R E K L A M A

Z I P

Galerie | Motoryzacja | ZamośćDaniel Czubara8 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 5 komentarzy

Zamość: Mistrzowie parkowania w obiektywie [FOTO]

Fot. Facebook/ Mistrzowie Parkowania - Zamość

Bóg wybacza, Internet nigdy – te słowa idealnie określają stosunek internautów do kierowców, których umiejętności parkowania pozostawiają, delikatnie mówiąc, wiele do życzenia.

Auto zastawione przez inny pojazd, albo zaparkowane tak blisko, że nie można wsiąść do własnego samochodu, parkowanie na dwóch miejscach na raz, zajmowanie miejsc dla kobiet w ciąży przez panów – to tylko kilka przykładów popisów jakie dają “mistrzowie parkowania” z Zamojszczyzny, od niedawna nazywani też “Januszami parkowania”. Ich wybryki nie umykają jednak uwadze internautów i ich obiektywów.

Swego czasu nieudolni kierowcy byli karani przez innych niecenzuralną naklejką przedstawiającą penisa. Teraz jednak brawurowe wyczyny “mistrzów kierownicy” trafiają do Internetu. Na Facebooku funkcjonuje m.in. profil “Mistrzowie Parkowania – Zamość”, gdzie publikowane są nadsyłane przez kierowców karygodne przykłady parkowania z terenu Hetmańskiego Grodu i okolic. Bohaterom tych zdjęć pozostaje jedynie wstyd, gdy rozpozna ich ktoś znajomy. Może udało im się akurat trafić w sytuacje, gdy policja lub Straż Miejska zajęte były innymi sprawami. Internet im jednak nie podarował. 

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć pochodzących z profilu “Mistrzowie Parkowania – Zamość”.

 

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "UH" dnia 8 maja 2018 o godzinie 15:59:58 napisał:
  Ta stronka schodzi na psy.
  R E K L A M A
 • "video lupum" dnia 8 maja 2018 o godzinie 17:50:08 napisał:
  Najlepsza ta dzieciarnia łażąca ze smartfonami, robiąca zdjęcia samochodom nawet kiedy kierowcy nic złego nie zrobią... nie wiem może w ten sposób muszą się dowartościować czy coś... Pamiętam sytuację jak wychodziłem z mieszkania i widziałem jak starszy facet parkował na wąskim parkingu. Wjechał ale krzywo, bo było ciasno, wysiadł i poszedł zobaczyć ile miejsca ma z boku, obczaił i wsiadł ponownie zrobić poprawkę. W tym czasie jakiś gówniak z dwiema siksami robili mu z za krzaków zdjęcia, które wylądowały na pewnym profilu na facebooku z niepochlebnym napisem. No fajnie, ale gdyby facet faktycznie źle zaparkował to rozumiem zdjęcie. Ale facet tylko wyszedł sprawdzić odległość i zrobił poprawkę, a te mu w tym czasie cyknęli fotkę z ukrycia. Wtrąciłem się do gówniarza, żeby tego nie robił, usłyszałem "odp* się". Cóż, czego się nie robi dla poklasku dwóch nieletnich siks..., a później fejm, że się uchwyciło "janusza parkowania" i ośmieszyło na facebooku. Niestety, ten profil na facebooku zwiera wiele, takich sytuacji, nieprawdziwych i cykniętych w nieodpowiednim momencie... ale jeśli kogoś robienie tego czegoś podnieca, czy poprawia mu samoocenę, cóż nie będę się wtrącał :)
 • "Zamość" dnia 8 maja 2018 o godzinie 21:47:33 napisał:
  Nie wiem , czemu służy pozostawianie widocznej części tablicy rejestracyjnej???Czemu służy w ogóle publikacja tych zdjęć??? Poza tym w interesie publikującego zdjęcia powinno być, aby winny nie został rozpoznany i wyśmiany przez znajomych. I ostatnia rzecz-czy ten artykulik oby nie jest kryptoreklamą profilu?
  • "hehe" dnia 9 maja 2018 o godzinie 16:45:47 napisał:
   jakie żale :) czyzby tu bylo twoje auto na zdjeciu? :)
 • "XYZ" dnia 8 maja 2018 o godzinie 22:23:15 napisał:
  Spora ilość zdjęć spod zamojskiej Castoramy... tam parkowanie na miejscach wyłączonych z ruchu to norma... Do przedmówców - czyżby wasze pojazdy znalazły się na tych zdjęciach, skoro taki odzew?

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny