R E K L A M A

Z I P

Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara1 marca 2018 FACEBOOK | 5250 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Oddali hołd Żołnierzom Wyklętym [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

W Zamościu odbyła się manifestacja patriotyczna w związku z Narodowym Dniem Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Uroczystość miała miejsce przy tablicy upamiętniającej byłą katownię UB umieszczonej na budynku przy ul.Kolegiackiej obok katedry. Odbyła się manifestacja patriotyczna z ceremoniałem wojskowym, apelem poległych, złożeniem wieńców. Ponadto żołnierze z 25 batalionu lekkiej piechoty w Zamościu ułożyli pod tablicą szachownicę z białych i czerwonych zniczy.

Organizatorami wydarzenia były Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej – Okręg Zamość oraz 3 batalion zmechanizowany w Zamościu.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z uroczystości.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Fiotr Pronczewski" dnia 1 marca 2018 o godzinie 17:37:42 napisał:
  Przeczytajcie uważnie co napisaliście: "Uroczystość odbyła się przy tablicy upamiętniającej byłą katownię UB umieszczonej na budynku przy ul.Kolegiackiej obok katedry odbędzie się manifestacja patriotyczna z ceremoniałem wojskowym, apel poległych, złożenie wieńców."
  R E K L A M A
 • "Daniel Czubara" dnia 1 marca 2018 o godzinie 17:59:02 napisał:
  System coś nie zatrybił naniesionych zmian. Już poprawione. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam.
 • ".." dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:01:00 napisał:
  Tak oglądałem te zdjęcia i szukałem jednego pana.Chodzi o pana Zawiślaka-gdzie on jest?O co chodzi?Wreszcie pod koniec fotek ukazał się nasz poseł składający kwiaty przy tablicy.Niby wykształcony,inteligentny facet(tak mi się wydaje) ale te okularki mógłby zdjąć, wymaga tego waga uroczystości.Wstyd panie Zawiślak.A panie specjalnie z małej litery bo ten pan może wykształcony ale inteligencji i szacunku dla tych zamordowanych ludzi chyba zero.
 • "michał" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:14:53 napisał:
  A gdzie Ty Zawiślaka widziałeś?Jak chcesz komuś dopiec to sprawdz temat dokładnie bo wyszedłeś na śmiesznego.
 • "patriota" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:19:48 napisał:
  Chwała Bohaterom!
 • "kibic" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:51:39 napisał:
  Liczyłem na to, że na koniec uroczystości zapalonych zostanie 187 świeczek, na cześć pamięci dzieci do lat 14. pomordowanych przez wyklętych. Zawiodłem się.
 • "Ja" dnia 1 marca 2018 o godzinie 18:59:28 napisał:
  do kibic - raczej używaj nicka komuch.
 • "zamościanin" dnia 1 marca 2018 o godzinie 19:17:05 napisał:
  Zdecydowanie bardziej popieram manifestacje organizowane przez wojsko i środowisko AK niż marsz ONR.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny