nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara1 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Oddali hołd Żołnierzom Wyklętym [FOTO]

Fot. Daniel Czubara

W Zamościu odbyła się manifestacja patriotyczna w związku z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uroczystość miała miejsce przy tablicy upamiętniającej byłą katownię UB umieszczonej na budynku przy ul.Kolegiackiej obok katedry. Odbyła się manifestacja patriotyczna z ceremoniałem wojskowym, apelem poległych, złożeniem wieńców. Ponadto żołnierze z 25 batalionu lekkiej piechoty w Zamościu ułożyli pod tablicą szachownicę z białych i czerwonych zniczy.

Organizatorami wydarzenia były Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Zamość oraz 3 batalion zmechanizowany w Zamościu.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z uroczystości.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Fiotr Pronczewski" dnia 1 marca 2018 o godzinie 17:37:42 napisał:
  Przeczytajcie uważnie co napisaliście: "Uroczystość odbyła się przy tablicy upamiętniającej byłą katownię UB umieszczonej na budynku przy ul.Kolegiackiej obok katedry odbędzie się manifestacja patriotyczna z ceremoniałem wojskowym, apel poległych, złożenie wieńców."
  R E K L A M A
 • "Daniel Czubara" dnia 1 marca 2018 o godzinie 17:59:02 napisał:
  System coś nie zatrybił naniesionych zmian. Już poprawione. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam.
 • ".." dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:01:00 napisał:
  Tak oglądałem te zdjęcia i szukałem jednego pana.Chodzi o pana Zawiślaka-gdzie on jest?O co chodzi?Wreszcie pod koniec fotek ukazał się nasz poseł składający kwiaty przy tablicy.Niby wykształcony,inteligentny facet(tak mi się wydaje) ale te okularki mógłby zdjąć, wymaga tego waga uroczystości.Wstyd panie Zawiślak.A panie specjalnie z małej litery bo ten pan może wykształcony ale inteligencji i szacunku dla tych zamordowanych ludzi chyba zero.
 • "michał" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:14:53 napisał:
  A gdzie Ty Zawiślaka widziałeś?Jak chcesz komuś dopiec to sprawdz temat dokładnie bo wyszedłeś na śmiesznego.
 • "patriota" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:19:48 napisał:
  Chwała Bohaterom!
 • "kibic" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:51:39 napisał:
  Liczyłem na to, że na koniec uroczystości zapalonych zostanie 187 świeczek, na cześć pamięci dzieci do lat 14. pomordowanych przez wyklętych. Zawiodłem się.
 • "Ja" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:59:28 napisał:
  do kibic - raczej używaj nicka komuch.
 • "zamościanin" dnia 1 marca 2018 o godzinie 19:17:05 napisał:
  Zdecydowanie bardziej popieram manifestacje organizowane przez wojsko i środowisko AK niż marsz ONR.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
otco 6 minut temu
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111 31 minut temu
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama