II. RegionOliwia Bojar30 maja 2015 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość na „Atrakcjach Regionów”

Stoisko Zamościa i Roztocza na Targach "Atrakcje Regionów", foto nadesłane
R E K L A M A    B O A R D

III Targi Turystyki w Parku Śląskim w Chorzowie, były kolejnymi, na których Zamość promowali pracownicy Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Targi, które są imprezą specjalizującą się w promocji regionów turystycznych, obiektów hotelowych, agroturystyki i turystyki wiejskiej, dziedzictwa kulturowego oraz lokalnych i regionalnych produktów odbywały się między 22 a 24 maja.

Zamość i Roztocze prezentowało się na stoisku o powierzchni 16 m kw., a reprezentowali je: Biuro Turystyczne „Quand”, Winnica Lipowiec, Punkt Informacji Turystycznej w Krasnobrodzie, Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.
Odwiedzający stoisko mogli skosztować wyrobów regionalnych: cebularzy, pierożków, miodów, soków, olei, dżemów, nalewek, wina, masła i serów. Agencja Rozwoju Roztocza z Tomaszowa Lubelskiego zapewniła specjalne wyposażenie stoiska, gdzie oferowała do sprzedaży wyroby Manufaktury „Polka” z Woli Małej.
Ostatniego dnia Targów na scenie głównej zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca „Zwierzyniacy” ze Zwierzyńca, Tłocznia Oleju z Zadnogi koło Krynic, a Bractwo Rycerskie z Zamościa opowiedziało o historii stołu szwedzkiego.

Równocześnie z „Atrakcjami Regionów” w Parku Śląskim odbyła się „52 Wystawa kwiatów i Ogrodów”, która dodatkowo przyciągnęła wielu mieszkańców aglomeracji śląskiej. Wstęp na Targi był bezpłatny, a tereny wystawowe odwiedziło ponad 40 tys. osób.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Thomas
Beata Mazurek z numerem dwa w lubelskim...
KL
Stara wiadomość - to było w sobotę....
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat