R E K L A M A

Z I P

Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara7 czerwca 2017 FACEBOOK | 4420 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 52 komentarze ()

Zamość: Nasi czytelnicy udzielają absolutorium [SONDA]

Andrzej Wnuk. Fot. R. Moteka

R E K L A M A    B O A R D

Już niebawem, na czerwcowej sesji Rady Miasta rajcy zdecydują o udzieleniu prezydentowi Andrzejowi Wnukowi absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu. A jakie jest Wasze zdanie w tej kwestii?

Absolutorium można porównać do świadectwa szkolnego. Co roku radni na wniosek Komisji Rewizyjnej podejmują decyzję czy zarządzający urzędem spisał się dobrze czy źle. Z tą różnicą, że w razie złej oceny nie dzieję się nic poważnego. Pozostaje tylko rysa na wizerunku. Choć jak pokazują przykłady innych samorządów ta rysa może być niczym wojenna blizna – powodem do dumy.

Zachęcamy Was do oceny wydatków i rządów Andrzeja Wnuka za ubiegły rok. Postarajcie się ocenić czy rok 2016 był dobrym rokiem dla zamościan i czy dobrze zostały wydane zostały Wasze pieniądze. Zapraszamy do udziału w naszej sondzie. Głosować można do 21 czerwca do godz. 12.  Będzie nam miło jak uzasadnicie w komentarzach swój wybór oceny wskazując słabe i mocne strony realizacji budżetu.

SONDA

Oddanych głosów: 553

Jak oceniasz realizacje budżetu 2016

 • Celująco (6)

  Oddano głosów (160)

 • Bardzo dobrze (5)

  Oddano głosów (91)

 • Dobrze (4)

  Oddano głosów (61)

 • Dostatecznie (3)

  Oddano głosów (30)

 • Miernie (2)

  Oddano głosów (64)

 • Niedostatecznie (1)

  Oddano głosów (147)


Loading ... Loading ...
Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Wotek" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 8:32:40 napisał:
  Moim zdaniem to najgorszy prezydent Zamościa od wielu lat.
  56
  35
  R E K L A M A
 • "nie czerwony" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 9:13:41 napisał:
  Moim zdaniem NAJLEPSZY PREZYDENT od 1989r!
  42
  52
 • "nie zielony" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 9:31:09 napisał:
  Pamiętam "zielony ryneczek" i odbywające się niedzielne harce urzędników. Żenada.
  40
  19
 • "???" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 10:47:17 napisał:
  Ciekawe czy znowu taki jeden siedzi i nabija punkciki ? Domyślacie się kogo mam na myśli ?
  18
  14
 • "?" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 11:45:56 napisał:
  Hejterzy w odwrocie! Andrzej, brawo TY!
  27
  25
 • "tutejszy" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 11:48:43 napisał:
  Żenujący jesteś moteka, już brzydszego zdjęcia prezydenta nie mogłeś dać?Jakkolwiek byś go nie lubił, szacunek do stanowiska obowiązuje.
  24
  21
 • "Jolka" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 12:35:28 napisał:
  Zdjęcie jest ok. i prezydent jest ok. Świetnie sobie radzi, a to dopiero pierwsza kadencja.
  25
  25
 • "@Jolka" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 12:49:43 napisał:
  I ostatnia. Prezydent stracił poparcie partii z której startował a dodatkowo nie zyskał nowych sojuszników więc jest bez szans.
  33
  22
 • "????" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 13:09:02 napisał:
  Dno i dwa metry mułu.
  20
  15
 • "Jaro" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 13:42:54 napisał:
  Z tymi ławkami przesadził, tylko patologia na nich siedzi , przejść spokojnie nie można.
  23
  12
  R E K L A M A
 • "Kaczo" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 13:53:06 napisał:
  No, ławki, ścieżki rowerowe i cała reszta bez sensu, te dwa bloki socjalne i hala sportowa też. A miało nic nie być.
  7
  15
 • "Kononowicz" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 13:54:01 napisał:
  Nic nie będzie, tylko mury i umocnienia ziemne. Nic.
  2
  12
 • "Terenia" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 14:59:33 napisał:
  Pewnie można lepiej ale mozna i gorzej. Pracują, ruch turystyczny bardzo duży...jak dla mnie 4+ Ja go lubię
  16
  22
 • "Sylwek" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 15:00:52 napisał:
  Wnuku moj glos masz!
  19
  26
 • "Thomas" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 17:23:55 napisał:
  Tak aby się nie powtarzać.Zacznę od Thomas@ Zacznę od tego Andrzej Wnuk jest zdecydowanie najlepszym prezydentem od 1989 r.. - to miasto nie miało takiego prezydenta. CO WIĘCEJ ANDRZEJ WNUK ŚWIETNIE SOBIE RADZI W DUŻO TRUDNIEJSZYCH WARUNKACH I TO NADSPODZIEWANIE DOBRZE. Bardzo łatwo zapomnieliśmy o tym co było wcześniej. Warto przytoczyć słowa Rafała Wszoły, które są doskonałą diagnozą stanu rzeczy. Oczywiście wielu się wydaje, że jak przyjdzie nowy prezydent - to jak za pociągnięciem zaczarowanej różdżki. W ekonomii nie ma cudów, jak ktoś twierdzi inaczej to znaczy, że kłamie. Andrzej Wnuk rządzi 2,5 roku i dopiero po tej kadencji można ocenić na ile wykonał ze swoich obietnic. ==================================================================== N0 niestety tezy postawione przez redaktora są trudne do udowodnienia o ile w ogóle można je udowodnić. Nie słyszałem o przypadku, aby któryś z nowo wybranych wójtów, burmistrzów czy prezydentów wykonał w 100 % a nawet więcej swój program. Nie wszytko zależy od prezydenta. Oczywiście wyeksponowano, nie inaczej, że prezydent był na otwarciu biura poselskiego = MOŻNA SKWITOWAĆ TAK ZWYKŁA KULTURA I SZACUNEK TEGO WYMAGA. Oczywiście poseł PO i Prezydent powinni pójść na noże?? No chyba nie. ==================================================================== =========Tak na koniec. Andrzej Wnuk jest skazany na sukces. Po tej kadencji będą kolejne dwie (bo tylko tyle może). Oczywiście Andrzej Wnuk zrobił błędy, np. nie zrobił bilansu otwarcia, ale to jest temat na inną opowieść.
  20
  26
 • "@thomas" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 17:30:56 napisał:
  Jesteś jego rodzina czy mocny towar ćpasz, a może partycypujesz w konsumpcji?
  20
  14
 • "Thomas" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 17:50:21 napisał:
  Do tego piętro wyżej@ To tylko zabawa, quiz polityczny.
  8
  4
 • "maczo" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 18:06:50 napisał:
  imię "thomas" (tomasz) od razu sugeruje że to musi być zwolennik prezydenta
  13
  7
 • "roadrunner" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 19:59:03 napisał:
  Z niekłamaną przyjemnością gratuluję efektów rządów Prezydenta Wnuka, tym bardziej, iż jego praca "uprzyjemniana" jest nagonką medialną połączonego sojuszu mediów i skrajnie nieprzychylnej mu grupy radnych. Jakkolwiek krytyka jest jak najbardziej pożądaną w systemie demokratycznym, to o jej sile stanowią: kultura słowa, rzeczowość oraz poszanowanie urzędu i godności osoby wybranej w wyborach bezpośrednich. Nie trzeba sięgać daleko, wystarczy przeczytać wpisy cymbałów rozmnażających osobowość przywiązaniem do znaków zapytania, by zrozumieć z jakim poziomem debaty publicznej przyszło mu się zmierzyć. DNO połączone z mentalnym blackout'em oraz intelektualnym zatwardzeniem, przerywanym okresowo rozwolnieniami wyzwisk i zatrutych pseudosugestii, dowodzących jedynie kompleksowych braków na każdym z pól aktywności publicznej i politycznej, o czym pisać można bez końca,a i tak będzie niczym głos rozsądku wołający na pustyni nicości i głupoty.
  11
  27
 • "dirtdigger" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 21:37:18 napisał:
  To tak dla równowagi. Oprócz mediów naganiających jest zwarte grono gadzinówek spijające z ust władcy wszystko co powie i bezkrytycznie (co nie przystoi mediom) przekazują gawiedzi. Ba! Nawet są sowicie za to opłacane (sowicie - na miarę swojej popularności i śliskości). Ma też El Presidente grono posłusznych sobie radnych którzy klepią bezrefleksyjnie przygotowane uchwały poczynając od "herbowej" aż po "parkingowo" (końcówka celowa). Jest ich też więcej niż tych krytycznie patrzących na ręce i działania. Więc władca nasz jedyny, ma komfort pracy, musi się natrudzić, naściemniać, nakarmić, napoić, naobiecywać i nazatrudniać ale daje radę. Teraz też tak będzie, nawet jak komisje postawią wotum separatum to i tak zwarte grono pozbawionych własnego zdania zagłosuje jak trzeba. Jedni by spłacić długi inni by coś uzyskać jeszcze inni by nie stracić a będą też tacy którzy po prostu nie potrafią być przeciw prezydentowi. Zamość to grajdoł i dziura, a elity które świadczą o jego poziomie to właśnie galaretowata, niekompetentna, uwikłana i niezbyt rozgarnięta rada. Ale tego zmienić się nie da. Takie miasto, tacy ludzie, takie elity.
  18
  9
  R E K L A M A
 • "antyham" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 22:17:07 napisał:
  Zamość bardzo się zmienił od ostatnich wyborów-ZDECYDOWANIE NA GORSZE!!!
  24
  15
 • "roadrunner" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 22:29:49 napisał:
  Panta rhei, z jednym wyjątkiem. Dysortografia jest zjawiskiem stałym i demaskującym. Cham, słowo znane/lubiane, powszechnie stosowane, przez "ch" pisane, kandyda(tko)cie do urzędów.
  1
  10
 • "Z124" dnia 7 czerwca 2017 o godzinie 23:29:33 napisał:
  Oh malkontenci ! Czy tylko kiepski hejt was kręci? wiecznie niezadowoleni, naburmuszeni i nadęci Przestańcie gderać i kontestować Spróbujcie coś razem, wspólnie zbudować!
  6
  13
 • "oneb" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 6:37:52 napisał:
  Zablokowano możliwość głosowania?
  2
  2
 • "Zamość" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 8:15:54 napisał:
  Sorry, ale ten portal jest tak stronniczy, że w ogóle szkoda tutaj zaglądać... Trochę obiektywizmu "dziennikarze".
  6
  18
 • "bata z gów... nie wykręcisz" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 10:10:02 napisał:
  Tak zablokowano możliwość głosowania "niedostatecznie" bo było by już około 1000 na nie !
  15
  5
 • "roadrunner" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 11:47:33 napisał:
  7,5 miliarda. Tylu właśnie liczy populacja piszących tu wtórnych analfabetów, przekręcających powiedzenia oraz pozostających w permanentnym stanie wojny ze słownikiem języka polskiego, co próbują rekompensować sobie nagminnym użyciem znaków zapytania i wykrzykników po każdej z wypowiedzi. Czas na broń ostatecznego samounicestwienia - stosowanie słów, które zapadły w pamięci dźwiękonaśladowczo (stąd też często przekręcana jest ich wymowa), pozostających jednak we wrogości z prawdziwym znaczeniem które utożsamiają...
  4
  9
 • "Thomas" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 12:48:55 napisał:
  Szanowna Redakcjo@ Czy mogłaby redakcja umożliwić stosowanie akapitów i pogrubień tak jak było to kiedyś?
  1
  6
 • "Thomas" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 12:50:26 napisał:
  Roadrunner@ Zgadzam się, ale to jest tak się nie ma elementarnej wiedzy i stąd te znaki zapytania i wołacze - pewne braki trzeba ukryć.
  0
  5
 • "Z124" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 15:36:46 napisał:
  Na chwilę obecną widzę 270 głosów oddanych. W tym ocen niedostatecznych i miernych jest łącznie raptem 102. Zatem Prezydent tę zabawę wygrywa w cuglach! Brawo Andrzej Wnuk!
  9
  10
  R E K L A M A
 • "Z124" dnia 8 czerwca 2017 o godzinie 17:13:28 napisał:
  Liczydło coś rzeczywiście szwankuje. ndst i dop. było 102, teraz jest 110, a suma głosów zwiększyła się z 270 na 273
  2
  3
 • "Klaudia" dnia 9 czerwca 2017 o godzinie 17:56:01 napisał:
  W moim odczuciu najgorszy prezydent Zamościa
  18
  11
 • "R16" dnia 9 czerwca 2017 o godzinie 18:33:03 napisał:
  Nie wiesz co mówisz. Prezydent jest super, po prostu najlepszy pod słońcem!
  7
  17
 • "cheetah" dnia 10 czerwca 2017 o godzinie 20:06:55 napisał:
  jeżeli w tym tempie będzie robił inwestycje zapowiedziane i niezapowiedziane w kampanii to będzie skuteczniejszy czytaj lepszy od wszystkich poprzednich a ma jeszcze duuuużo czasu aby mu tylko jakieś mendy na jajach społeczeństwa nie przeszkadzały
  9
  13
 • "R16" dnia 12 czerwca 2017 o godzinie 15:27:12 napisał:
  I właśnie z tymi mendami największy problem, bo tną po jajach okrutnie
  4
  1
 • "cheetah" dnia 13 czerwca 2017 o godzinie 11:11:06 napisał:
  i jeszcze te mendy są nieomylne, kryształowe i w ogóle najlepsze w Zamościu tylko nikt tego nie docenia i muszą hejtować anonimowo ale gdyby tylko je dopuszczono do tego taboretu prezydenta to dopiero pokazałyby nam ;-) a przy okazji zamiast preparować takie z góry sugerowane sondy to może Pan Redaktor Moteka przypomni sobie o czymś takim jak obiektywizm dziennikarski i popełni artykuł, w którym przypomnimy sobie wszystkie sukcesy i porażki byłych i obecnego prezydenta - to byłoby coś
  5
  0
 • "smerf" dnia 13 czerwca 2017 o godzinie 11:39:43 napisał:
  moim zdaniem jaki to prezydent to się okaże, nawet jeśli byłby najlepszy po 89 to nie znaczy że w ogóle jest dobry
  2
  2
 • "tutejszy" dnia 14 czerwca 2017 o godzinie 8:58:45 napisał:
  Patrzę i oczom nie wierzę. Liczba głosów pozytywnych trzykrotnie większa, niż negatywnych. Czyżby towarzystwo opozycyjne PKZ spało?
  3
  0
 • "R16" dnia 14 czerwca 2017 o godzinie 10:13:50 napisał:
  A co tu się dziwić ! 1) pierwszy od lat Prezydent ponadpartyjny - popierany przez wszystkie partie, ale żadną jedną - PiS już dawno się od niego odciął, za brak uległości 2) pierwszy prezydent, gdzie od 2016r każdy mieszkaniec ma wgląd internetowy w wydatki miasta, takiej transparentności nie było NIGDY! 3) planuje wielkie inwestycje - po raz pierwszy nie tylko w zabytki, ale w infrastrukturę na niespotykaną skalę - obwodnica za prawie 100 mln, czy nowy budynek filharmonii za ok 50 Jak dla mnie najlepszy prezydent w historii miasta
  7
  1
 • "STYX" dnia 15 czerwca 2017 o godzinie 12:48:11 napisał:
  Pana Prezydenta wcześniej traktowałem jako pisiora, ale skoro odciął się od tej sekty smoleńskiej, to ma moje poparcie.
  4
  5
  R E K L A M A
 • "Mieszkaniec" dnia 16 czerwca 2017 o godzinie 1:04:57 napisał:
  Moim zdaniem to najlepszy Prezydent Miasta Zamościa, młody,aktywny,superowy, tylko kilku radnych nie jest zadowolonych chyba.
  5
  6
 • "do Styxa" dnia 16 czerwca 2017 o godzinie 9:45:40 napisał:
  Dla mnie ktoś, kto kiedykolwiek współpracował z sekciarzami, jest spalony na amen. Żadnej taryfy ulgowej.
  2
  3
 • "Mirka" dnia 18 czerwca 2017 o godzinie 22:44:45 napisał:
  Jak na razie 292 na solidne "tak", a tylko "140", zdecydowanie "nie", nie liczę "miernie" i "dostatecznie", które są głosami również na "tak". Mieszkańcy Zamościa są za udzieleniem absolutorium obecnej władzy.
  0
  0
 • "Thomas" dnia 18 czerwca 2017 o godzinie 23:49:30 napisał:
  Opozycja, aby realnie myśleć o wygranych wyborach prezydenckich musi już ujawnić kandydata, bądź kandydatów na urząd prezydenta, inaczej będzie za późno. Opozycja może zagrać vabank nie wystawi żadnego kandydata - w takiej sytuacji o tym kto będzie prezydentem decyduje Rada Miasta.
  0
  0
 • "Z124" dnia 19 czerwca 2017 o godzinie 6:55:29 napisał:
  Opozycja musi się krygować do końca, bo nie ma wyjścia. Bo jak sobie wyobrażasz, że np. poseł Z. wyjdzie i oświadczy, że dyskredytował własnego kandydata, bo teraz sam chce zająć jego miejsce? A może przewodniczący KR ma coś w podobnym stylu powiedzieć? A może "najlepsza radna" i "królowa opozycji MF" to powie? Przecież to byłoby głupie i samo ośmieszające, nawet gdyby przybrać to w najpiękniejsze szaty słowne. A właśnie oni będą kontrkandydatami dla AW.
  2
  0
 • "Z124" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 9:44:40 napisał:
  No cóż Prezydent AW wygrał sondę Motka w cuglach. Motek się przestraszył własnej zabawki i zdjął ją z nowej czołówki Roztocza.Teraz piszę ze starej wersji. Wynik jest następujący : ocen co najmniej dostatecznych jest 342 na 553 co stanowi 61,8%!Zatem nawet przyspieszone wybory wygrywa obecny Prezydent AW !
  1
  0
 • "Tola" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 11:12:57 napisał:
  Andrzejku nie podniecaj się tak bo ci jeszcze porteczki rozerwie i będzie wstyd, hihi.
  0
  1
 • "Thomas" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 11:40:05 napisał:
  Co do wygranej Andrzeja Wnuka najlepszego Prezydenta jakie miało to miasto, nie miałem wątpliwości. Ten nie robi błędów co nic nie robi, a błędem ze strony redakcji było zaproponowanie 6 stopniowej skali oceniania.
  3
  0
 • "Z124" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 13:00:15 napisał:
  Można było zadać prostsze pytanie. Czy jesteś za udzieleniem absolutorium Prezydentowi, czy nie. Dwie odpowiedzi: TAK lub NIE i mielibyśmy większą jasność. Jednak skala 6-cio stopniowa więcej mówi o nastrojach społecznych i ich zróżnicowaniu. Zatem jak mówił klasyk wszystko ma swoje plusy dodatnie i ujemne.
  0
  0
 • "niemamniewceidq" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 13:59:15 napisał:
  Jakie mam szanse znalezienia pracy w UM lub podległych jednostkach? Może być w 6-cio stopniowej skali.
  0
  0
  R E K L A M A
 • "Z124" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 19:57:00 napisał:
  Czekam z niecierpliwością na artykuł Motka na temat wyników sondy (?)
  0
  0
 • "Thomas" dnia 21 czerwca 2017 o godzinie 22:00:33 napisał:
  I dlatego zastosowanie sześciostopniowej skali ocen świadczy o pilnej potrzebie Reformy Edukacji dotyczącej ustalenia kryteriów otrzymania oceny celującej bądź pały. W gruncie rzeczy pięć ocen daje promocję na tak, lepiej gorzej ale jednak, a jedynka daje awans na spadochroniarza.
  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kandydat Nizio...
Czyżby kandydatem był pan Nizioł? P...
TORRES20400
Kandydat jest. Ale to nie ten, co wielu ...
Szymon
Nikogo nie poparli? Co z jedynym wspóln...
Normals
Przypatrzmy się tym Obywatelom teraz ju...
Normals
Zadanie pierwsze: pogonić komunę, /je...
z_boku
Mundurki wprowadził, cudne były ;)...
Nauczycielka
Pamiętam jakie cuda wymyślał pan Gier...
nikt
co by było , gdyby nie stary zarząd T...
nemezis
Objazdowa TRUPA cyrkowa. Takiej woltyże...
nemezis
Nie chce mi się wierzyć, że radnej po...
@ "socjal"
Pisać każdy może. Wszak żyjemy w wol...
z_boku
Dodatkowo podać personalia do publiczne...
L.
Dobry, stary pomysł. Był kiedyś pręg...
z_boku
Jednak powinna być przywrócona kara ch...
socjal
Czyli bez zmian widzę. Nie ma konstruk...
Emerytka
Czy Pani Mucha coś zaśpiewa w Zamości...
Brawo Zamość
Mieszkam poza Zamościem przepraszam z...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny