R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | Zamośćtekst nadesłany23 listopada 2017 FACEBOOK | 5208 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 17 komentarzy

Zamość: “Nie oddamy JOW w samorządzie”

Fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D

22 listopada w biurze poselskim posła Jarosława Sachajko odbyła się konferencja prasowa “Nie oddamy JOW w samorządzie”.

Zebrani członkowie Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz’15, członkowie Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji oraz sympatycy Ruchu Kukiza podczas konferencji wyrazili swój jednogłośny sprzeciw odnośnie likwidacji JOW na szczeblu samorządowym.

Propozycja PiS wywołała istną burzę w mediach a konferencja w biurze dr Sachajko nie była jedyną jaka się odbyła w ciągu ostatnich kilku dni. Jeszcze nie tak dawno, w środę 15.11 w Sejmie RP odbyła się konferencja, w której wzięło udział ponad 500 osób. Takich sprzeciwów odnośnie rządowych planów nie było od dawna. Jak pokazuje organizowana w Zamościu konferencja prasowa, obywatele są jednogłośni jeżeli chodzi o JOW. Jeden z przedstawicieli SRiK podczas tego spotkania powiedział, ‘JOW-y w gminach już się sprawdziły – jeden okręg, jeden mandat, jedna odpowiedzialność. Mieszkańcy głosują na konkretną osobę w bezpośredniej okolicy. Często jest to osobą, którą znają na co dzień’. To są właśnie oczekiwania obywateli, które należy spełnić. Mieszkańcy wyrażają swój sprzeciw nie po to, by ich głos został zignorowany, lecz po to by w końcu został wysłuchany. Tocząca się właśnie walka o JOW-y na pewno będzie trwała do skutku.

Autor: tekst nadesłany
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "szkiełko i oko" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 11:47:25 napisał:
  Bez szans. PiS jest za mocne. Klub Kukiz'15 topnieje, a PiS i sprzymierzeńcy rosną w siłę. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że K'15 zrobi w sprawie JOW takie manify jak choćby KOD.
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 11:59:54 napisał:
  Dobra, dobra... a kto będzie kandydatem K'15 na prezydenta Zamościa?
 • "Kandydat" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 12:28:41 napisał:
  Wątpię żeby wystawili kandydata na Prezydenta Zamościa
 • "Zegarmistrz" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 12:46:08 napisał:
  Moim zdaniem, patrząc na zawirowania personalne, w Zamościu Kukiz15 już prawie nie istnieje. Ich ewentualny kandydat na prezydenta nie ma żadnych szans na zwycięstwo. Szkoda na nich czasu.
 • "mieszkaniec" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 13:48:17 napisał:
  Fakt, ciekawe kogo wystawią na prezydenta, do rady miasta moim zdaniem będą mieli ciężko, ale kilku radnych powinni wprowadzić.
 • "Janusz" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 13:53:19 napisał:
  Przecież w Zamościu nie macie żadnych JOW-ów, jak możecie ich nie oddawać?
 • "observer" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 14:45:53 napisał:
  najpierw klęczeliście przed prezesem, a teraz co? pobudka z ręką w g.... ?
 • "do p. oszołomów" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 16:44:31 napisał:
  Mieszkańcy nie wyrażają sprzeciwu. Wręcz odwrotnie. Popierają
 • "Do zegarmistrza" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 17:23:55 napisał:
  Jakoś nie widać tam żadnych zawirowań personalnych, ciągle ci sami i kilka nowych twarzy. Kiedyś był u nich taki stary gruby z synem ale ich wywalili, to chyba jedyne zawirowania. Jeżeli jest inaczej, niech mnie ktoś poprawi.
 • "Zegarmistrz" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 19:13:23 napisał:
  Panie Tomku proszę nie czarować. Wszyscy wiedzą, że Kukiz15 raczej sie zwija niż rozwija przynajmniej na Zamojszczyznie.
  R E K L A M A
 • "Horn" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 19:40:16 napisał:
  Fakt, K'15 praktycznie jest niewidoczne poza działalnością posła. Słabo to wygląda. Na tej konferencji też tłumu nie widać. Czekam zobaczę ich listy do wyborów samorządowych, o ile dotrwają do tego czasu.
 • "9999" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 20:24:35 napisał:
  Głosowaliście za pisem prawie wszystko co chciał ,teraz wielce obrażeni , żenada.
 • "hmm" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 20:52:28 napisał:
  Ta konferencja to przykład bezsilności. Licza się szable w Sejmie. Tych PiS ma coraz więcej ,a Kukiz'15 coraz mniej. Przychylam się do pytań poprzedników o kandydata K'15 na prezydenta Zamościa.
 • "zamoscianka" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 20:53:17 napisał:
  Kukizy wytrwają i jeszcze troszkę przetasują skostniałą RM w Zamościu. Wspomnicie te słowa, może ich nie widać bo nie latają z durnymi różami pod sądem czy z miotłą po starówce. Widziałam kilka ich akcji, obserwuję posła Sachajko i na razie w miarę dobrze to wygląda.
 • "roman" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 22:10:13 napisał:
  kiedyś była ohydna woda gazowana ''Zamościanka '' . A ja ;;widziałem orła cień , wił się .....
 • "yyy tam" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 19:21:02 napisał:
  "Do zegarmistrza" dnia 23 listopada 2017 o godzinie 17:23:55 napisał: Jakoś nie widać tam żadnych zawirowań personalnych, ciągle ci sami i kilka nowych twarzy. Kiedyś był u nich taki stary gruby z synem ale ich wywalili, to chyba jedyne zawirowania. Jeżeli jest inaczej, niech mnie ktoś poprawi. Żenada co potrafią wypisywać "zorientowani" :D
 • "zamościanin" dnia 24 listopada 2017 o godzinie 19:36:46 napisał:
  Widać że dogorywają, i jak to mówią tonący brzytwy się chwyta, nawet ich poseł nie miał ochoty brać w tym udziału, tym państwu dziękujemy.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny