R E K L A M A

Z I P

Dom i Ogród | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja18 lipca 2018 FACEBOOK | 4539 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy ()

Zamość: Powstanie nowy blok TBS przy ul. Chłodnej

Fot. TBS Zamość

Zarząd Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu podpisał umowę na realizację inwestycji pod nazwą “Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego nr 2 przy ul. Chłodnej w Zamościu wraz z infrastrukturą towarzyszącą”. Teren, na którym powstanie blok, już przekazano wykonawcy. – poinformował Urząd Miasta Zamość w ubiegłym tygodniu. 

Wartość tej inwestycji to 5.415.000 zł, w tym wynagrodzenie dla Wykonawcy 5.138.628,30 zł. Wykonawcą wyłonionym w przetargu jest firma R-BUD Robert Kycko z gminy Zamość (przetarg został ogłoszony 25.05.2018r.).

Blok ma być gotowy za rok, do 31.07.2019r. Zaplanowano budowę 34 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 1800 m2.

Pliki do pobrania – dla osób ubiegających się o mieszkanie:

Dotychczas zrealizowane projekty Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu to sześć budynków w 2 lokalizacjach.  Pięć budynków przy ul. Lipskiej w Zamościu na Osiedlu “Zamczysko” i jeden budynek przy ul. Chłodnej.

Na stronie internetowej Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu, możemy znaleźć informację że TBS zarządza łącznie 243 mieszkaniami w 6 budynkach: 3 budynki w których jest po 36 lokali, łącznie 108 mieszkań oraz 3 budynki po 45 lokali, łącznie 135 mieszkań. Są to budynki 3 kondygnacyjne (2 piętra) wykończone “pod klucz”.

 • OSIEDLE LIPSKA
  207 mieszkań w 5 budynkach:
  2 budynki po 36 lokali (72 lokale)
  3 budynki po 45 lokali ( 135 lokali)
  Są to budynki 3 kondygnacyjne (2 piętra), mieszkania są wykończone “pod klucz”:
  1 – pokojowe ok. 33 m2
  2 – pokojowe od 40 do 50 m2
  3 – pokojowe od 60 do 75 m2

 • OSIEDLE CHŁODNA
  36 mieszkań w 1 budynku:
  Jest to budynek 4 kondygnacyjny, mieszkania są wykończone “pod klucz”:
  2 – pokojowe (plus kuchnia) o metrażu 55,38 m2 i 53,38 m2
  2 – pokojowe z aneksem kuchennym 40,54 m2 i 39,10 m2.
Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "zamoscianin" dnia 18 lipca 2018 o godzinie 23:51:53 napisał:
  Niektórzy płaczą, że na Starym Mieście mieszkają osoby bez toalet, bez łazienek, w urągających im warunkach. Powinno się w pierwszej kolejności im właśnie zaproponować kupno tych mieszkań, w godnych warunkach. A zrujnowane lokale sprzedać. Niech nowi inwestorzy zmieniają oblicze Starego Miasta, wizytówki Zamościa.
  8
  1
  R E K L A M A
 • "perła" dnia 19 lipca 2018 o godzinie 19:37:18 napisał:
  Jak to możliwe że przetarg wygrywa firma bez doświadczenia w budownictwie wielorodzinnym ,która zatrudnia 6 osób na umowę o pracę ,firma która jak nazwa wskazuje jest raczej pijarowska a nie budowlana .Jak to możliwe ?
  6
  0
 • "ja" dnia 19 lipca 2018 o godzinie 22:40:27 napisał:
  To chyba nie jest firma R-BUD tylko PR-BUD Robert Kycko którego zresztą znam.
  3
  0
 • "misiek" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 9:10:40 napisał:
  Perła. Od czegoś trzeba zacząć. Firmy budowlane z doświadczeniem budowy bloków wielorodzinnych nie powstają od razu. A skoro ta firma wygrała przetarg to znaczy że albo miała najkorzystniejszą ofertę lub nik więcej nie przystąpił do pfrzetargu. Dajmy się wykazać tym ludziom a pózniej psioczmy.
  1
  1
  • "perła" dnia 22 lipca 2018 o godzinie 9:47:01 napisał:
   Oferta firmy z Kalinowic była jedyną ofertą co nie znaczy że ta ofertę trzeba było wybrać ,można było przetarg unieważnić.Nie wiem czym kierował się TBS w wyborze tej firmy ,ale jestem przekonany że Pr- Bud nie spełniał wymogów formalnych i oferta tej firmy nie powinna być brana pod uwagę.
   2
   1
 • "PR" dnia 20 lipca 2018 o godzinie 23:10:50 napisał:
  Uklad to uklad a na uklady nie ma rady.
  3
  0

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny