Edukacja | ZamośćRedakcja28 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Nieszczęśliwy wypadek w szkole

Fot. pixabay.com

Podczas pokazów chemicznych w ramach Dnia Otwartego I LO im. J. Zamoyskiego w Zamościu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w którym ucierpiała jedna z uczennic.

Do zdarzenia doszło podczas pokazów chemicznych, jakie odbyły się w szkole w piątek, 23 marca. W tym czasie w ogólniaku odbywał się Dzień Otwarty, czyli impreza mająca zachęcić gimnazjalistów do wyboru tej właśnie szkoły. Informacje o zdarzeniu potwierdza zamojska policja. Poszkodowana uczennica trafiła do szpitala.

„Nieoficjalnie dowiadujemy się, że ma poparzoną twarz i oczy.” – pisze o sprawie „Tygodnik Zamojski”. Dyrektor I LO Bożena Krupa przesłała do mediów oświadczenie.

„W czasie pokazów chemicznych nastąpiła niespodziewana reakcja chemiczna, w której ucierpiała uczennica z klasy biologiczno-chemicznej. Pokazy odbywały się przy zapewnieniu wymaganych środków ostrożności i pod opieką dwóch doświadczonych nauczycieli chemii. Użyte środki chemiczne posiadają aktualne karty charakterystyki.Poszkodowanej uczennicy natychmiast została udzielona pomoc przedmedyczna i specjalistyczna i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W obecnej chwili trwa wyjaśnianie przyczyn wypadku.”

Więcej o sprawie pisze „TZ” w aktualnym wydaniu pisma.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 7.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "ad111" dnia 28 marca 2018 o godzinie 13:38:22 napisał:
  No to chyba jednej kandydatki mniej, jeżeli chodzi o wybór dyrektora szkoły. Wyrazy współczucia dla poszkodowanej uczennicy i jej rodziny. Szkoda też, że nauczyciele tej szkoły nie podeszli do zagadnienia poważnie i narazili uczennice na niebezpieczeństwo. Szkoda, bo to dotychczas była szkoła z tradycjami...
  R E K L A M A
 • "Czytelniczka" dnia 28 marca 2018 o godzinie 22:57:54 napisał:
  Oooo Roztocze nauczyło się w środowych postach (dzień premiery Tygodnika Zamojskiego) podawać źródło swoich " autorskich newsów". Brawo! Widać postęp!
 • "ciekawy" dnia 29 marca 2018 o godzinie 11:01:41 napisał:
  czytalem juz to wczesniej na stronie dziennika wschodniego ale nigdzie oczywiscie nie ma szczegolow czy ona prowadzila ten pokaz czy byla jedna z ogladajacych? to byla uczennica tego liceum czy gimnazjum? jak blisko pokazu stala i co to byl za pokaz? jakie konkretne doswiadczenie? wlewali wodę do kwasu?
 • "czytacz" dnia 29 marca 2018 o godzinie 19:35:30 napisał:
  dobrze ze nie wyprodukowała gazu piorunującego jak w książce Niziurskiego :) Sposób na Alcybiadesa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
as
Fajnie. Może coś będzie KONKRETNIE wi...
hmm...
Ciekawe co było w historii przeglądani...
viki
Przecież to nawet nie KOD bo KOD to jak...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018