Kultura i rozrywka | Zamośćtekst nadesłany13 września 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Moje Miasto Dziedzictwem Kultury – 2018 w BWA

Wakacyjne warsztaty plastyczne, fot. Janusz Zimon
R E K L A M A    B O A R D

Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska zaprasza na wystawę pokonkursową „Moje Miasto Dziedzictwem Kultury – Zamość 2018”. Uroczystość odbędzie się dnia 20 września  2018 r. (czwartek) o godz. 14.00.

Konkurs i wystawa pokonkursowa objęta jest patronatem Prezydenta Miasta Zamość. W konkursie udział wzięli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów,szkół ponadgimnazjalnych z Zamościa oraz słowackiego Bardejova. Na konkurs napłynęły 132 prace, spośród których, jury postanowiło nagrodzić nastepuących uczestników:

I nagroda Paulina Bogiel, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

II nagroda Alicja Łaszkiewicz, Osiedlowy Dom Kultury „Okrąglak”

III nagroda Anna Nieścioruk, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

wyróżnienia: Kamil Kliszcz, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Miłosz Cieniuch Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Katarzyna Rybczyńska, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Zamościu

Hanna Wolska, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Martyna Nowaczek, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu

Amelia Binda, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Katarzyna Gadomska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Patrycja Okoniewska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Wiktor Mart, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Wiktoria Kowalska, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Lena Madej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Zamościu

Matej Dinis, ZUS M.Vileca, Bardejov, Słowacja

Veronica Miklasova , ZUS M.Vileca, Bardejov, Słowacja

Lucia Pavlikova, ZUS M.Vileca, Bardejov, Słowacja

W tym samym dniu 20.09.2017 r. o godz. 14.00. w Biurze Wystaw Artystycznych – Galerii Zamojskiej odbędzie się także prezentacja prac dla dzieci i młodzieży z zamojskich szkół. Prace znajdujące się na tej wystawie zrealizowane zostały w czasie tegorocznych wakacyjnych warsztatów plastycznych „Zamość – miasto tworzone wizją i gestem”.

Zajęcia plenerowe odbywały się na terenie zamojskiej starówki, a prowadzone były przez instruktora plastyki – Roberta Gomułkę.

Projekt realizowany był przez BWA – Galerię Zamojską ze środków finansowych Urzędu Miasta Zamość w ramach miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 0.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama