R E K L A M A

Z I P

Motoryzacja | ZamośćRedakcja26 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Nowe rondo i odcinek ulicy Prostej już otwarte!

Na skrzyżowaniu ulic Prostej i Wyszyńskiego obowiązuje już ruch okrężny. Otwarty jest również fragment ulicy Prostej od ul.Wyszyńskiego do wyjazdu do marketu Kaufland, który od 7 maja był wyłączony z ruchu.

W tym miejscu, w ramach inwestycji “Budowa drogi do terenów inwestycyjnych pomiędzy ulicami Karola Namysłowskiego, a ulicą Prostą w Zamościu” przebudowano całe skrzyżowanie, powstały asfaltowe ścieżki rowerowe, przed przejściami ułożono kostki z wypustkami wyraźnie wyczuwalnymi pod butami, szczególnie istotne dla osób niewidomych. W ruchu samochodów na tym skrzyżowaniu dochodziło do wielu niebezpiecznych sytuacji. Nowe rozwiązanie na pewno pozwoli na zwiększenie przepustowości i podniesie bezpieczeństwo jazdy. Czekamy tylko na namalowanie pasów.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Junior" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 14:17:48 napisał:
  Widzę powstało nowe rondo blacharzy. Ciekawe jak to wpłynie na ruch. Z doświadczeń wynika że takie typu rozwiązania jak rondo tworzą korki, już lepiej było postawić sygnalizacje.
  R E K L A M A
  • "lul" dnia 26 lipca 2018 o godzinie 19:23:17 napisał:
   Ronda rozładowują korki... korki tworzy właśnie niewłaściwa sygnalizacja - na której musisz stać i czekać pomimo tego, że nikt nie jedzie z bocznych ulic... Rondo dodatkowo jest bezpieczniejsze niż zwykłe skrzyżowanie. Raz, że z góry wiadomo kto ma pierwszeństwo (ułatwienia dla osób nie patrzących na znaki albo zwykłych gap), a dwa, że wjeżdżając na rondo redukujesz prędkość i dzięki temu nawet jeśli dojdzie do kolizji to przy niższej prędkości zazwyczaj są one niegroźne. Niestety przez pewnych ludzi mamy teraz bałagan na rondach przez te mistrzowskie strzałki - ot co grupa ludzi dała zarobić rodzinie / kolegom blacharzom i lakiernikom. Teraz co chwila widać stłuczki na rondzie i prawie każdego dnia leżą na nim fragmenty aut... Cóż pewna grupa bardzo chciała dać popis, więc dała. Niestety nie podniosło to poziomu bezpieczeństwa lecz wręcz dramatycznie go pogorszyła... proponuję aby ci "strzałkowicze" za karę za swoje durne wymysły co dziennie zamiatali rondo z resztek pozostających po kolizjach...
 • "aspirant" dnia 27 lipca 2018 o godzinie 10:22:19 napisał:
  resztki aut tzw ofiar reguły pierwszeństwa z prawej strony "po zamojsku"
 • "KL." dnia 27 lipca 2018 o godzinie 19:38:44 napisał:
  Czekamy na pierwsze bum.
 • "Jaro" dnia 28 lipca 2018 o godzinie 12:20:49 napisał:
  Pojechałem wczoraj przez to rondo w Prostą, myślałem że już tą nowa ulicą dojadę do Kilińskiego a tu zakaz ruchu, ulica zagrodzona. Kiedy otwarcie ?
  • "Czarek" dnia 29 lipca 2018 o godzinie 22:06:16 napisał:
   Też tak myślałem , że otworzyli , a to jednak zamknięty

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny