R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara28 września 2017 FACEBOOK | 5166 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 21 komentarzy

Zamość: Nowy zarząd Nowoczesnej

Rafał Zwolak
R E K L A M A    B O A R D

Zamojskie koło Nowoczesnej wybrało wczoraj (27.09) swoje władze na nową kadencję.


Przewodniczącym w Zamościu ponownie został Rafał Zwolak radny RM Zamość. Wybrano również trzech wiceprzewodniczących; Karol Garbula, Stanisław Kuczma, Robert Czapla. Członkowie Nowoczesnej w głosowaniu zadecydowali że rolę sekretarza będzie pełniła Lidia Stanisławek, zaś skarbnika Michał Kusz. Uzupełniono też zarząd o członków Mariusza Oleksiaka i Radosława Tuszyńskiego.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zwierzynec" dnia 28 września 2017 o godzinie 18:02:35 napisał:
  Oto przyszły poseł
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 28 września 2017 o godzinie 18:31:12 napisał:
  Nowoczesna to nie moja bajka i nie będę na nich głosował, ale pan Zwolak akurat jest sensownym człowiekiem. Gratuluję i życzę sukcesów.
 • "Pr" dnia 28 września 2017 o godzinie 18:46:05 napisał:
  Dyzma Dukaczewski
 • "Kryteria" dnia 28 września 2017 o godzinie 18:49:22 napisał:
  Panie Karolu G,czy Pan jest obecnie w Zamosciu??Jest Pan naprawdę super gościem ,ale bez bycia w naszym mieście nie mogłabym Panu ufać! Proszę o rzetelną i uczciwą odpowiedż
 • "Leo" dnia 28 września 2017 o godzinie 20:59:35 napisał:
  Nowoczesna i Petru to nie mój klimat, ale pan Rafał to fajny, porządny i uczciwy człowiek. Moim zdaniem byłby bardzo dobrym kandydatem na prezydenta Zamościa. Warto się zastanowić.
 • "teraz" dnia 28 września 2017 o godzinie 21:38:23 napisał:
  ja pierniczę sami o sobie piszą...
 • "eva" dnia 28 września 2017 o godzinie 21:42:01 napisał:
  N.? i tak skończycie jak palikociarnia..
 • "Rzetelny" dnia 28 września 2017 o godzinie 21:44:22 napisał:
  Hahaha :) jest się z czego pośmiać i w Zamościu i na Wiejskiej w Warszawie
 • "Horn" dnia 28 września 2017 o godzinie 21:54:20 napisał:
  @Rzetelny konkurencji politycznej nie ma co obrażać, ani tym bardziej lekceważyć. Nowoczesna jakąś rolę w naszej lokalnej polityce jeszcze odegra. Czy będzie to drugoplanowa rola czy epizod? Zobaczymy. Karty rozdają PiS i prezydent. Ja wiem, że bardzo lubisz kukizowców, ale oni też jak na razie nie błyszczą poza posłem Sachajko, który pełni rolę frontmana trudno wskazać innych bardzo rozpoznawalnych osób z K'15.
 • "." dnia 28 września 2017 o godzinie 22:18:15 napisał:
  To jest przyszły prezydent
  R E K L A M A
 • "sandra" dnia 28 września 2017 o godzinie 23:12:31 napisał:
  Nie dość że konkretny człowiek to jeszcze przystojny, mniam, mniam. Nie znam się na polityce ale o tym człowieku wiele dobrego słyszałam, niech tam se działa
 • "Thomas" dnia 29 września 2017 o godzinie 1:46:31 napisał:
  Rafał Zwolak co prawda nie ogłosił chęci kandydowania, nie wiadomo czy to zrobi, na to jest jeszcze za wcześnie i to z wielu powodów - i tę decyzję należy uszanować. Z drugiej zaś strony jest naturalnym kandydatem na urząd Prezydenta, czy radnego o ile zdecyduje się kandydować jednocześnie (to może zrobić) i dlatego będzie musiał podjąć tę trudną decyzję. Start w wyborach wiąże się z ogromnym ryzykiem, oznacza to nawet być albo nie być. Za rok odbędą się wybory, a poszczególne partie nie kwapią się do wystawiania kandydatów, trudno się temu dziwić, dlatego, że konkurencja będzie bardzo silna, a wygrana mocno niepewna. Na zamojskiej szachownicy politycznej może być ciekawie.
 • "@thomas" dnia 29 września 2017 o godzinie 8:07:02 napisał:
  jaka szachownica to zwykłe zamojskie bierki albo gra w dupaka, szachownica to warszawka
 • "ech" dnia 29 września 2017 o godzinie 9:21:30 napisał:
  APPLE IPAD AIR DWA !!! Oryginalna wypowiedz radnego.. Proszę o wiecej
 • "por.zUbek" dnia 29 września 2017 o godzinie 14:13:39 napisał:
  To się podniecacie.. Jako człowiek, sąsiad, kolega może i jest ok ale posiada też pewne przekonania polityczne, które popchnęły go w ramiona Ryśka z klanu N.- i przez pryzmat takiego wyboru należy go oceniać.. Jak dla mnie N. to tratwa ratunkowa platformy. Ciekawe do kogo przytulą się sieroty po N., jak ten klan padnie?
 • "sandra" dnia 30 września 2017 o godzinie 18:54:38 napisał:
  Na pewno nie do ciebie sąsiedzie od siedmiu boleści :) Panie Zwolak Gratulacje,
 • "Thomas" dnia 30 września 2017 o godzinie 22:41:20 napisał:
  Powiedzmy sobie jasno Nowoczesna nie wejdzie do kolejnego sejmu, nie wejdzie do żadnego parlamentu. Poparcie poniżej 10 % , przy jednoczesnym wzroście notowań PO to jest koniec marzeń, to koniec wszystkiego. Tak więc mówienie o tratwie ratunkowej PO, to klasyczne dzielenie skóry na niedźwiedziu. Ten niedźwiedź jest całkiem silny. Ciekaw jestem co sobie teraz myślą posłowie PO co przeszli do Nowoczesnej? Sądzę, że uważają to za pochopną decyzję. Co do naszego zamojskiego podwórka - nic z tego nie będzie, przewiduję, że w przyszlorocznych wyborach góra sześciu obecnych radnych uzyska reelekcje.
 • "Kmicic" dnia 1 października 2017 o godzinie 11:04:41 napisał:
  Powiedzmy sobie szczerze Nowoczesna to twór służb specjalnych, które nie są niestety na usługach Polski tylko tego który da więcej władzy. Jak wiemy niemiecki kapitał w Polsce ulokował duże pieniądze zwłaszcza w mediach gdzie 70% mediów jest w rękach niemieckich( onet, newsweek). To, że .Nowoczesna jest tworem służb pokazuje to, że gdy jeszcze nie było partii czerwiec 2015 Nowoczesna miała już 11% poparcia społecznego w sondażach i tych CBOS-u jak i tych od TVN-u. Jeden z kolegów powiedział, że .Nowoczesna to szalupa ratunkowa PO, ma rację i takich szalup ratunkowych były jeszcze ze dwie.
 • "Anka" dnia 1 października 2017 o godzinie 21:21:14 napisał:
  Kilkanaście osób w zamojskiej Nowoczesnej? Marne szanse na mandat w kolejnej RM Zamość. Niedługo wybory w PO. Czy tu będą jakieś zmiany?
 • "por.zUbek" dnia 2 października 2017 o godzinie 11:26:50 napisał:
  Czy obecni członkowie klanu N. będą chętnie przyznawali się do to tego faktu za kilka lat?
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 2 października 2017 o godzinie 20:03:49 napisał:
  por. zubek@ Nie zgadzam się. to co piszesz to jest nielogiczne. To jest troszeczkę teoria spiskowa. To miałoby sens gdyby niedźwiedź zwany PO był słabiutki, jest dokładnie odwrotnie. i w zasadzie gdyby w ostatnich wyborach odjąć głosy nowoczesnej. wynik PO byłby przyzwoity i dużo lepszy niż teraz, poza tym jakie zaplecze kadrowe. Poza tym jaki uzyskała rezultat Nowoczesna - raptem jest to 27 mandatów, PSL ma o 10 mandatów więcej? Zważywszy na liczbę mandatów to naprawdę niewiele. Większym problemem są ambicje Leszka Balcerowicza, a jeszcze większe Ryszarda Petru. oczywistym jest, że Nowoczesna nie wejdzie do kolejnego sejmu. O le sobie przypominam Leszek Balcerowicz był prezesem UW i co

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny