Flesz | ZamośćRedakcja20 lutego 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze

Zamość: Nieudzielenie pierwszeństwa przyczyną wypadku

Wypadek na ul. Żdanowskiej w Zamościu, foto: KMP Zamość

Dwoje pasażerów w szpitalu i zatrzymane prawo jazdy to bilans dzisiejszego (20 lutego) zdarzenia drogowego do jakiego doszło przed południem na ul. Żdanowskiej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący oplem 64-letni mieszkaniec Zamościa podczas wykonywania manewru skrętu w lewo na teren posesji nie udzielił pierwszeństwa jadącemu z przeciwnej strony kierującemu pojazdem marki Renault.
Dwie osoby, będące pasażerami opla karetką pogotowia zostały przewiezione do szpitala na dalsze badania. Na szczęście poza ogólnymi potłuczeniami, pasażerom nic się nie stało. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.
Policjanci badają okoliczności oraz szczegóły zdarzenia. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego kierowcy opla zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.


foto: KMP Zamość

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Marek" dnia 20 lutego 2018 o godzinie 19:38:40 napisał:
  Zabrać prawo jazdy na pół roku , egzamin kontrolny to już nie zrobi zagrożenia? Przecież on tam mieszka ten nie wiedział ?
  R E K L A M A
 • "jak" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 16:46:12 napisał:
  Jestem ciekaw z jaką szybkością poruszał się samochód RENO, Tak skasowany!, a OPEL obrócony i wyrzucony przez krawężnik na chodnik, to musiało być ponad 100/h.
 • "aQuila" dnia 21 lutego 2018 o godzinie 21:51:37 napisał:
  Niech zgadnę LZ sprawcą? Halo, gdzie jest pan hejter "LZ"? Halo, gdzie jesteś?
 • "niki" dnia 26 lutego 2018 o godzinie 10:52:49 napisał:
  Nie wiem jak było w tym wypadku... ale, z tego co widać na fotografii, Renówka jechała od strony Starówki. Widoczność jest, trochę ograniczona, ponieważ kawałek dalej jest zakręt spoza którego czasami wyłaniają się autka szybko jadące. Niestety, ale wielu kierowców pędzi tam z dużą prędkością, poczynając od odcinka w okolicy szkoły nr 7, gdzie jest ograniczenie do 30km/h. Ciekawe, że chwilę później niektórzy osiągają już dużo większą prędkość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
max
Mogę dać rękę obciąć że nikt norm...
nienasycona ćw...
hmmm.... obstawiam że jeżeli ktoś ły...
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
To tymczasowa strona....
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018