Flesz | ZamośćRedakcja17 października 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia na ul. Wojska Polskiego

R E K L A M A    B O A R D

Trwają prace związane z montażem aktywnego oznakowania przejścia dla pieszych na ulicy Wojska Polskiego, przy skrzyżowaniu z ulicą Wybickiego. Będzie bezpieczniej!

Aktywne, zasilane energią słoneczną, znaki D-6 na przejściach dla pieszych w Zamościu to nie nowość, ale to jeszcze nie wszystko. Przejście zostało wyposażone w 18 punktów świetlnych, umieszczonych po 9 po obu stronach pasów, w poprzek jezdni. Gdy pieszy zbliża się do przejścia wykrywa to czujnik ruchu i powoduje aktywację migających lamp. Dodatkowo z głośników będą emitowane ostrzeżenia, a całe przejście będzie monitorowane.

Najprawdopodobniej w czwartek, piesi będą mogli w tym miejscu, w pełni korzystać z kolejnego aktywnego przejścia. My już dzisiaj prezentujemy nowe oznakowanie w krótkiej fotorelacji:

Koszt wykonania instalacji wraz z montażem pokrywa firma Mechatronik, której właściciel – Karol Bździuch, planuje wejść na rynek z tego typu rozwiązaniami i chce przetestować swój autorski projekt w rzeczywistych warunkach drogowych. Będzie to najnowocześniejsze przejście w Zamościu.

Pierwsze aktywne przejście w Zamościu powstało w grudniu 2015 roku.

Aktywne przejścia dla pieszych w Zamościu

Zamość: Nowe oznakowanie przejścia przy skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego i Okrzei

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Thomasie, dość ogólnikowo napisałeś...
Mirek
Nie chcę wejściówki od firmy, która ...
Thomas
22 tysiące głosów to wcale nie tak ma...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018