R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćRedakcja4 maja 2018 FACEBOOK | 5241 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Nastolatkowie na rowerach zderzyli się z citroenem. Byli nietrzeźwi

Fot. Policja
R E K L A M A    B O A R D

Trzech niepełnoletnich rowerzystów przejeżdżając chodnikiem przez skrzyżowanie zderzyło się z kierowcą citroena. Byli nietrzeźwi.

Wczoraj tuż przed godziną 23:00 dyżurny zamojskiej policji otrzymał informację o potrąceniu trzech rowerzystów.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Wierzbowej z ulica Wyszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący ul. Wierzbową kierowca citroena dojeżdżając do ul. Wyszyńskiego zderzył się z jadącymi chodnikiem rowerzystami. Jednośladami jechali trzej młodzi chłopcy w wieku 15, 16 i 17 lat. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że byli nietrzeźwi. Najwięcej, bo ponad promil alkoholu miał w organizmie 16-latek z Zamościa i to on właśnie został przewieziony do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że w wyniku zderzenia z pojazdem nie odniósł poważniejszych obrażeń.– informuje asp. Dorota Krukowska – Bubiło z KMP w Zamościu.

15-latek z Zamościa i jego 17-letni kolega z gminy Miączyn zostali oddani pod opiekę rodziców. Całą trójkę młodzieńców czeka spotkanie z sędzią Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Będą musieli wytłumaczyć dlaczego będąc osobami nieletnimi znajdowali się pod działaniem alkoholu i skąd wzięli alkohol. Sąd Rodziny zajmie się również sprawą jazdy przez chłopców rowerami w stanie nietrzeźwości i zdecyduje jaki środek karny będzie dla nich odpowiedni.

Policjanci zbadali również trzeźwość kierującego citroenem. Badanie wykazało, że 62-latek z Zamościa był trzeźwy.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny