R E K L A M A

Z I P

Turystyka | ZamośćOliwia Bojar28 sierpnia 2017 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy ()

Zamość: Nowa atrakcja w ZOO

Taras widokowy na stawem w Ogrodzie Zoologicznym, foto: Łukasz Sułowski

R E K L A M A    B O A R D

O tym, że zamojski ogród zoologiczny z roku na rok staje się coraz popularniejszy nie trzeba nikogo przekonywać.

Najlepiej świadczy o tym ilość turystów odwiedzających właśnie tę atrakcję.

Teraz w ZOO czeka nowe, wyjątkowe i klimatyczne miejsce. Taras widokowy nad stawem.

Dotychczas można było jedynie z góry, przyjrzeć się tamtejszym mieszkańcom, od niedawna dostępny jest również drugi punkt widokowy nad poziomem wody. Z bliska można teraz obserwować mieszkające w wolierze ptaki wodne i brodzące, a także posiadacza własnej wyspy czyli lemura wari, tzw. wari czarno-biały. Przy dobrej pogodzie będzie można go obserwować na wybiegu.

 

 

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "beretka" dnia 28 sierpnia 2017 o godzinie 20:51:07 napisał:
  Czy przypadkiem nie powinno być " tę atrakcję" ?
  2
  1
  R E K L A M A
 • "ddd" dnia 29 sierpnia 2017 o godzinie 13:32:43 napisał:
  Jestem pierwszy , który obiema rękoma podpisałby się za zamknięciem ZOO - co to za atrakcja patrzeć jak zwierzęta cierpią ... Banda ludzi co week przyjeżdża by zrobić siebie błaznów przed klatkami z małpami. CO to za atrakcja w pocie czoła oglądac smierdzące klatki ... chore społeczeństwo ... biedne zwierzęta, mam nadzieję, że w przyszłości ludzkość siądzie za kratami a zwierzęta będą się nimi karmić i się nad nimi pastwić. Amen
  0
  10
 • "małpa" dnia 31 sierpnia 2017 o godzinie 8:59:13 napisał:
  A czy wiesz, że są gatunki zwierząt, zagrożone wyginięciem, które tylko dlatego, że są rozmnażane w ogrodach zoologicznych przetrwają? Ogród zoologiczny to nie tylko oglądanie zwierząt. W strategii ogrodów zoologicznych jednym z podstawowych celów jest ochrona przyrody. Ważna jest także edukacja i kontakt najmłodszych z dziką przyrodą. Myślenie o ogrodach w takich kategoriach, które prezentujesz jest przestarzałe i nieaktualne. Poczytaj i zainteresuj się najpierw dobrze tematem zanim wydasz osąd.
  3
  0
 • "ddd" dnia 2 września 2017 o godzinie 0:40:33 napisał:
  "małpa" co ty pieprzysz ? jaką ty dziką przyrodę widzisz w zoo ? siebie wstaw do klatki, balwanie jeden
  0
  4
 • "małpa" dnia 4 września 2017 o godzinie 11:20:47 napisał:
  ddd Nie mam zamiaru z tobą już dyskutować. Swoim światłym wpisem sam sobie wystawiłeś świadectwo "obrońco" zniewolonych zwierząt.
  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
karteczka
Stare dzieje . Wydaje się , że koledzy...
ad111 38 minut temu
Filmik słabiutki, nie ma się czym eksc...
por.zUbek 47 minut temu
Nie narodowy tylko partyjny..Reszta zgod...
por.zUbek
@K - przypominam , że mieliśmy przyśp...
nauczyciel
To i tak nic, w porównaniu z wprowadzan...
lalala
Trenerem Kryształu od nowego sezonu p. ...
abc
Panie Nizioł dlaczego tak daleko? Pierw...
Józef Bąk
Ich narodowy wieszcz Sienkiewicz piękni...
K.
Można by zaśpiewać "Miałeś chamie z...
por.zUbek
W "10" coś tu jest nie tak......
por.zUbek
Idealny przykład człowieka, który MIA...
K.
Jak widać, tylko spady polityczne odwie...
.
Jestem wielce ciekawy, czy ta strefa b...
lewicowy
No i miałem rację, członkowie SLD na ...
observer
Frustraci, frustraci, frustraci......
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny