Społeczeństwo i patriotyzm | Zamośćtekst nadesłany14 listopada 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Obchody Światowego Dnia Wcześniaka w „Krok za krokiem”

Światowy Dzień Wcześniaka, Krok za krokiem, fot. nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

Z okazji obchodów Światowego Dnia Wcześniaka serdecznie zapraszamy rodziców, rodzeństwo i przyjaciół na spotkanie „Wcześniak w krainie baśni”.

16 listopada 2018 r. w godz. 11:00-13:00 w NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjno – Terapeutyczny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu (ul. Peowiaków 6a).

O wczesnym wspomaganiu rozwoju powie dr n. med. Rafał Sapuła, Konsultant Wojewódzki w dziedzinie rehabilitacji medycznej.

W programie liczne niespodzianki i słodki poczęstunek.

Pragniemy przypomnieć, że po raz kolejny Miasto Zamość podświetlając budynek Ratusza Miejskiego na kolor fioletowy w dniach 16 -17 listopada okaże solidarność wcześniakom. Dziękujemy!

 

W imieniu Dyrekcji NZOZ Ośrodek Rehabilitacyjno – Terapeutyczny dla Dzieci Niepełnosprawnych w Zamościu
oraz Dyrekcji Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu lek. med. Maria Król
Przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
dziwne
szkoda ze drzew nie posadzą :(...
ciekawski
a to byly pojemniki miasta czy prywatne?...
nestor
Dlaczego Veolia nie inwestuje w nowe prz...
z_boku
No to Tony Halik ma ciepło......
?
I dlatego lepiej nic nie robić, niech z...
zamoy
Ciekawe komu cały Zamość podrzuci swo...
Michał
Teraz znajdziesz tanie ubezpieczenie w ...
Xxx
Brawo, gratulacje!!!! Szkoda tylko, że ...
z_boku
Zamość nie Monaco, gokarty to taka For...
ciekawy
czego nie rozumiesz w slowie najprawdobo...
^_^
polecamy zatyczki do uszu z apteki...
:)
Zamość... Moi drodzy, w bogatych miast...
ja
nic nie robiono, bo nikt nie zgłosił i...
Piotr
Przejechać nie można z dzieckiem do sz...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018