Flesz | ZamośćRedakcja17 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia na ul. Wojska Polskiego

Trwają prace związane z montażem aktywnego oznakowania przejścia dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Wybickiego. Będzie bezpieczniej!

Aktywne, zasilane energią słoneczną, znaki D-6 na przejściach dla pieszych w Zamościu to nie nowość, ale to jeszcze nie wszystko. Przejście zostało wyposażone w 18 punktów świetlnych, umieszczonych po 9 po obu stronach pasów, w poprzek jezdni. Gdy pieszy zbliża się do przejścia wykrywa to czujnik ruchu i powoduje aktywację migających lamp. Dodatkowo z głośników będą emitowane ostrzeżenia, a całe przejście będzie monitorowane.

Najprawdopodobniej w czwartek, piesi będą mogli w tym miejscu, w pełni korzystać z kolejnego aktywnego przejścia. My już dzisiaj prezentujemy nowe oznakowanie w krótkiej fotorelacji:

Koszt wykonania instalacji wraz z montażem pokrywa firma Mechatronik, której właściciel – Karol Bździuch, planuje wejść na rynek z tego typu rozwiązaniami i chce przetestować swój autorski projekt w rzeczywistych warunkach drogowych. Będzie to najnowocześniejsze przejście w Zamościu.

Pierwsze aktywne przejście w Zamościu powstało w grudniu 2015 roku.

Aktywne przejścia dla pieszych w Zamościu

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Okrzei

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
jola 11 minut temu
wystarczy troszkę poguglować i wszystk...
Szymon Hołowni... 12 minut temu
Napisał: Po czwarte - jeśli coś na...
hmm 42 minuty temu
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
ad111
Pamiętajcie tylko aby studzienki były ...
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama