R E K L A M A

Z I P

Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćRedakcja7 listopada 2017 FACEBOOK | 5207 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Niepełnosprawne dzieci zbierają na nowy autobus. Potrzeba 250 tysięcy złotych

R E K L A M A    B O A R D

Pomóż niepełnosprawnym dzieciom z Zamościa i okolic bezpiecznie dojechać do szkoły. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym Krok za Krokiem w Zamościu rozpoczęło zbiórkę funduszy na nowy autobus. Aby osiągnąć cel należy zebrać 250 tysięcy złotych.

Od przeszło 25 lat Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu – organizacja pozarządowa pożytku publicznego prowadzi unikalną w regionie Polski profesjonalną działalność w zakresie zintegrowanej rehabilitacji, edukacji i wsparcia społecznego najciężej niepełnosprawnych dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym.

Każde dziecko, niezależnie od niepełnosprawności ma zagwarantowane prawo do edukacji. W przypadku dzieci niepełnosprawnych prawo to obejmuje również bezpłatny dojazd dzieci do szkół, specjalnie do tego przygotowanymi samochodami.

Apelujemy zatem o pomoc, która umożliwi nam wymianę zużytego już samochodu, zagrażającego bezpieczeństwu przewożonych dzieci. Dzieci, które są nim dowożone pochodzą z bardzo biednych rodzin, głównie z terenów wiejskich, rodziny te nie posiadają własnych samochodów. Spraw, aby na ich twarzach zagościła radość i aby czuły się bezpiecznie podczas dowozu na zajęcia. Nie pozwól aby nie miały tej szansy.- apelują władze i podopieczni SPDN Krok za krokiem w Zamościu.

Koszt nowego autobusu to 250 tysięcy złotych.

Inicjatywę wesprzeć można poprzez platformę siepomaga.pl . Więcej informacji można uzyskać TUTAJ.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 7 listopada 2017 o godzinie 12:47:18 napisał:
  Kiedyś dyrektorzy z UM, spółek i instytucji zależnych od miasta wpłacali po 5 tys. na kampanię wyborczą. Może by
  R E K L A M A
 • "Anonim" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 7:59:15 napisał:
  dotychczasowi sponsorzy zapewniający monopol pani k. na tym rynku zmienili przekonania czy utracili źródło łatwych pieniędzy?
 • "do anonim" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 8:52:38 napisał:
  Jaki monopol? Jaki rynek? Mowa jest o ciężko niepełnosprawnych dzieciach człowieku.
 • "niedoszły człowiek z banży" dnia 8 listopada 2017 o godzinie 9:35:56 napisał:
  każda działalność także ta najbardziej chwalebna wymaga środków.Ta,opieka i rehabilitacja niepełnosprawnych,przynajmniej w Zamościu opiera się na co dzień na środkach z budżetu w dostępie do których pani k. ma ,,rolę wiodącą''

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny