Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara17 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Na kogo oddałbyś głos w wyborach samorządowych? [WYNIKI SONDY]

Zamość. Ratusz. Fot. R. Moteka
R E K L A M A    B O A R D

Znamy już wyniki naszej sondy odnośnie sympatii politycznych naszych Czytelników w związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi.

Sonda dotyczyła sympatii politycznych mieszkańców Hetmańskiego Grodu. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy wykaz komitetów, które brały udział w poprzednich wyborach samorządowych w 2014 r., jak też ruchów i ugrupowań, jakie pojawiły się na scenie politycznej – lokalnej i ogólnopolskiej – po ostatnich wyborach.

Najwięcej – 198 głosów – otrzymało stowarzyszenie „Zamość – nasz wspólny dom”. Drugie miejsce z wynikiem 178 głosów nasi Czytelnicy przyznali PO. Na podium znalazło się jeszcze PiS z wynikiem 141 głosów.

Poniżej prezentujemy pełne wyniki sondy.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Obserwer" dnia 17 marca 2018 o godzinie 7:44:35 napisał:
  Co za twór nigdy o tym nie słyszałem - ''Zamość - nasz wspólny dom ''. Członkowie nieźle naklikali sobie głosów - brak skromności ale wyborcy już jesienią zweryfikują fałsz i obłudę. Przypomnę się po wyborach jeżeli tak będzie jak w sondażu to przeproszę.Ludzie czasami sami siebie oszukują tak jest i w tym przypadku.
  R E K L A M A
  • "k" dnia 17 marca 2018 o godzinie 8:36:18 napisał:
   Tylko narzekanie a wyjście z pomysłem to już nie.
  • "mieszkaniec" dnia 17 marca 2018 o godzinie 9:23:14 napisał:
   Widać rzadko zaglądasz na roztocze.net. W innym wypadku słyszałbyś o nich.
  • "expert" dnia 17 marca 2018 o godzinie 10:36:45 napisał:
   Panie z choinki się pan urwał, wprowadzili w zeszłych wyborach czterech radnych.
  • "Kokega_z_rady" dnia 17 marca 2018 o godzinie 11:02:03 napisał:
   To fakt wprowadzili czwórkę radnych ale Nowakowski i Kutyła pokazali im środkowy palec po wyborach więc mają Nizioła i Dorotę Nowosad. Patrząc na inne kluby to i tak mieli mniej zdrajców. Z komitetu Zamoyskiego chyba nikt nie pozostał. Zwolak poszedł do Nowoczesnej a reszta do Wnuka. W PiSie też ciekawie sam nie wiem ilu ich zostało. Powinno się wprowadzić zasadę kto odchodzi z klubu z którego dostał sie do Rady oddaje mandat. Mam dość politycznej prostytucji.
 • "magnar" dnia 17 marca 2018 o godzinie 7:48:46 napisał:
  Weźcie poprawkę, że prawdopodobnie nie głosowało wiele starszych osób, które regularnie chodzą na wybory, a są jakby to powiedzieć nie-internetowi. To sporo zmieni w wyniku faktycznych wyborów. Obstawiam, że podium będzie zupełnie odwrotne z PiS na czele. Poza tym sonda nie przedstawia sympatii politycznych mieszkańców Zamościa, a czytelników roztocze.net więc w realu wynik może być inny.
  • "k" dnia 17 marca 2018 o godzinie 8:32:00 napisał:
   Zapewne zagłosują jak ksiądz z ambony powie
 • "Zalamka" dnia 17 marca 2018 o godzinie 8:04:21 napisał:
  Inny komitet 34 głosy? Ludzie narzekają, że chcą zmian, a głosują jak zwykle :) 1. Ciemny lud. 2. Głosy/kliki pochodzą z samych komitetów. Dziękuję! :)
 • "k" dnia 17 marca 2018 o godzinie 8:43:49 napisał:
  Bardzo dobry wynik stowarzyszenia. Właśnie te osoby działające w stowarzyszeniu są przyszłością nowych radnych naszego miasta. Obecnym radnym należy podziękować w nadchodzących wyborach samorządowych.Należy postawić na młodsze pokolenie.
 • "mieszkaniec" dnia 17 marca 2018 o godzinie 9:19:20 napisał:
  Wyniki sondy jakoś mnie nie dziwią. Najbardziej merytoryczna ekipa z opozycji wzbudziła największą sympatię czytelników portalu. Sam na nich zagłosowałem.
 • "Zamościanin" dnia 18 marca 2018 o godzinie 9:28:49 napisał:
  Do Rady Miasta powinno się wybierać kandydatów nie przez pryzmat przynależności partyjnej, tylko ludzi z potencjałem, którzy znają i rozumieją realne potrzeby Mieszkańców, widzą potrzeby Zamościa i mają redyspozycje do realizacji tych potrzeb, często kosztem własnych spraw. Radny to służba, nie obowiązkowy etat,
  • "k" dnia 18 marca 2018 o godzinie 17:28:59 napisał:
   Właśnie te warunki spełnia Stowarzyszenie Zamość -nasz wspólny dom.
 • "Kmicic" dnia 18 marca 2018 o godzinie 15:36:36 napisał:
  Czyli w Polsce dalej ludzie wierzą w komunizm i socjalizm. Niestety, ale na 13-tki, 500+ albo na Mieszkanie+ trzeba skądś brać kasę i najczęściej politycy biorą to z naszych kieszeni. Później odbija się to na nas wszystkich, podwyżki podatków gaz, prąd, woda, likwidacja ulg podatkowych, podwyższenie akcyzy czy opodatkowanie sieci handlowych. Wyobraźmy sobie taką sytuację: Co roku płacisz dla państwa określoną kwotę podatku załóżmy jest to 5% twoich dochodów. Przychodzi demokracja siły polityczne licytują się ile to dadzą uciśnionym chłopom i robotnikom ziemi i pieniędzy. Przychodzi do ciebie państwo zabierają ci ziemię bo każdy musi mieć po równo w ramach ,, sprawiedliwości społecznej". Później w ramach ,, sprawiedliwości społecznej" nakładają na twój dochód powiedzmy 70% podatków, bo jesteś wrogiem ludu krwiożerczym kapitalistą. Później nakładają coraz to nowe podatki aby zlikwidować nierówność społeczną: wprowadzają zasiłki dla bezrobotnych, dodatki do pensji, podatki od zgonu od deszczu etc. Ogólnie dążą do równości, aby każdy miał po tyle samo. Wiadomo, że jest to niemożliwe, ale zatwardziały socjalista będzie twierdził zawsze inaczej. Wynik sondy przeraża jak w Polsce jest wiele ludzi, którzy chcą żyć w ustroju niewolniczym. Wynik sondy stwierdza też fakt, że demokracja to najgorszy ustrój na świecie. Dlatego też przelicytuję PIS i PO dam 10 000+, głosujcie!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat