Flesz | Zamośćtekst nadesłany2 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: Olimpijczyk w Zakładzie Karnym

Fot. Zakład Karny w Zamościu

Sportowiec, medalista olimpijski Kajetan Broniewski spotkał się z osadzonymi z Zakładu Karnego w Zamościu.

Podczas spotkania z osadzonymi Kajetan Broniewski przedstawił historię medalową polskich sportowców, rozpoczynając od VII Olimpiady w Paryżu w roku 1924 roku, a kończąc na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w roku 2016. Polski olimpijczyk zadawał osadzonym wiele pytań, które nagradzał upominkami. Skazani byli pod dużym wrażeniem ciekawostek z życia sportowców, które przedstawiał  gość. Na koniec spotkania, każdy z uczestników mógł obejrzeć Brązowy Medal Olimpijski.

Fot. Zakład Karny w Zamościu

Kajetan Broniewski –  sportowiec, brązowy medalista olimpijski (1992), mistrz świata (1991), zdobywca Pucharu Świata (1991), olimpijczyk z Seulu (1988), Barcelony (1992) i Aten (1996). Postanowieniem prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z 30 czerwca 2015 roku, został odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności na rzecz upowszechniania i rozwoju sportu, za osiągnięcia w pracy społecznej na rzecz polskiego ruchu olimpijskiego. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, w specjalizacji trener wioślarstwa.

por. Paweł Palikot

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Tekst nadeslany" dnia 2 lutego 2018 o godzinie 14:25:56 napisał:
  No super. Telewizja, siłownia, obiad wedle życzenia. Czemu to się naxywa więzienie ?
  R E K L A M A
 • "??" dnia 2 lutego 2018 o godzinie 17:37:17 napisał:
  Z jakiej dziedziny sportu?brakuje
 • "hehe" dnia 2 lutego 2018 o godzinie 17:56:46 napisał:
  Z wioślarstwa przecież jest napisane. Na końcu.
 • "Polonista" dnia 2 lutego 2018 o godzinie 18:27:52 napisał:
  "Skazani byli pod dużym wrażeniem ciekawostek z życia sportowców, które przedstawiał nasz gość. " ...... czyli gość roztocza? bo napisane "nasz"... może zamiast kopiuj-wklej warto chociaż troche przeredagować tekst, który sie dostało.
 • "Justus" dnia 2 lutego 2018 o godzinie 19:00:06 napisał:
  Trzeba im pokazać, że są ludzie którzy normalnie myślą o swoich sukcesach a nie tylko popełnianiu przestępstw!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Jango Fett
Czy to faktycznie ma być obwodnica wewn...
KL
Następna głupia obwodnica. Zamościowi...
love_zamosc
Życze powodzenia w walce o prawa pracow...
MPK
"Jedziemy na wycieczkę, bierzemy misia ...
MPK
zibi - oj chyba jest za pozno...
Aha?
Poza tym, że info. średnio świeże i ...
Kmicic
PIS jest partią katolickich komunistów...
Kmicic
Kolejna partia socjalistów, która jesz...
Edyward
Pewnie był nawalony jak stodoła...
Tutejszy
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
ja
Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroni...
Buhaha
Nie do was wysłał tylko do wszystkich ...
K
Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjaz...
zibi
to chyba jakas tragiczna pomylka.kto to ...
KL
Taki wyjazd powinien odbyć się na rowe...
PK
W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i...
Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak p...
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama