nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Edukacja | Prawo i Biznes | Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany14 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Obchody Tygodnia Mediacji w Sądzie Okręgowym

Prawo. Temida. Fot. Pixabay/AJEL

W dniach 15-19 października 2018 r. w Sądzie Okręgowym w Zamościu odbędą się obchody Tygodnia Mediacji które przypominają o przypadającym w dniu 18 października Międzynarodowym Dniu Mediacji. Obchody będą miały charakter edukacyjny i popularyzujący wiedzę o mediacji.

W dniu 15 października 2018r. odbędzie się Konferencja otwierająca Tydzień Mediacji na temat: „Mediacja szansą na porozumienie” (w godz. 9 – 14)

W dniach 16, 17 i 19 października br. odbędą się spotkania edukacyjne (w godz.13 – 15) o następującej tematyce:

  • 16 października 2018r. – „Mediacja jako alternatywny sposób rozwiązywania sporów”, oraz – „Rola mediatora w procesie mediacji”.
  • 17 października 2018 r. Rola sądów powszechnych w rozwiązywaniu sporów rodzinnych i cywilnych” oraz „Rozstrzyganie sporów rówieśniczych”.
  • 19 października 2018 r. – „Rola sądów powszechnych w rozstrzyganiu sporów rodzinnych i karnych”, „Postępowanie sądowe w sprawach rodzinnych i nieletnich” oraz „Udział kuratora sądowego w postępowaniach sądowych”

Konferencja oraz spotkania edukacyjne odbędą się w siedzibie Sądu Okręgowego w Zamościu przy ul. Pr. Wyszyńskiego 11, a prowadzić je będą sędziowie, mediatorzy oraz kuratorzy sądowi.

Konferencja oraz spotkania edukacyjne mają charakter otwarty.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką prawną przybliżaną w ramach Zamojskiego Tygodnia Mediacji do wzięcia udziału w oferowanych formach edukacyjnych. Szczegóły dotyczące Konferencji oraz poszczególnych spotkań edukacyjnych dostępne są na stronie internetowej Sądu Okręgowego w Zamościu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama