Sport | Zamośćtekst nadesłany3 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (1)

Zamość: Nowy zawodnik PWSZ Zamość

Piotr Kostrubiec, Pawel Chmiel, rektor PWSZ dr hab. Andrzej Samborski
R E K L A M A    B O A R D

Od nowego sezonu I-ligowa drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość zagra w nowym składzie. Do Pawła Kozieła, Marcina Litwiniuka i Igora Zawadzkiego dołączą Paweł Chmiel i Łukasz Jarocki.

Paweł Chmiel niewątpliwie będzie dużym wsparciem zamojskich tenisistów. Swoją karierę rozpoczynał w klubie Lewart Lubartów, następnie w wieku 14 lat rozpoczął treningi w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku. Jako nastolatek podpisał kontrakt z Politechniką Wrocławską, zespołem grającym w Ekstraklasie i od tamtej pory nieprzerwanie grał w Superlidze.

Paweł jest profesjonalistą, znam go kilka lat. – mówi Piotr Kostrubiec, trener zamojskich tenisistów – Obserwowałem jego karierę, oglądałem mecze na bieżąco w Superlidze. Jestem przekonany, że będzie on bardzo dużym wzmocnieniem naszego klubu. Nie ukrywam, że Paweł pasuje nam także pod względem osoby, jaką jest. Jak kompletuję skład, to patrzę nie tylko na silne strony zawodnicze, ale także na to, jak zawodnik podchodzi do sportu, czy się utożsamia z klubem, czy chce coś dać klubowi. Z Pawłem bardzo szybko doszliśmy do porozumienia. Mogę mówić o nim tylko w samych superlatywach.

Jednymi z największych sukcesów Pawła Chmiela są uzyskane tytuły: akademicki mistrz Europy w turnieju drużynowym (2012 i 2013), akademicki brązowy medalista w grze pojedynczej (2013) i w grze podwójnej (2011), brązowy medalista turnieju drużynowego mistrzostw Europy (2007), brązowy medalista mistrzostw Polski w grze podwójnej (2013), brązowy medalista mistrzostw Polski w grze pojedynczej (2006).

Jestem ambitny, przez większość swojego życia starałem się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki w każdym klubie – mówi Paweł Chmiel. – Widziałem w akcji zawodników z Zamościa. Bardzo podoba mi się ich gra i walka oraz atmosfera w drużynie. Sądzę, że mamy bardzo duże szanse, żeby powalczyć o Superligę. Zrobię wszystko, żebyśmy odnosili jak największe sukcesy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
WerT
Bo Flip i Flap nie występują jak to ni...
leniwce w radzi...
Ćwik nieobecny? Zwolak nieobecny? Szopk...
cchenieek
Panie Josik, mowiles Pan ze nie dasz Pan...
observer
niepotrzebne odwlekanie w czasie, które...
Rozbawiony
Ćwik to może już rozprawił się ze s...
prq
Warto dodać, że w pociągach (szynobus...
ja z zamoscia
Idąc tokiem myślenia Pana Przewodnicz...
"Tony papierów...
Najważniejszy temat sesji już za nami....
jim
Jedynym BEZPOŚREDNIM jest faktycznie re...
zamola
I bardzo dobrze, bo ludzie nie dbają, r...
edek
Z Zamościa do Zwierzyńca w 7 minut? Pe...
ja z zamoscia
Audyt jest konieczny. Dzięki za wniosek...
Viki
Można sobie zaklinać rzeczywistość a...
ja z zamoscia
za fanaberie prezesów i ..... nie może...
mieszkaniec
o co ten krzyk??przeciez wschodnia stron...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018