trenerzy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad111
I już pisiorskie trolle się zleciały ...
Mefisto
Och, jakież to trzeba mieć kwalifikacj...
mama
Całkowicie zgadzam się z "rodzicem". W...
Polak
Drogi mieszkańcu, to jest wolny kraj (j...
martinez
Jak można w nieskończoność głosowa...
mieszkaniec
ależ ta grupa zawodowa ma takie przywil...
jan III
Kolumbarium w Zamościu już istnieje na...
rodzic
Bardzo prosimy by politycy na dole nie w...
Antyklerykał
Jak ci wszyscy mówią, że to autorytet...
mieszkaniec
Nowoczesna już się skończyła jest na...
wiktor
mam ogromny szacunek do św. J.P. II a n...
www
Rafał Zwolak bardzo zmiennym jest, jak ...
kinoman
kultowy serial Sami swoi tylko w innym w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018