Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja12 lipca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 6 komentarzy

Zamość: Nowe ronda

R E K L A M A    B O A R D

Na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego, Odrodzenia i Zamoyskiego przeszło miesiąc temu zmieniła się organizacja ruchu. Powstało rondo, które znacznie poprawiło przepustowość tego skrzyżowania, a także komfort jazdy w tym rejonie miasta. Wkrótce kolejne rondo zostanie oddane do użytku.

W ramach inwestycji „Budowa drogi do terenów inwestycyjnych pomiędzy ulicami Karola Namysłowskiego, a ulicą Prostą w Zamościu”, od 7 maja wyłączony z ruchu jest odcinek jezdni ulicy Prostej od ul.Wyszyńskiego do wyjazdu do marketu Kaufland.

Na zbiegu ulic Prostej i Wyszyńskiego właśnie dobiegają końca prace nad nowym rondem. Na tym skrzyżowaniu dochodziło do wielu niebezpiecznych sytuacji. Nowe rozwiązanie na pewno pozwoli na zwiększenie przepustowości i podniesie bezpieczeństwo jazdy.

Nowe rondo już wygląda jak rondo, od wczoraj dostępne dla kierowców są pasy w obydwu kierunkach, poinformujemy jak zostanie oddane do użytku. Ruch w tej okolicy, pomimo utrudnień przebiega płynnie.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "czuk" dnia 12 lipca 2018 o godzinie 13:43:46 napisał:
  "Nowe rondo już wygląda jak rondo" BRAWO
  R E K L A M A
 • "Ewa" dnia 13 lipca 2018 o godzinie 23:47:07 napisał:
  Dlaczego stronka roztocze.net nie działała przez ponad dobę?
 • "mirek" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 0:13:22 napisał:
  dlaczego roztocze ostatnio więcej nie działa niż działa ? jesteście niepoważni
 • "cleeo32" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 12:23:47 napisał:
  Co Wy macie z tym działa czy nie działa? Dlaczego zaraz niepoważni. Polsat jak nadchodzi burza też nie działa i nie mówi się o nich, że są niepoważani. Ogarnijcie się - awarie się zdarzają. Masakra - co za ludzie..
 • "klangor" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 21:37:24 napisał:
  Genialny pomysł z tymi rondami! Teraz praktycznie od komendy do szpital, mamy co kilkaset metrów rondo, w sumie 4. Proponuję jeszcze ze 2, a co nie stać nas, a poza tym będziemy jeździć po Zamościu 10 kilometrów na godzinę. Autor, autor,autor !!!
 • "Parafianka" dnia 14 lipca 2018 o godzinie 22:35:18 napisał:
  Faktycznie, strach tym nowym rondem jeździć. Kilka dni temu zatrzymałam się, żeby przepuścić tych z lewej, to jakiś szalony beemowiec z urwaną rurą wydechową , zaczął na mnie trąbić.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Wielmożny Pan ...
Masz gdzieś informację, że ma to być...
Wielmożny Pan ...
Kiedy za ten plebiscyt odpowiedzialny by...
ad111
Wpisując się w ogólną tendencję zac...
bobby
Zamiast lotniska wybudujcie góry i koni...
LOVE_ZMC
Przepraszam a co można wygrać wysyłaj...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat