Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara28 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Nowy zakład w podstrefie ekonomicznej?

Podstrefa ekonomiczna w Zamościu, źródło: Urząd Marszałkowski WL

Zamojski magistrat wszczął postępowanie dotyczące wydania decyzji o pozwoleniu na budowę zakładu produkcji mebli z magazynem przy ul. Strefowej w Zamościu.

Postępowanie administracyjne zostało wszczęte na wniosek Mebli Polskich Janusz Fijałek (ul. Szczebrzeska 27, 22-400 Zamość). Dotyczy ono pozwolenia na budowę zakładu produkcyjnego mebli z magazynem wysokiego składowania i częścią biurowo-socjalną oraz z przyłączami: kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wodociągowym, parkingami, drogami wewnętrznymi, zjazdami przy ul. Strefowej w Zamościu. Z obwieszczeniem dotyczącym postępowania można się zapoznać na łamach BIP-u zamojskiego ratusza.

O zainteresowaniu terenami w Zamojskiej Podstrefie Ekonomicznej przez inwestora z branży meblarskiej pisaliśmy na początku tego roku TUTAJ.

Wszystko wskazuje na to, że producent mebli będzie kolejnym przedsiębiorstwem w podstrefie.

W Polsce funkcjonuje 14 specjalnych stref ekonomicznych. Podstrefa Zamość została utworzona w 2009 roku jako część Specjalnej Strefy Ekonomicznej “EURO-PARK” Mielec.

Inwestorzy, którzy zdecydują się na terenie Podstrefy Zamość ulokować swoją działalność mogą liczyć na regionalną pomoc publiczną w postaci zwolnienia podatkowego z tytułu kosztów realizacji nowej inwestycji lub utworzenia nowych miejsc pracy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "antyklerykał" dnia 28 marca 2018 o godzinie 18:40:04 napisał:
  No to teraz tylko "pokropek" za odpowiednią opłatą w randze co najmniej biskupa i hajda z nieuczciwą konkurencją w stosunku do uczciwych przedsiębiorców...
  R E K L A M A
 • "do wyżej" dnia 28 marca 2018 o godzinie 19:41:51 napisał:
  zanim coś napiszesz to sprawdź znaczenie słów, pokropek to przy pogrzebie to raz, a dwa to też nie pasi że coś dobrego się dzieje w mieście, to też źle
 • "Marek" dnia 28 marca 2018 o godzinie 19:46:26 napisał:
  trochę stare to zdjęcie
 • "antyklerykał" dnia 28 marca 2018 o godzinie 21:57:12 napisał:
  Potocznie każdy wie co to pokropek, a tak naprawdę to nie muszę się znać na szamańskich nazwach, bo nie jestem szamanem...:) Co zaś do meritum, to nie widzę nic dobrego w tym, że jedne firmy mają ulgi, a inne nie, zwłaszcza, że nie będzie tu wartości dodanej w postaci setek, czy tysięcy miejsc pracy.
 • "Thomas" dnia 28 marca 2018 o godzinie 22:13:11 napisał:
  Andrzej Wnuk to Prezydent na bardzo trudne czasy :)
 • "ak" dnia 28 marca 2018 o godzinie 22:26:36 napisał:
  Do "antyklerykała".Jasiowi wszystko kojarzy się z d... a tobie z pokropkiem. To musi boleć,bo medycyna jest bezradna przy takich dolegliwościach. Tysiące miejsc pracy w fabryce, to było za bolszewii i se ne wrati.
 • "antyklerykał" dnia 29 marca 2018 o godzinie 10:59:25 napisał:
  Przy braku argumentów zawsze mniej doinformowani stosują arguemnty personalne i to do tego obraźliwe. Nie zniżę się do tego poziomu, a dla zinteresowanych faktami mogę tylko powiedzieć, że Przedmówca nie wie o czym pisze. Przykładaowo fabryka samochodów w Tychach zatrudnia prawie 3 tys. pracowników, no ale to podobno bolszewickie wymysły...:)
 • "Zm" dnia 29 marca 2018 o godzinie 11:06:44 napisał:
  W Chelmie modernizacja stadionu autostrada z piask i obwosnica lotnicko nowe a u nas nic
 • "Mieszkaniec" dnia 29 marca 2018 o godzinie 11:21:09 napisał:
  Za to antyklerykał co rusz robi jadowite ataki Kościół katolicki - i może nie obraża personalnie, ale obraża wszystkich.jest to typowa mowa nienawiści i hejt.
 • "antyklerykał" dnia 29 marca 2018 o godzinie 12:10:39 napisał:
  Wszędzie się wpychają, to wszędzie piszę co o tym myślę. Jeżeli to jest hejtem, to znaczy, że wpychanie się wszędzie KRK jest nękaniem...:)
  R E K L A M A
 • "ak" dnia 29 marca 2018 o godzinie 15:31:39 napisał:
  Do "antyklerykała".Jeżeli umiesz czytać, to przeczytaj sobie ten artykuł i przytocz cytat świadczący, że "się wpychają".
  • "Kazio" dnia 29 marca 2018 o godzinie 22:13:20 napisał:
   ''ak''nie ma sensu dyskutować z "antyklerykałem". To typowy zawistny,marudny polaczek.Wszystko jest żle.SSE jest be,nowy inwestor jest be.Nie widzi tego,że taka fabryka kosztuje parę milionów i te pieniądze w dużej części zostaną u zamojskich podwykonawców tej inwestycji o nowych miejscach pracy nie wspomnę.Zobacz na Siatex,budują następną halę,zatrudniają ponad sto osób ale co tam sto osób,jakby zatrudniali 1000 to też byłoby be,bo dlaczego nie 10000 na przykład.No i jeszcze ten bezczelny ksiądz,ja się pytam czy ty będziesz "antyklerykał" płacił za pokropek?Nie ty?No to jak nie ty,to nie zaglądaj inwestorowi do kieszeni,bo to nie twoja sprawa jest.
 • "antyklerykał" dnia 29 marca 2018 o godzinie 17:32:49 napisał:
  Tutaj akurat nie ma w artykule, ale przy otwarciu pewnie jak zwykle. Przy otwieraniu Mplanety - (sklepu) taki ktoś tam zafunkcjonował. Zdjęcie z otwarcia http://www.kronikatygodnia.pl/data/media/2017/06/23/s4_c46dd1c88f630c2e9620b39bcef7db6f.JPG ---------------- Można zaprzeczać faktom, ale one są obiektywne.
 • "ak" dnia 29 marca 2018 o godzinie 20:29:33 napisał:
  A mówią, że święcona woda to tylko woda, ale skoro potrafi sprawić niektórym aż taki ból, to coś w niej jednak musi być.
 • "antyklerykał" dnia 4 kwietnia 2018 o godzinie 17:40:25 napisał:
  "Kazio", to w strefie jest Siatex kłamczuchu i manipulańcie? A czepiam się kleru, bo chcąc nie chcąc muszę ciągle na nich płacić. Chyba wiesz, że każdy Polak płaci na kler chce, czy nie chce? Aha, to jak mnie nazwałeś świadczy o Tobie i Twoim poziomie oraz świadczy też o Twojej bezradności w argumentacji, o podstawach dyskusji nie wspomnę.
 • "Kazio" dnia 14 kwietnia 2018 o godzinie 7:58:16 napisał:
  Siatex ulokował swoją fabrykę w kompleksie przy ulicy Starowiejskiej,na terenie Podstrefy Zamość,która jest częścią Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC. ''antyklerykał''zanim coś napiszesz,zastanów się dwa razy mniej doinformowany kłamczuszku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Zimon 55 minut temu
A co tu zgrywać się bawić jechać pom...
KL
Uważam jednak, że warto poczekać. Po ...
Janek
Podejrzewam że Biedronka oraz jej klien...
prawe i sprawie...
Znam tego człowieka i możecie mu nagwi...
Marek
A jakie to jest towarzystwo PiSowskie?...
jaz
Wylaliby asfalt na całej Grabowieckiej....
yeah
Nie tak dawno radny Zwolak wystosował d...
Bojkot
Bojkot ...zadnych parkomatow. Napisac ta...
ed
w naszych realiach : 1 powstanie spalar...
Wiktor
Bajkot sklepu? Biedronka powinna pozwać...
ja z zamoscia
apel do Prezydenta , podwyżka podatku o...
observer
teren prywatny - prawo właściciela. A ...
Argument
Jest gorzej bo u nas takich tumanów wyk...
observer
Tak UE - to ta wyimaginowana wspólnota ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018