R E K L A M A

Z I P

Dom i Ogród | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja18 lipca 2018 FACEBOOK | 5251 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Powstanie nowy blok TBS przy ul. Chłodnej

Fot. TBS Zamość
R E K L A M A    B O A R D

Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu podpisał umowę na realizację inwestycji pod nazwą “Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 2 przy ul. Chłodnej w Zamościu wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Teren, na którym powstanie blok, już przekazano wykonawcy. – poinformował Urząd Miasta Zamość w ubiegłym tygodniu. 

Wartość tej inwestycji to 5.415.000 zł, w tym wynagrodzenie dla Wykonawcy 5.138.628,30 zł. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma R-BUD Robert Kycko z gminy Zamość (przetarg został ogłoszony 25.05.2018r.).

Blok ma być gotowy za rok, do 31.07.2019r. Zaplanowano budowę 34 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 1800 m2.

Pliki do pobrania – dla osób ubiegających się o mieszkanie:

Dotychczas zrealizowane projekty Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu to sześć budynków w 2 lokalizacjach.  Pięć budynków przy ul. Lipskiej w Zamościu na Osiedlu “Zamczysko” i jeden budynek przy ul. Chłodnej.

Na stronie internetowej Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu, możemy znaleźć informację że TBS zarządza łącznie 243 mieszkaniami w 6 budynkach: 3 budynki w których jest po 36 lokali, łącznie 108 mieszkań oraz 3 budynki po 45 lokali, łącznie 135 mieszkań. Są to budynki 3 kondygnacyjne (2 piętra) wykończone “pod klucz”.

 • OSIEDLE LIPSKA
  207 mieszkań w 5 budynkach:
  2 budynki po 36 lokali (72 lokale)
  3 budynki po 45 lokali ( 135 lokali)
  Są to budynki 3 kondygnacyjne (2 piętra), mieszkania są wykończone “pod klucz”:
  1 – pokojowe ok. 33 m2
  2 – pokojowe od 40 do 50 m2
  3 – pokojowe od 60 do 75 m2

 • OSIEDLE CHŁODNA
  36 mieszkań w 1 budynku:
  Jest to budynek 4 kondygnacyjny, mieszkania są wykończone “pod klucz”:
  2 – pokojowe (plus kuchnia) o metrażu 55,38 m2 i 53,38 m2
  2 – pokojowe z aneksem kuchennym 40,54 m2 i 39,10 m2.
Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "zamoscianin" dnia 18 lipca 2018 o godzinie 23:51:53 napisał:
  Niektórzy płaczą, że na Starym Mieście mieszkają osoby bez toalet, bez łazienek, w urągających im warunkach. Powinno się w pierwszej kolejności im właśnie zaproponować kupno tych mieszkań, w godnych warunkach. A zrujnowane lokale sprzedać. Niech nowi inwestorzy zmieniają oblicze Starego Miasta, wizytówki Zamościa.
  R E K L A M A
 • "perła" dnia 19 lipca 2018 o godzinie 19:37:18 napisał:
  Jak to możliwe że przetarg wygrywa firma bez doświadczenia w budownictwie wielorodzinnym ,która zatrudnia 6 osób na umowę o pracę ,firma która jak nazwa wskazuje jest raczej pijarowska a nie budowlana .Jak to możliwe ?
 • "ja" dnia 19 lipca 2018 o godzinie 22:40:27 napisał:
  To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-BUD Robert Kycko którego zresztą znam.
 • "misiek" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 9:10:40 napisał:
  Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firmy budowlane z doświadczeniem budowy bloków wielorodzinnych nie powstają od razu. A skoro ta firma wygrała przetarg to znaczy że albo miała najkorzystniejszą ofertę lub nik więcej nie przystąpił do pfrzetargu. Dajmy się wykazać tym ludziom a pózniej psioczmy.
  • "perła" dnia 22 lipca 2018 o godzinie 9:47:01 napisał:
   Oferta firmy z Kalinowic była jedyną ofertą co nie znaczy że ta ofertę trzeba było wybrać ,można było przetarg unieważnić.Nie wiem czym kierował się TBS w wyborze tej firmy ,ale jestem przekonany że Pr- Bud nie spełniał wymogów formalnych i oferta tej firmy nie powinna być brana pod uwagę.
 • "PR" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 23:10:50 napisał:
  Uklad to uklad a na uklady nie ma rady.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny