nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Kultura i rozrywka | Zamośćtekst nadesłany18 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 16 komentarzy

Zamość: Młodzieżowe Warsztaty Teatralne

Fot. materiał nadesłany

Jeżeli interesujesz się teatrem, lubisz scenę, masz coś ważnego do przekazania innym, chcesz poznawać, rozwijać swoje zdolności i popracować nad pewnością siebie, bądź masz zupełnie inne powody, dla których chcesz wziąć udział w warsztatach – zgłoś się! 

Intensywne Warsztaty Teatralne to: ciało, ruch, przestrzeń, słowo, energia, tekst, forma, przedmiot, improwizacja, etiudy, praca w grupie, współpraca, a przede wszystkim świetnie spędzony czas w kreatywnym gronie i szczególnie twórczym miejscu.

Warsztaty poprowadzi Patryk Pawelec – instruktor teatralny, aktor, animator kultury, utytułowany recytator, instruktor żywego słowa w Wojewódzkim Ośrodku Kultury w Lublinie. Reżyser spektaklu młodzieżowego „Czwarty czwartek marca”, którego premiera odbyła się w listopadzie 2017r., twórca monodramu „Tam i z powrotem” nagrodzonego na XIV Ogólnopolskich Spotkaniach z Monodramem w Suwałkach. Stale współpracuje z Zamojskim Domem Kultury, gdzie realizuje projekty kulturalne kierowane do młodzieży. 

Zgłoszenia, a w nich: imię, nazwisko, wiek oraz numer telefonu, lub ewentualne pytania należy wysłać na adres:  teatrzamosc@gmail.com 

Koszt uczestnictwa w warsztatach: 100zł – 4 dni warsztatów
Warsztaty dla uczestników od 15 roku życia.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "PP" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:22:15 napisał:
  Dlaczego serwis Roztocze dokleił swoje logo do plakatu zakrywając logo ważnego (współ)organizatora...?
  R E K L A M A
 • "Guy Fawkes" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:25:17 napisał:
  @PP jakbyś regularnie czytał Roztocze lub chociaż wysilił umysł zauważyłbyś, że logotyp portalu jest na niemal każdej grafice publikowanej w tym serwisie.
 • "PP" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:41:24 napisał:
  Panie redaktorze / pani redaktor. Po pierwsze proszę nie obrażać i odpisywać trochę grzeczniej. Po drugie, fakt że "logotyp portalu jest na niemal każdej grafice publikowanej w tym serwisie" nie jest żadnym wytłumaczeniem. Tak sie po prostu nie robi. Jesli nie potraficie nałożyć znaku wodnego (ochrony przed skopiowaniem) w sposób niezakrywający najważniejszych elementów plakatu, to zajmijcie się hodowlą patyczaków. Odpisuję takim tonem, w jakim otrzymałem odpowiedź od państwa.
 • "Guy Fawkes" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:54:23 napisał:
  Dzięki za odpowiedź, ale nie jestem redaktorem, tylko czytelnikiem, stałym jak bywalec :P
 • "Guy Fawkes" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 16:54:59 napisał:
  Chociaż to miłe, że tak mnie nobilitujesz :)
 • "Karolak" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 17:03:42 napisał:
  Bycie redaktorem Roztocza nie jest żadną nobilitacją, w mojej ocenie
 • "Guy Fawkes" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 17:07:12 napisał:
  Jak mi się znudzi obecna praca to wezmę się za redaktorowanie :)
 • "hehe" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 17:41:48 napisał:
  @Karolak a jednak to Roztocze spośród zamojskich mediów jest najczęściej cytowane przez ogólnopolskie media, za sprawą tematu aktu wandalizmu na biurze posłanki Wróblewskiej.
 • "Horn" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:00:38 napisał:
  A co ta dyskusja ma wspólnego z teatrem?
 • "Karolak" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:08:32 napisał:
  Do "hehe" - panie redaktorze, proszę nie uprawiać autopromocji pod wpisem o... teatrze. Dyskusja dotyczy plakatu i spotkań teatralnych i tego sie trzymajmy. Swoją drogą, cytowanie przez brukowiec Super Express waszego newsa o tym, że ktoś zostawił gówno na oknie jest marnym powodem do dumy.
  R E K L A M A
 • "hehe" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:23:06 napisał:
  @Karolak jak mi zaproponuja prace to rozwaze :) BTW redakcjo taka uwaga - zdaje sie ze PP i Karolak to ten sam zakompleksiony hejter. Mozna prosic o weryfikacje ich IP?
 • "Karolak" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:29:13 napisał:
  Nie trzeba weryfikować, bo otwarcie przyznaję sie, że PP i Karolak to ta sama osoba. Po prostu kolejne komentarze napisałem z innej przeglądarki gdzie był już wpisany inny nick w formularzu z poprzednich dyskusji. Swoją drogą, skoro odkrył pan zbieżność adresów IP to chyba moja intuicja nie zawiodła, że odpisuje mi pan redaktor. Zwykły czytelnik by tego nie wiedział. Bardzo ładnie zmieniliście temat. A ja jednak ponownie apeluję, aby nie wklejać swojego logo na plakaty w miejscu, gdzie zakrywa sie logo głównego organizatora.
 • "hehe" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:43:08 napisał:
  @ Karolak, PP czy jak ci tam widzisz jak latwo sie przyznac? A co do intuicji to wystarcza lata pracy w branzy i troche oleju w glowie. Za porownanie z tym edaktorem dzoekuje - pasuje mi aktulna praca. Chciaz jak odloze troche to moze wlasna redakcje zaloze kto wie... dzis kazdy moze. byc dziennikarzem ... obywatelskim :)
 • "hehe" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:45:33 napisał:
  Pardon za literowki - starosc nie radosc.
 • "Gówno" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 18:51:20 napisał:
  Czy teraz Roztocze będzie kojarzyło się zawsze z gównem? Pod każdym temat czytam coś o gównie. Nawet tu o Teatrze gówniany wątek!
 • "magnar" dnia 18 stycznia 2018 o godzinie 19:03:08 napisał:
  Pytanie - gdzie ten teatr ma w Zamosciu swoja siedzibe?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
40 minut temu
NO cóż, miasto ogłosi nowy przetarg, ...
fakt
na innym portalu widziałem dobrze: fot ...
Jango Fett
Morderca wszedł zbyt łatwo, reakcja oc...
Berator opinie
Berrator - kolejny nic nie warty spalacz...
BYC MOZE
być może cos się zmieni po wyborach n...
ad111
Wyrazy współczucia dla rodziny. Czas n...
hmm
ja tu widze fot Facebook ale to chyba za...
Redakcja roztoc...
Proszę o wskazanie grafik pochodzących...
ccc
to że bierzesz grafiki żywcem zdarte z...
jejku
ach w dzienniku tvp1 ciagle mowia ze PO ...
mieszkaniec
Warto by było zwrócić też uwagę na ...
nareszcie
fajnie ze sa wreszcie komentarze, moze w...
Name
@TORRES20400 - surowa samoocena. Ja bym ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama