Flesz | ZamośćRedakcja17 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia na ul. Wojska Polskiego

R E K L A M A    B O A R D

Trwają prace związane z montażem aktywnego oznakowania przejścia dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Wybickiego. Będzie bezpieczniej!

Aktywne, zasilane energią słoneczną, znaki D-6 na przejściach dla pieszych w Zamościu to nie nowość, ale to jeszcze nie wszystko. Przejście zostało wyposażone w 18 punktów świetlnych, umieszczonych po 9 po obu stronach pasów, w poprzek jezdni. Gdy pieszy zbliża się do przejścia wykrywa to czujnik ruchu i powoduje aktywację migających lamp. Dodatkowo z głośników będą emitowane ostrzeżenia, a całe przejście będzie monitorowane.

Najprawdopodobniej w czwartek, piesi będą mogli w tym miejscu, w pełni korzystać z kolejnego aktywnego przejścia. My już dzisiaj prezentujemy nowe oznakowanie w krótkiej fotorelacji:

Koszt wykonania instalacji wraz z montażem pokrywa firma Mechatronik, której właściciel – Karol Bździuch, planuje wejść na rynek z tego typu rozwiązaniami i chce przetestować swój autorski projekt w rzeczywistych warunkach drogowych. Będzie to najnowocześniejsze przejście w Zamościu.

Pierwsze aktywne przejście w Zamościu powstało w grudniu 2015 roku.

Aktywne przejścia dla pieszych w Zamościu

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Okrzei

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Kubel
Co to usunięto wszystkie komentarze -b...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018