Edukacja | ZamośćRedakcja28 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Nieszczęśliwy wypadek w szkole

Fot. pixabay.com

Podczas pokazów chemicznych w ramach Dnia Otwartego I LO im. J. Zamoyskiego w Zamościu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym ucierpiała jedna z uczennic.

Do zdarzenia doszło podczas pokazów chemicznych, jakie odbyły się w szkole w piątek, 23 marca. W tym czasie w ogólniaku odbywał się Dzień Otwarty, czyli impreza mająca zachęcić gimnazjalistów do wyboru tej właśnie szkoły. Informacje o zdarzeniu potwierdza zamojska policja. Poszkodowana uczennica trafiła do szpitala.

„Nieoficjalnie dowiadujemy się, że ma poparzoną twarz i oczy.” – pisze o sprawie „Tygodnik Zamojski”. Dyrektor I LO Bożena Krupa przesłała do mediów oświadczenie.

„W czasie pokazów chemicznych nastąpiła niespodziewana reakcja chemiczna, w której ucierpiała uczennica z klasy biologiczno-chemicznej. Pokazy odbywały się przy zapewnieniu wymaganych środków ostrożności i pod opieką dwóch doświadczonych nauczycieli chemii. Użyte środki chemiczne posiadają aktualne karty charakterystyki.Poszkodowanej uczennicy natychmiast została udzielona pomoc przedmedyczna i specjalistyczna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W obecnej chwili trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.”

Więcej o sprawie pisze „TZ” w aktualnym wydaniu pisma.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 28 marca 2018 o godzinie 13:38:22 napisał:
  No to chyba jednej kandydatki mniej, jeżeli chodzi o wybór dyrektora szkoły. Wyrazy współczucia dla poszkodowanej uczennicy i jej rodziny. Szkoda też, że nauczyciele tej szkoły nie podeszli do zagadnienia poważnie i narazili uczennice na niebezpieczeństwo. Szkoda, bo to dotychczas była szkoła z tradycjami...
  R E K L A M A
 • "Czytelniczka" dnia 28 marca 2018 o godzinie 22:57:54 napisał:
  Oooo Roztocze nauczyło się w środowych postach (dzień premiery Tygodnika Zamojskiego) podawać źródło swoich " autorskich newsów". Brawo! Widać postęp!
 • "ciekawy" dnia 29 marca 2018 o godzinie 11:01:41 napisał:
  czytalem juz to wczesniej na stronie dziennika wschodniego ale nigdzie oczywiscie nie ma szczegolow czy ona prowadzila ten pokaz czy byla jedna z ogladajacych? to byla uczennica tego liceum czy gimnazjum? jak blisko pokazu stala i co to byl za pokaz? jakie konkretne doswiadczenie? wlewali wodę do kwasu?
 • "czytacz" dnia 29 marca 2018 o godzinie 19:35:30 napisał:
  dobrze ze nie wyprodukowała gazu piorunującego jak w książce Niziurskiego :) Sposób na Alcybiadesa

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama