Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara16 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 66 komentarzy

Zamość: Okno biura posłanki Wróblewskiej usmarowane kałem

Fot. Nowoczesna Zamosć
R E K L A M A    B O A R D

Okna biura poselskiego Kornelii Wróblewskiej (Nowoczesna) przy ulicy Ormiańskiej w Zamościu ktoś usmarował kałem.

Sygnał o zdarzeniu dotarł do działaczy Nowoczesnej w sobotę rano. Jak dowiedzieliśmy się w biurze posłanki Kornelii Wróblewskiej, o zdarzeniu poinformowany został dzielnicowy, który sporządził odpowiednią notatkę.

Wybryk chuligański? Akt wandalizmu? Trudno ocenić. Należy jednak zaznaczyć, że to nie pierwszy taki przypadek w kraju. W grudniu w Warszawie ktoś zniszczył fasadę biura trójki posłów Prawa i Sprawiedliwości: Andrzeja Melaka, Ewy Tomaszewskiej i Jarosława Krajewskiego. Głośna była też sprawa podpalenia drzwi do biura poselskiego Beaty Kempy z Solidarnej Polski w Sycowie.

Nie można wykluczyć, że wpływ na takie zdarzenie miały ostatnie głosowania w Sejmie, dotyczące aborcji, które podzieliły opozycyjne środowisko. Przypomnijmy, że posłanka Wróblewska zagłosowała przeciwko projektowi zaostrzającemu prawo aborcyjne oraz nie wzięła udziału w głosowaniu nad innym z kolei liberalizującym prawo aborcyjne w Polsce projektem „Ratujmy kobiety”. Jak tłumaczyła w projekcie tym znalazły się dwa zapisy, z którymi się nie zgadzała. 

-Pierwszym jest aborcja na żądanie do 12 tygodnia ciąży, czyli aborcja 3-miesięcznego dziecka. Bo dla mnie to jest już dziecko. Drugi zapis, z którym się nie zgadzam, dotyczy tego, że 15-latki mogą dokonywać aborcji bez wiedzy opiekuna prawnego.- tak posłanka Wróblewska tłumaczyła swoją decyzję dziennikarzom.

„Przepraszam wszystkich, których obraziłam i zawiodłam nie wzięciem udziału w głosowaniu w punkcie liberalizującym prawo aborcyjne w Polsce. NIE zagłosowałam przeciwko temu projektowi. Jednocześnie stanęłam w obronie praw kobiet stanowczo odrzucając projekt zaostrzający prawo aborcyjne. Rozumiem, że to za mało. Bardzo mi przykro z tego powodu.” – napisała potem na Facebooku posłanka Nowoczesnej.

 

 

 

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anka" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 13:42:13 napisał:
  Stoi Nowoczesna ością w gardle wszystkim oj stoi. Trzymajcie się bo dobrą robotę robicie.
  R E K L A M A
 • "józwa analityk" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 13:44:30 napisał:
  To pewnie za to głosowanie , sami sobie robią wojna domowa na lewicy.
 • "józwa analityk" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 13:45:45 napisał:
  wydaje mi się, że poznaję tą kupę należy do.....(tu wpisz swoją propozycję)
 • "król sedesu" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 13:57:24 napisał:
  Zdjęcie obrazoburcze.
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:00:55 napisał:
  I co było Nowoczerstwej oznaczać w końcu to biuro poselskie...
 • "Sławomir" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:01:51 napisał:
  Dosłownie FakeNews! Nic nie działo się, a tu taka promocja w mediach! Ciekawe czy to zawiedzenionym nowoczesnym zwieracze puściły, czy mamy do czynienia z przypadkowym-przypadkiem klinicznym typu "wyżej sra niż doopę ma"? Co nie byłoby przykre to jest.
 • "Kamyk do ogródka" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:06:09 napisał:
  Teraz zadziwiająco to "totalna opozycja" zyskała argument: "biją i prześladują nas.."? Przypadek?..
 • "Maria" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:06:39 napisał:
  Roztocze pisze o gównie na oknie. Żenada.
 • "przykre kupa na oknie" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:13:06 napisał:
  Gówniane czasy.
 • "Horn" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:14:45 napisał:
  Wygląda na nerwową reakcję totalnych feministek.
  R E K L A M A
 • "kał" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:16:49 napisał:
  Protestuję przeciwko łączeniu mojego wizerunku z partią na .N !
 • "Belzebub kumpel Melhiora" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:25:00 napisał:
  "odrzwia i progi oznaczcie krwią baranka" ale jak widać po "6ciu królach " lekcji nie odrobili...
 • "Ja" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:27:11 napisał:
  A skąd wiadomo, że to kał a nie powidła śliwkowe. Ktoś próbował. Ktoś smakował. Smakosza proszę o pisemną ekspertyzę, że to był kał.
 • "expert johan" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 14:29:14 napisał:
  Wygląda na Feminy z Lesbos PO a nalu.
 • "Mn" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:00:33 napisał:
  Jaka partia takie malowanie kałem
 • "Błędnik" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:15:44 napisał:
  Ktoś teren oznaczył wielkie halo,nie chciał pobłądzić.
 • "ha!" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:19:46 napisał:
  Rewolucja pożera własne dzieci. Obstawiam zemstę skrajnych feministek, które nie tolerują umiarkowanego stanowiska.
 • "ad111" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:25:59 napisał:
  Posłanka, która nie rozumie za czym głosuje powinna się podać do dymisji i złożyć mandat posła RP. Głosowanie dotyczyło odesłanie projektu obywatelskiego do komisji w celu dalszych prac, dyskusji co jest przyjętym zwyczajem wobec projektów obywatelskich. Posłanka po dwóch latach w Sejmie, nadal nie kuma o co chodzi. Żenada. Co do występu miejscowych "inteligentów" z pomazaniem szyb kałem, to się nie wypowiem, bo o gównie, to dyskutuję jedynie z Panem od wywożenia szamba.
 • "observer" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 16:38:15 napisał:
  nie należę do żadnej partii, ale każdy zaobserwuje coraz większe zbydlęcenie obyczajów IV RP. Kto jest za to winny?
 • "łaaau" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 17:27:25 napisał:
  nieźle ktoś dupskiem ciągnął, prawie jak ślimak po sraczce :):):)
  R E K L A M A
 • "jacek" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:14:17 napisał:
  Pierwszym jest aborcja na żądanie do 12 tygodnia ciąży, czyli aborcja 3-miesięcznego dziecka. Bo dla mnie to jest już dziecko. Drugi zapis, z którym się nie zgadzam, dotyczy tego, że 15-latki mogą dokonywać aborcji bez wiedzy opiekuna prawnego.- tak posłanka Wróblewska tłumaczyła swoją decyzję dziennikarzom. “Przepraszam wszystkich, których obraziłam i zawiodłam nie wzięciem udziału w głosowaniu w punkcie liberalizującym prawo aborcyjne w Polsce. NIE zagłosowałam przeciwko temu projektowi. Jednocześnie stanęłam w obronie praw kobiet stanowczo odrzucając projekt zaostrzający prawo aborcyjne. Rozumiem, że to za mało. Bardzo mi przykro z tego powodu.” – napisała potem na Facebooku posłanka Nowoczesnej.
 • "magnar" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:48:26 napisał:
  To już jakieś zdziczenie obyczajów.
 • "Piotr" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 18:48:43 napisał:
  Temat nr 1 na roztoczu - gówno na szybie. Chyba przestane odwiedzać tą stronke.
 • "Kaka" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 19:24:51 napisał:
  Niezła laksa
 • "ak" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 20:30:22 napisał:
  Powtarzasz idiotyczne tłumaczenie pani Lubnauer, która trochę późno zrozumiała,że wyrzucanie posłów z partii za brak dyscypliny partyjnej podczas tego głosowania, nie tylko stawia partię w roli partii światopoglądowej,typu PZPR-owskiego,ale jest fatalnym błędem politycznym. Z wypowiedzi pani Wróblewskiej wynika,że świetnie wiedziała nad czym głosuje.
 • "Dirty Harry" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 21:09:00 napisał:
  Widać poziom tolerancji i kultury w N.
 • "Stasieniek zza miedzy" dnia 16 stycznia 2018 o godzinie 23:34:41 napisał:
  Nowoczesna i Nowoczesna, a co tam u mistrzów sztuki przetrwania i autoadaptacji, czyli ZSL-u ? Jakoś cicho.. Może jakaś agitka, otwarcie drogi, jakiś show, wspólne partyjne zbieranie padłych dzików, bo kurna w pole w styczniu nie wyjadą orać!? Jaki mają program chłopaki? Aby do kolejnej wiosny? W historii Polski po 1989r. nie było chyba bardziej destrukcyjnie działającej na życie polityczne i społeczne partii ugodowców i "koalicjantów". Smród ciągnie się za nimi już od Nocnej Zmiany. Mam nadzieję że nie zdobędą nawet 3% w wyborach parlamentarnych i odejdą w zasłużoną niepamięć..
 • "Nauka o gumnie" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 7:40:08 napisał:
  Temat gumna sprawił, że ponad 4000 osób przeczytało ten artykuł. Więcej gumna wszędzie, gumno jest medialne.
 • "ciepła kawa" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 9:05:28 napisał:
  Wydawałoby się temat z dupy, a jak wchodzę na ogólnopolskie portale to od prawa do lewa: niezalezna.pl, NaTemat, Super Express, wpolityce.pl też tym żyją i powołują się na roztocze.net .
 • "haha" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 9:06:15 napisał:
  I Zamość znowu jest znany na całą Polskę, z tym, ze daliśmy się poznać, ze tak powiem od dupy strony. Miasto tolerancji.
  R E K L A M A
 • "Przedwczesne wypstrykanie" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 9:27:05 napisał:
  Mówi się jesteśmy sławni, nie wyszło ze świetlną, a tutaj taki news możemy teraz być kojarzeni z gów.... Nie ważne co mówią byle mówili. Swoją drogą to tania promocja, jeżeli są chętni służę gotowym produktem (poranna w słoiku po ogórkach) za drobną gratyfikację.
 • "Przedwczesne wypstrykanie" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 9:30:35 napisał:
  A na poważnie to jestem oburzony tym co się stało, złapać tego gównodajce i osądzić - tak się nie robi.
 • "działacz" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 13:05:54 napisał:
  Szanujemy Pani stanowisko powinna być Pani w PIS, wraz ze swoją frakcją.
 • "Horn" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 13:24:04 napisał:
  Taką posłankę chyba każda partia chciałaby mieć u siebie. No może poza SLD i Razem (czytaj Osobno).
 • "." dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:02:40 napisał:
  Kornelia Wróblewska zachowała się tak jak powinna zachować się kobieta i matka, głosowała zgodnie ze swoim sumieniem i światopoglądem. W pełni zgadzam się z jej oświadczeniem podanym w TVP. Jako doktor teologii nie mogła zachować się inaczej. Bardzo dobrze , że od tego odcięła się. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak swoją drogą, czy to chodzi o aborcję i tzw. dobro kobiet?? Czy tylko element walki politycznej na zasadzie dokopać Kościołowi? Jeżeli mówimy o kościele, nie zajmuje on jakieś szczególnej pozycji w tym sporze nie widać zdecydowania pośród głównych hierarchów. Inaczej sprawa przedstawia się jeżeli chodzi o zwykłych księży. Czy ktoś pamięta pływająca klinikę aborcyjną Langenort organizacji Kobiety na falach, która wpłynęła w czasie uroczystości kościelnej do portu we Władysławowie? Tak przy okazji langenort jest wystawiony na sprzedaż. Czyj to był projekt czy inicjatorką była Barbara Nowacka? To nawet na początku lat 90-tych czegoś takiego nie było - dyscyplina w czasie głosowania. Wtedy nie było dyscypliny i posłowie lewicy głosowali zgodnie z sumieniem, i chyba jednogłośnie i nikt nikomu nie urywał za to głowy. ======================================================================== Na koniec, to nie kto inny jak Kornelia Wróblewska poruszyła problem funduszu alimentacyjnego dla matek samotnie wychowujących dzieci naświetlając istotę problemu, to ona poruszyła sprawę pewnej pani. Na tym polu Kornelia Wróblewska jest aktywna.
 • "ad111" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:05:25 napisał:
  Posłanka zaprezentowała swoje stanowisko mając gdzieś stanowisko znacznej części wyborców. Szkoda. Co prawda Nowoczesna, to nie moja bajka, ale zawsze można oczekiwać, że przedstawiciel wyborców zachowa się przyzwoicie, a nie "moje jest mojsze" i "my wiemy lepiej". Nikt nie zmusza nikogo do aborcji, invitro itp. Wolność wyboru, nie chcesz nie robisz, ale nie zachowuj się jak pies ogrodnika i szanuj inne postawy. Chodzi o wolność wyboru. Jedni wierzą w ufoludki, drudzy w czarnoksiężników, ale nikt im nie nakazuje prawnie chodzić w zielonych kostiumach, czy też całować szpiczastą czapkę . Dlaczego zatem chcesz Pani Posłanko aby narzucić innym swoje postrzeganie rzeczywistości? Wszak "zlepek komórek" jak twierdzą niektórzy, do 20 tygodnia nic nie czuje. Powiem więcej, współczesna nauka udowadnia, że właściwie z pojedynczej komórki można stworzyć człowieka. Czy to oznacza, że mamy codziennie każdą komórkę skóry pozostawioną w pościeli, każdy włos, kroplę krwi, każdą cząstkę śliny, każą żyjącą komórkę w moczu i innych pozostałościach ludzkiej egzystencji traktować jak potencjalnego człowieka i go chronić? Człowiek, to coś więcej niż dzielące się komórki na początku rozwoju. Trauma związana z aborcją jest szczególnym przeżyciem dla kobiety ze wględu na uwarunkowania kulturowe, ale i religijne, i dlatego kobieta powinna być wpsierana, a nie potępiana. Chcesz Pani Posłanko aby kobiety, które wiedzą, że ich "zlepek komórek" rozwija się nieprawidłowo i co więcej zagraża ich życiu, umierały albo cierpiały w związku z "urodzeniem" potworka, który w mękach umrze za kilka dni? Czy to jest humanitarna postawa? Zgotować innym piekło na ziemi w imię chorej ideologii?
 • "ad111" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:12:51 napisał:
  Do "kropki"... Jak nie będzie możliwości w Kato-Polsce, to kobiety wyjadą za granicę. Hipokryzja tej inicjatywy śmierdzi na odległość. Jak nie u nas, to OK oto motto tej inicjatywy- czyli bogaci znowu górą, a biedni u znachorek stracą zdrowie lub życie, ale kogo to obchodzi w Kato- Polsce? Mało tego. Ktoś tym kobietom te niechciane "zlepki komórek" zafundował, a następnie ci sami fundatorzy "fundują" kobietom traumę robienia z siebie cierpiętnic mimo woli.
 • "Poparcie" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:29:45 napisał:
  Czuć rosnące poparcie dla .Nowoczesnej w Zamościu
 • "Anonim" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 14:42:45 napisał:
  Typowa komunistyczna mordercza ideologia. Zabić bo
 • "pucha" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 17:27:25 napisał:
  no to gówno się rozlazło :)
  R E K L A M A
 • "." dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 18:46:23 napisał:
  Ad111 @ gdyby ciąża była faktycznie na skutek przestępstwa, uszkodzenia płodu. A tu ja czytam jak leci. I jeszcze można adoptować pszczołe.
 • "bobby" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 20:05:14 napisał:
  Skąd ten wrzask po prostu gówno się stało
 • "Marian" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 22:58:03 napisał:
  Mają rozmach, odchodami okna smarują. To się nazywa sztuka nowoczesna:)
 • "a" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:09:49 napisał:
  to Petrus sraczki dostał lub któraś z jego pań popierających aborcje
 • "a" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:11:01 napisał:
  nerwowo sie robi w nowoczesnej skoro srają gdzie popadnie :)
 • "xxx" dnia 17 stycznia 2018 o godzinie 23:12:06 napisał:
  ktoś z nowoczesnej dup.ę szkłem wytarł...
 • "." dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 3:19:12 napisał:
  Nowoczesna miała być awangardą na scenie politycznej. Leszek Balcerowicz zanim stworzył z Petru ta partię wielokrotnie krytykował komune. W kwestiach światopogladowwych nowoczesna wpisuje się w nurt skrajnie lewicowych poglądów. To jest ogromny i katastrofalny błąd pijarowy gdyż ta młoda partia jest taka sama partia lewicowa, jak inne partie. Wyborcy nowoczesnej, nie po to głosowali czy wspierają nowoczesna, aby wspierać lewicę. Nowoczesna faktycznie potwierdziła status partii lewicowej, ci juz wobec tej partii zaczyna obracać się. Platforma Obywatelska odcięta się od tych projektów proaborcyjnych i niektórzy posłowie nowoczesnej. Moim skromnym zdaniem Kornelia Wróblewska zrobiła więcej niż Barbara Nowacka, potrafiła pochylić się nad problemem zwłaszcza kobiet w trudnej sytuacji życiowej, postawa posłanki pokazuje, że zna problemy przeciętnej rodziny, i kobiet. To co się stało pokazuje jedno nie ma najmniejszego sensu, być i trwać w nowoczesnej, nie dlatego, że ta partia upadnie, ale w imię zasad.
 • "ad111" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 7:59:11 napisał:
  Kornelia Wróblewska tak się pochylała nad problemami kobiet, że nie wiedziała co robi i za czym głosuje. Wywaliła do kosza 400 tys. podpisów obywateli pod projektem ustawy. To kogo Ona reprezentuje? Chyba tylko siebie i sobie podobnych. Polska to nie tylko jedynie słuszna linia, która nie jest ani słuszna, ani jedyna, a do tego okrutna i niehumanitarna. Nowoczesna w nazwie, a myślenie średnioweczne oparte na ideologii, a nie na naukowych podstawach. Wstyd.
 • "Anonim" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 8:03:35 napisał:
  Ideologia śmierci i mordercy w natarciu
 • "fotograf socjolog" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 8:40:28 napisał:
  Niektórzy "nowocześni" to już od dawna lubią, żeby się "coś" działo, co można pokazać w obiektywie aparatu czy kamery. A to jednemu niby przeciwnicy polityczni przed wyborami samochód podeptali, a to sprzątanie miasta w oku kamery... nie ważne co mówią, żeby tylko mówili :)
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 17:35:20 napisał:
  I tak oto Zamość w ogólnopolskich mediach zyskał g... promocję. Szkoda, bo jakiegoś wandala/wandali wizerunek fajnego miasta ucierpiał.
 • "Thomas" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:33:45 napisał:
  Po co bawić się w polśrodki? wprowadzamy eutanazje, potraktujmy aborcję jako pierwszy i istotny krok w kierunku eutanazji. Już dzisiaj w niektórych postępowych krajach można dokonać eutanazji bez zgody i wiedzy samego zainteresowanego.
 • "ad111" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 20:56:49 napisał:
  Eutanazję stosuje się powszechnie w naszym systemie tzw. opieki medycznej. Reszta jest tylko obłudnym i cynicznym zabarwianiem syfu ideologią kłamstwa.
 • "czekoladka" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 21:17:33 napisał:
  ten "ad111" coś musi wiedzieć o gównie, mądry człek :):):):)
 • "Thomas" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 0:17:40 napisał:
  Ad111 nie przyciągaj struny. Zapewne w gimnazjum uczyłes się w gimnazjum jak zrzucano dzieci i starców że skały, jako bezwartościowe jednostki.
 • "ad111" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 8:50:46 napisał:
  W Polsce stosuje się 4 nowoczesne procedury w leczeniu raka, na zachodzie 14, jak to zakwalifikujesz- nie eutanazja? Trochę statystyki: http://zdrowie.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/541586,dane-statystyki-gus-zgony-polakow-smierc-powody-choroby-krazenia-nowotwory-rak.html To jest problem do rozwiązania, a nie ideologiczno-filozoficzne zastanawianie się, czy połączona komórka jajowa i plemnik, to już dziecko, czy jeszcze nie.
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 9:15:56 napisał:
  to dobrze towarzyszu, ze was odstawili. Bo za wasze lata rządów do dzisiaj płacimy zacofaniem do tego zachodu na który tak mówiliście że zgniły. Ty nie masz dylematów czy to już człowiek czy nie człowiek - dla ciebie jedno: zabić. Ot twoja filozofia
 • "do ad111" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 9:50:05 napisał:
  Oświadczam, że kanalia ukryta za nickiem ad111 ma mentalność KLOACZNĄ !
 • "antyklerykał" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 12:35:10 napisał:
  Zacofanie funduje nam od 1000 lat mafia z Watykanu, którzy co innego mówią, a co innego robią i za te swoje kłamstewka każą sobie słono płacić. Szkoda tylko, że przez tyle lat zdążyli wlać truciznę w umysły zwykłych ludzi i teraz tylko powtarzają przekaz zasłyszany na kazaniu, bo samodzielnie myśleć, dociekać to już sił nie wystarcza. A już język jakim się posługują oraz wyartykułowane inwektywy do adwersarzy świadczą tylko o ich poziomie rozwoju osobistego, kulturze oraz "wartościach" jakie z tych kościelnych nauk wynieśli.
 • "Anonim" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 12:55:43 napisał:
  było gówno na szybie, jest gówno na forum
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 13:55:26 napisał:
  ad111@ Człowieku co to za przeproszeniem pie---lisz, ??? Z całą pewnością w Polsce nie brakuje umiejętności tylko specjalistów i kasy na leczenie. Zakup sprzętu to nie wszystko, ile kosztuje dzienny pobyt na oddziele specjalistycznym - leczenie specjalistyczne zwłaszcza w szpitalach akademickich jest bardzo drogie. Jeżeli mówimy o raku, od chwili wykrycia do leczenia, przede wszystkim najważniejsze jest jak najwcześniejsze wykrycie raka i zastosowanie odpowiedniej procedury leczenia czyli operacyjne usunięcie tego g z organizmu zastosowanie nowoczesnej chemii i radioterapii. W Szczecinie poczytaj sobie jak tam leczy się - najwyższy światowy poziom.
 • "Thomas" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 13:58:59 napisał:
  Mamy wysokiej klasy specjalistów (lekarzy), jest ich trochę za mało.
 • "ad111" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 15:42:36 napisał:
  Statystyka nie kłamie.
 • "gdzieś ktoś coś" dnia 19 stycznia 2018 o godzinie 17:08:09 napisał:
  Taak. Są małe kłamstwa, duże kłamstwa i statystyka
 • "Thomas" dnia 20 stycznia 2018 o godzinie 0:13:14 napisał:
  Wojna domowa przeszła w stan totalnej wojny na lewicy. Gdziekolwiek rozejrzeć się to wszędzie dżungla. Lepiej z tej dżungli wyjść. Swoją drogą, lewica miała swój złoty róg.
 • "Czesław" dnia 21 stycznia 2018 o godzinie 22:13:09 napisał:
  śmierdząca sprawa...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018