R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja6 kwietnia 2018 FACEBOOK | 4201 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: “Oda do radości” zabrzmi na Rynku Wielkim

Fot. Facebook/ Pulse of Europe Zamość

R E K L A M A    B O A R D

W niedzielę, 8 kwietnia o godz. 14 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach akcji “Pulse of Europe”.

Pulse of Europe to ruch obywatelski mający na celu promować idee wspólnotowe. Przypomnijmy, że pierwsza edycja Pulse of Europe w Zamościu odbyła się 6 sierpnia 2017 roku. Pisaliśmy o niej TUTAJ.

-Po zimowej przerwie na pokład Pulse of Europe powraca miasto Zamość.. Po raz kolejny w Hetmańskim Grodzie zatrzepoce unijna flaga.. a powietrze wypełnią dźwięki Ody do Radości.. Tym razem zamierzamy hucznie świętować pierwszą rocznicę PoE w Polsce.. Będzie głośno.. niebiesko.. i radośnie.. albowiem tradycyjnie zamierzamy pokazać fenomenalny sposób na promocję europejskich wartości.. Wartości których chcemy bronić.. ponieważ nie da się złamać proeuropejskiego ducha od Bałtyku po Tatry.. Jesteśmy unijnymi obywatelami.. i nikt nam tego przywileju nie odbierze.. Cenimy dorobek wielu pokoleń Polaków.. którzy za cenę krwi.. potu.. i poniesionych krzywd.. spełnili marzenie o przynależności w najbardziej elitarnym klubie na naszej planecie.. Wspólnie z dziesiątkami miast na kontynencie.. okazujemy szacunek największemu dziełu.. jakie udało się utworzyć w powojennej historii Europy.. Jeżeli będziesz 8 kwietnia w okolicy Zamościa.. to serdecznie zapraszamy na 60 minut dla Europy.. gdzie pokażemy ile europejskości jest w naszych sercach i umysłach! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

 

 

Autor: Redakcja
Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Tagi, hashtagi i słowa klucze: , ,
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:


UWAGA!! Pamiętaj że internet daje tylko złudzenie anonimowości. A mit o bezkarności w sieci można włożyć między bajki.

Luks
Po co tam Rondo???? Przecież to tylko s...
ad111
Oj, przez jakiś czas będą dzwony prze...
POdPIS
ja mogę wypromować "żulię" za darmo ...
Name
Niech wokół tego ronda-skrzyż...
magnar
Wybory rozstrzygną się między obecnym...
J.
Kandydatem N. na prezydenta Zam będzie ...
Do Mirka
Bo redaktor nic nie wie. Powiela to samo...
Mirek
Czyli nic nie wiadomo, ale artykuł se w...
ad111
Bo przecież "Żadne krzyki i płacze na...
K.
Najlepszym kandydatem był, jest i będ...
yeah
Różnica między J.Piłsudskim a R.Luks...
Józef Bąk
Nowocześni POpaprańcy nigdzie nie wejd...
Czytacz
"Do wyborów samorządowych zostało cza...
Redaktorze
Redaktorze, jak ty mało wiesz. Ręce op...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny