R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany19 czerwca 2018 FACEBOOK | 4472 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze ()

Zamość: Orka na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików

Fot. UKS Orka Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Na lubelskiej pływalni H2O kilkanaście metrów od pływalni olimpijskiej AQWA odbyły się zawody pływackie dla dzieci z trzech roczników, w których startowało 288 zgłoszonych zawodników.

W przyjemnym skwarze bez jakiejkolwiek wentylacji toczyła się rywalizacja sportowa młodych adeptów pływania. „Ale co tam” przejdźmy do konkretów, nasz zespół -Uczniowski Klub Sportowy „Orka” reprezentowali:

Dzieci 12 letnie:
LUPA Olaf, ABRASZEK Piotr, POŹDZIK Aleksandra, NAKLICKA Izabela, BICZAK Anna, ABRASZEK Mateusz, ŁUCZAK Krzysztof, KROPORNICKI Michał, SZALUŚ Aleksandra, GWOZDA Zuzanna, ZASUWA Magdalena, PĘK Kacper.

Dzieci 11 letnie:

NIEDŻWIEDŻ Martyna, HAUZNER Natalia, LESZKOWICZ Nina, BIELEC Oliwia, WYŁUPEK Kasjana, MAGRYTA Michał, BANIAK Igor, KOPCIOWSKI Karol.

Dzieci 10 letnie:

PIŁAT Paulina, ULANICKA Emilia, TROJAK Alessandra, ŁYCIUK Iga, KOCZUŁAP Maja, CHARKOT Krzysztof, DZIURA Kacper, DZIURA Michał, KUCHARSKI Miłosz, KOPCIOWSKI Kacper, ŻUKOWSKI Kacper, KOWALCZYK Dawid, SIOMA Aleksander, SZMYDKI Miłosz, VITIELLO Carlo.

Medale zdobyli:

złoty –

Poździk Aleksandra na 100m stylem motylkowym, 1:17,40

Lupa Olaf na 100m stylem klasycznym,1:23,98

Lupa Olaf na 400m stylem dowolnym,5:01,55

Lupa Olaf na 200m stylem klasycznym,2:58,71

srebrny –

Abraszek Piotr na 200m stylem grzbietowym,2:50,22

Lupa Olaf na 200m stylem zmiennym,2:44,13

brązowy –

Ulanicka Emilia na 50m stylem klasycznym,0:49,45

Abraszek Piotr na 100m stylem grzbietowym, 1:18,70

Najlepszym zawodnikiem Mistrzostw Młodzików 12 letnich okazał się Olaf Lupa. Zawodnik ten uzyskał największą liczbę punktów za sumę 4 startów.

W klasyfikacji generalnej drużyna 12 latków zajęła 2 miejsce.

Trenerami zawodników są : Zbigniew Lewicki, Wojciech Grabysa i Jarosław Lewicki.

Wszyscy zawodnicy zasługują na wyróżnienie gdyż uzyskali rekordy życiowe na dystansach do których zgłosili ich trenerzy.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
HEHEHE
ALE DO GRABIENIA PIASKU JAKIE ŁADNE DZI...
ANDREW FOREVER
Pogoda trochę zawiodła, ale magia miej...
Jaro
Rób sobie/komuś reklamę gdzie indziej...
Jaro
"Jak podali organizatorzy Cieśla i Pił...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny