R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja12 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Nowe ronda

Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Odrodzenia i Zamoyskiego przeszło miesiąc temu zmieniła się organizacja ruchu. Powstało rondo, które znacznie poprawiło przepustowość tego skrzyżowania, a także komfort jazdy w tym rejonie miasta. Wkrótce kolejne rondo zostanie oddane do użytku.

W ramach inwestycji “Budowa drogi do terenów inwestycyjnych pomiędzy ulicami Karola Namysłowskiego, a ulicą Prostą w Zamościu”, od 7 maja wyłączony z ruchu jest odcinek jezdni ulicy Prostej od ul.Wyszyńskiego do wyjazdu do marketu Kaufland.

Na zbiegu ulic Prostej i Wyszyńskiego właśnie dobiegają końca prace nad nowym rondem. Na tym skrzyżowaniu dochodziło do wielu niebezpiecznych sytuacji. Nowe rozwiązanie na pewno pozwoli na zwiększenie przepustowości i podniesie bezpieczeństwo jazdy.

Nowe rondo już wygląda jak rondo, od wczoraj dostępne dla kierowców są pasy w obydwu kierunkach, poinformujemy jak zostanie oddane do użytku. Ruch w tej okolicy, pomimo utrudnień przebiega płynnie.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "czuk" dnia 12 lipca 2018 o godzinie 13:43:46 napisał:
  "Nowe rondo już wygląda jak rondo" BRAWO
  R E K L A M A
 • "Ewa" dnia 13 lipca 2018 o godzinie 23:47:07 napisał:
  Dlaczego stronka roztocze.net nie działała przez ponad dobę?
 • "mirek" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 0:13:22 napisał:
  dlaczego roztocze ostatnio więcej nie działa niż działa ? jesteście niepoważni
 • "cleeo32" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 12:23:47 napisał:
  Co Wy macie z tym działa czy nie działa? Dlaczego zaraz niepoważni. Polsat jak nadchodzi burza też nie działa i nie mówi się o nich, że są niepoważani. Ogarnijcie się - awarie się zdarzają. Masakra - co za ludzie..
 • "klangor" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 21:37:24 napisał:
  Genialny pomysł z tymi rondami! Teraz praktycznie od komendy do szpital, mamy co kilkaset metrów rondo, w sumie 4. Proponuję jeszcze ze 2, a co nie stać nas, a poza tym będziemy jeździć po Zamościu 10 kilometrów na godzinę. Autor, autor,autor !!!
 • "Parafianka" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 22:35:18 napisał:
  Faktycznie, strach tym nowym rondem jeździć. Kilka dni temu zatrzymałam się, żeby przepuścić tych z lewej, to jakiś szalony beemowiec z urwaną rurą wydechową , zaczął na mnie trąbić.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny