R E K L A M A

Z I P

Sport | Zamośćtekst nadesłany3 września 2017 FACEBOOK | 4429 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: Nowy sezon Legia Soccer Schools

R E K L A M A    B O A R D

Nowy sezon piłkarski przed nami! Skorzystaj z szansy zapisania swojego dziecka do największego projektu piłkarskiego w Polsce organizowanego dla dziewczynek oraz chłopców w wieku 3 – 14 lat i podaruj mu niezapomniane sportowe wrażenia.

„Przedszkola Piłkarskie” to zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 3 do 7 roku życia i są one częścią ogólnopolskiego projektu „Legia Soccer Schools”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenera oraz asystentki, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści, w którym przeżywając przygody bawią się, rywalizują w duchu fair play oraz grają w mini piłkę nożną.

Dzięki odpowiedniej liczebności grup (do 15 os.) oraz bogatemu wyposażeniu placów treningowych, każde dziecko może liczyć na pełne wsparcie zarówno pod kątem pomocy w czasie piłkarskich zadań jak i rozwijania talentów, które drzemią w każdym małym człowieku.

Nadrzędnymi celami zajęć w „Piłkarskich Przedszkolach Legii” jest:

– nauka postawy fair play oraz wzajemnego szacunku;

– wzmacnianie potrzeby ruchu z wykorzystaniem gier i zabaw;

– kształtowanie koordynacji ruchowej oraz poczucia równowagi;

– danie poczucia dzieciom przynależności w rodziny Legii Warszawa;

– propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie relacji między opiekunami i dziećmi z wykorzystaniem zabaw i gier z elementami piłki nożnej;

Start zajęć: wrzesień 2017 r.

Uwaga: Liczba miejsc w Legia Soccer Schools jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy.

http://www.legiasoccerschools.pl/o/zamosc-50

KOSZT:      99 ZŁ / MIESIĘCZNIE

OPŁATA WPISOWA DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW :  W WYSOKOŚCI 170ZŁ/199ZŁ *

W RAMACH OPŁATY UCZESTNICY OTRZYMUJĄ STRÓJ MAŁEGO LEGIONISTY ( SPODENKI, KOSZULKA, SKARPETKI)

* OPŁATA JEST ZALEŻNA OD WYBRANEGO ZESTAWU STROJU PROSIMY NOWE OSOBY PRZED PRZYJŚCIEM NA ZAJĘCIA O KONTAKT Z KOORDYNATOREM OŚRODKA POD NUMEREM TELEFONU : 515 – 734 – 768

Szkoły Techniki

SZKOŁY TECHNIKI LEGII WARSZAWA – rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych dla dzieci od 6 do 14 roku życia.

Treningi w Szkole Techniki to m. in.:

 • Rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych dla dzieci od 6 do 14 roku życia.
 • Główny nacisk położony na odpowiednie wykorzystanie najważniejszych umiejętności technicznych w warunkach meczowych.
 • Praca w małych grupach (8-10 osób na trenera).
 • Bilety na mecze Legii Warszawa dla opiekuna oraz zawodnika.
 • Możliwość zakupienia oficjalnego sprzętu treningowego firmy adidas w barwach Legii Warszawa.
 • Wsparcie projektu edukacyjnego LegiaCoaching.pl
 • Treningi 1 raz w tygodniu.
 • Wykwalifikowana kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa.
 • Zajęcia w dogodnych terminach.
 • Profesjonalne wyposażenie placów treningowych.

Program szkolenie m.in. obejmuje:

 • System stopniowania trudności ułatwiający zawodnikom prawidłowe wykonanie ćwiczenia (I stopień – bez presji, II stopień – średnia presja, III – pełna presja).
 • Duży zasób ćwiczeń treningowych, nauczanie i doskonalenie techniki ma interesującą formę i jest dostosowane do wieku piłkarzy.
 • Każda jednostka ma charakterystyczny układ (płynne przejście z jednego ćwiczenia do kolejnego).
 • Zawodnicy otrzymują zadania domowe (filmy video z konkretnymi ćwiczeniami).
 • Nauczanie zwodów, którymi charakteryzują się najlepsi zawodnicy na świecie.
 • Większa ilość powtórzeń i ich systematyka – lepsza automatyzacja ruchu (nawyk ruchowy).
 • W każdym ćwiczeniu występuje forma rywalizacji, co wpływa na tempo wykonywanych ćwiczeń i lepszą motywację zawodników.
 • Ćwiczenia kontroli piłki (czucia), których opanowanie jest podstawą do przyswojenia pozostałych umiejętności technicznych.
 • Dużo małych gier 1v1, 2v2, 3v3.
 • Specyficzne formy gier, każda gra ma charakter zadaniowy. Przyznawane są dodatkowe punkty za wykonanie elementów technicznych, określonych przez trenera.
 • Wysoka ilość i intensywność gier mających wpływ na rozwój inteligencji (podejmowania decyzji, szybkości myślenia, itp.).
Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Xamax" dnia 3 września 2017 o godzinie 10:24:19 napisał:
  Wstyd, żeby szkolić dzieci w obcych barwach i wychowywać kibiców obcemu klubowi. HAŃBA, panie Welcz. HAŃBA !!!
  10
  5
  R E K L A M A
 • "Sray" dnia 3 września 2017 o godzinie 13:42:55 napisał:
  Popieram przedmówcę , tylko zakompleksieni rodzice (lemingi) wyślą swoje dzieci do tej szkółki. Dziwiłbym się gdyby robili to mieszkańcy Legionowa , Pruszkowa , Mińska Mazowieckiego. Ale tym bym wybaczył . Zamościanie którzy wysyłają swoje dzieciaki do szkółki Legii to zwykłe kapuściane głąby . Jak byłaby szkółka FC Nürnberg to pewnie by tam je zapisali . Snobizm rodziców i próba wyhodowania na siłę "Lewandowskiego" tylko szkodzi dzieciom. Prawdziwi piłkarze wyrosną tylko spośród "plebsu" Wystrojony synuś którego tatuś lub mamusia wozi od treningu przez basen na fortepian nigdy nie zostanie piłkarzem . Z drugiej strony to może dobrze ,że taka "szkółka Legii" jest w Zamościu. Najbardziej szurnięci rodzice wyślą swoje "pociechy" tam i nie będą na każdym kroku przeszkadzać trenerom w zamojskich klubach .
  4
  4
 • "kmicic" dnia 3 września 2017 o godzinie 14:18:04 napisał:
  po co ta krytyka, przecież kazdy ma wolny wybór, to jak ze słuchaniem disco polo, jak się nie podoba to nie słuchaj, tak i w tym przypadku kto chce wspomóc finansowo Pana Mioduskiego i Legie tak żeby uzbierali na następne transfery-niewypały (typu Necid, Chukwu) to jego sprawa, ja w każdym razie nie mam takiego zamiaru, mimo że mam duże obiekcje co do jakości szkolenia w zamojskich grupach młodzieżowych (jak jeden trener może szkolić grupę 20 dzieciaków?). Jeżeli natomiast w ten projekt szkółki piłkarskiej zaanagażowane są osoby z Fundacji Hetmana to jest już moim zdaniem duży niesmak, jednak powinno się promować lokalne szkółki i jeszcze pozostaje jedno pytanie czy w związku z zaangażowaniem w ten projekt osoby z Hetmana dostają w zamian jakieś profity od Legii, nie chodzi o pieniądze, ale rzeczowe środki np darmowe bilety na mecze Legii?
  2
  3
 • "ak" dnia 3 września 2017 o godzinie 14:37:43 napisał:
  Obce mi są antagonizmy klubowe, ale jak czytam ten tekst, to się we mnie coś gotuje."Danie poczucie dzieciom poczucia przynależności do rodziny Legia Warszawa". No to może stwórzmy w Polsce klub kibiców reprezentacji Niemiec, Francji czy Hiszpanii.
  4
  4
 • "Anonim" dnia 3 września 2017 o godzinie 21:33:07 napisał:
  Jakby była szkółka Realu Madryt to rozumiem ale Legii Warszawa.
  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kibic lat 80
Przykro czytać te komentarze. Naprawdę...
tys prowda
A jak Hetman będzie grał ligowe mecze ...
kibic
Ziółkowski z Huczwy mógłby wrócić,...
swojak
Skoro odszedł Skrzypek to warto byłoby...
nikt
BTW po "zamojsku" oznacza komin na parki...
bmx
Gdybyś przeczytał ze zrozumieniem podp...
@Fucha ma racje . Najlepiej zapoznać si...
swojak
Świetne miejsce! Co jakiś czas odwiedz...
Jaro
Paluch może nie odejdzie bo w Motorze c...
Janek
Ta druga od lewej jest za*ebista mrrr...
zamościak
Z całym szacunkiem dla klubu Orka i ich...
zamościak
pokerowa zagrywka, trzeba przyznać...
Tomek
dodam jeszcze , że zamieszczenie tego a...
Tomek
Powiem tak, odwiedzałem to "zoo" poniew...
malibu
Może to zdjęcie jest zapowiedzią kole...
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny