Praca | Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara15 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Nawet 24 tysiące złotych na własny biznes!

Pieniądze. Fot. Fotolia

Dziś ruszył nabór wniosków o przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne w ramach Funduszu Pracy i projektu pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Zamość i powiecie zamojskim III” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wnioski o unijne środki na rozkręcenie własnego biznesu należy składać do Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu. Przyszli przedsiębiorcy mogą uzyskać wsparcie od 18 do 24 tysięcy złotych.

Do dyspozycji jest łączna kwota 942 000 zł w tym 270 000 zł – Fundusz Pracy (maksymalna kwota dofinansowania 18 000zł) oraz 672 000 zł – Europejski Fundusz Społeczny (maksymalna kwota dofinansowania 24 000zł).

Wnioski o dofinansowanie mogą składać osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zamościu. Złożone wnioski wyłonione do realizacji w drodze konkursu finansowane będą z dwóch źródeł: Funduszu Pracy (15 wniosków) – wszystkie osoby bezrobotne, opiekunowie, absolwenci Centrów i Klubów Integracji Społecznej; z Europejskiego Funduszu Społecznego (28 wniosków) – osoby bezrobotne w wieku do 29 lat, które spełniają łącznie 3 warunki: nie pracują, nie kształcą się w trybie stacjonarnym, w okresie ostatnich 4 tygodni nie uczestniczyły w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych.

Wnioski należy składać w sekretariacie Powiatowego Urzędu Pracy w Zamościu w godzinach urzędowania (pok. Nr 28). Szczegółowe informacje na temat wsparcia można uzyskać w pokoju nr 19 w siedzibie Urzędu lub pod telefonem 84 638 33 60 oraz klikając TUTAJ.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama