Galerie | Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara2 czerwca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 33 komentarze

Zamość: Minister Sasin spotkał się z mieszkańcami

Fot. Daniel Czubara

W sali Consulatus zamojskiego ratusza odbyło się spotkanie ministra Jacka Sasina z Kancelarii Premiera RP z mieszkańcami Hetmańskiego Grodu.

W spotkaniu udział wzięli również prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, senator Jerzy Chróścikowski, poseł Teresa Hałas, dyrektorzy wydziałów zamojskiego magistratu.

Chwilę przed spotkaniem z mieszkańcami Zamościa udało się nam zadać ministrowi Sasinowi kilka pytań.

Minister Jacek Sain o spotkaniach z mieszkańcami

Publiée par roztocze.net Regionalny Dziennik Internetowy sur samedi 2 juin 2018

Poniżej krótka fotorelacja ze spotkania.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 3.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "K." dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 18:20:03 napisał:
  Ilu mieszkańców było na sali? (nie licząc urzędników).
  R E K L A M A
  • "mieszkańcy" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 20:34:02 napisał:
   Liczyć nie umiesz, że musisz pytać innych?
 • "perła" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 18:28:05 napisał:
  Co tam pustki ,że tylko wyznawcy partaczki ,Płoszczanina na sali nie było !!!!!,ale partyjno wszędobylski okulista a i owszem.
  • "no_name" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 20:44:39 napisał:
   pochwalił się dlaczego pisiorki podwyższają non stop podatki? czy tylko tak sobie przyjechał, bo wielbiciel kotków kazał? pis i po to samo zło!
 • "fifi" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 20:42:31 napisał:
  Zapamiętajcie !!! Te obrazki to początek końca PiS-u. Więcej opntów władzy niż jej zwolenników.Martwię się o p. Zawiślaka ,żeby chłopina sobie z bólu, że go Wnuk wydymał z partii nie będąc w partii coś sobie złego nie zrobił!!!
 • "observer" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 20:54:46 napisał:
  łokulista i M-J Dziura przebili wszystkich. Kabarety mogą się od nich uczyć.
 • "Master" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 20:56:10 napisał:
  To jest cyrk. Nie ma Zawiślaka, ale jest Misztal o sokolim wzroku. Kulwa, jajca jak berety dzieją sie teraz.
 • "No i co" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 21:14:01 napisał:
  Poseł Sławek pewnikiem ma L4 :)
  • "K." dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 21:24:52 napisał:
   Nie kpijcie sobie z posła SZ. Jak zastartuje na wójta gm. Zamość i wygra to dopiero będzie się działo.
 • "Thomas" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 21:26:50 napisał:
  To jest tak jak dzieli się skórę na niedźwiedziu zwanym PiS. Totalni nie raz przekonali się że ten niedźwiedź ma się nie tylko dobrze ale jest silny. Upadł kod, nowoczesna już się kończy, pozostali tylko obywatele.
  • "L." dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 21:32:29 napisał:
   Bzykanie się im bardzo zaszkodziło.
  • "tekara" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 6:38:39 napisał:
   Pozostali UBywatele :)
 • "No i co" dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 22:49:46 napisał:
  Bzykanie wśród posłanek i posłów RP jest już normą. Moralność i etyka nigdy nie była ich mocną stroną, no chyba że w opowieściach spod mchu i paproci, które serwują swoim fanom...
 • "Wróżka" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 0:22:43 napisał:
  Przyjdzie ten dzień, że zaraz po zachodzie Słońca dowiesz się, że....Wnuk zostanie prezydentem.
 • "ryba" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 0:57:36 napisał:
  film spieprzony, nic nie widać tak ciemno
  R E K L A M A
  • "K." dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 5:54:11 napisał:
   Jaki redaktor - taki film.
 • "mieszo" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 9:22:44 napisał:
  Prezes PGK, człowiek kóry jest związany z Zamojską PO na Sasienie z PISu. Ogarnijcie swoje struktury i się policzcie
 • "sds" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 9:24:46 napisał:
  Garstka ludzi, odejmując ludzi nie popierających PIS i kiilku urzedników Wnukowi zostaje do zagospodarowania całkiem spory elektrat. Poparcie PISu wcale nie przynosi zalet :) Powiem wiecej, to jedna wielka wada
 • "..." dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 11:39:20 napisał:
  Nie tak dawno jakiś bystry komentator wyśmiewał spotkanie z Wałęsą .... że ludzi mało ... że sama "młodzież". No cóż widać Sasinowi jeszcze daleko do Wałęsy hahahhhahah
  • "L." dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 11:55:20 napisał:
   Większość "mieszkańców" ze zdjęć z powodzeniem może zagrać w "Muppet Show".
 • "Szymon" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 13:49:12 napisał:
  A jedynie słuszna radna była, nie widzę?
 • "Meradona" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 16:27:08 napisał:
  Tak czytam te wypociny i zastanawiam się- a kim ty jesteś jeden z drugim? Kim? Sami macie niejedne sprawy na swoim sumieniu, o których nikt nie wie, gębę też niepiękną ma niejeden-niejedna z was, ale gadać, komentować, przyszywać łaty, obśmiewać, kłapać że ten taki, a ta taka, jaki redaktor taki film ...a spojrzyj w lustro jeden z drugim i przypatrz się swojej gębie -może starej, pomarszczonej, z nochalem jak gaśnica, łysej, piegowatej itd. Nikt nie jest idealny więc lepiej odpuśćcie sobie z tymi złośliwościami.
 • "perła" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 16:40:50 napisał:
  Niech Gliwiński wraz z dworem wymyśli coś swojego ,autentycznego nie powielanie pomysłów które w dłuższej perspektywie nic nie wnoszą.Dwie wieże ,gdzie ? w Lipsku czy w Mokrem na lotnisku ?,przy nowo oddanym pasie startowym .Turystyka w wydaniu gminnym już za dużo nas podatników kosztuje ,nie chcemy utrzymywać następnego Kalbarczyka.
  • "perła" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 16:43:34 napisał:
   Sorry ,powyższy komentarz nie do tego tego tematu.Błąd ustawienia.
 • "Farbowany lis" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 18:09:09 napisał:
  Dziwne, że na spotkaniu nie było największego zamojskiego "farbowanego lisa" czyli radnego Nizioła . Czyżby jakaś nowa strategia tego sędziwego już radnego , którą bedzie czarował wyborców? A może kolejna barwa ( tylko czy kolorów nie zabraknie ) ?
 • "syxtus" dnia 3 czerwca 2018 o godzinie 18:39:53 napisał:
  Wiztya Sasina, Wnukowi nie pomogła ... Co do losów człowieka zwanego Orkiestrą to na otarcie łez coś dostanie. Teraz czas na pomniejsze stołki w gminach, agencjach czy WORDach. Stajnie się przepłucze, strychy przewietrzy... Tak toczy się koło historii i polityka w RP...bez względu na opcję u koryta.
 • "aga" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 10:01:08 napisał:
  czyżbym przegapiła ogłoszenie startu kampanii wyborczej, czy to falstart?
 • "plon" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 10:05:45 napisał:
  Dobrze ,że Minister Sasin razem z Rzecznik Mazurek przekazali jasny i czytelny komunikat dla posła , który ..... zapadł się ...... pod ziemię.
  R E K L A M A
  • "stróż" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 13:02:08 napisał:
   Czy jesteś pewny ,że Minister i Rzecznik mają świadomość istnienia posła? Wszak nieobecni nie mają racji...
 • "observer" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 11:53:13 napisał:
  do "plon" - jak się zapadł? w poziomie czy w pionie? bo jak w pionie, to należało wykopać zaj....tą dziurę (taką Dziurę jak na spotkaniu z Sasinem?)
 • ":)" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 16:05:35 napisał:
  Kolejny kartofel
 • "observer" dnia 4 czerwca 2018 o godzinie 18:40:47 napisał:
  Nie wiem, czy w tym roku wybrano już Najlepszy Produkt Regionalny. Jeżeli nie - proponuję tych dwóch panów ze spotkania z min. Sasinem. Forma ich dalszej promocji - do uzgodnienia; może konkurs z nagrodą w postaci towarzyszenia na kolejnych spotkaniach wyborczych.
 • "K." dnia 5 czerwca 2018 o godzinie 18:51:24 napisał:
  W materiale "Czytają nas tysiące!" brak przecinka. Powinno być "4,9 tysięcy..."

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
dd
Trzech radnych natomiast tablety dwa. Cz...
Redakcja
Dziękujemy za ten komentarz. I My i Ty ...
Redakcja
To tymczasowa strona. Dostęp zostanie w...
Redakcja
To tymczasowa strona....
.
Czy zostanie zachowany dostęp do archiw...
Kubel
Chaba wejdą wszyscy? na barana...
tur
Też nie rozumiem jak można wstawić na...
KL
"Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi os...
MS
posel Zawislak najlepszy ale od końca...
MS
Panowie ale sukces oddaj tez diety!...
KL
Poseł Sławomir Zawiślak najlepszym ka...
Karierowiczom S...
Nie dziwię się że Mucha patrzy w drug...
jan
Kurcze, a już myślałem, że padliści...
KL
Nowa strona jest ja papier toaletowy. Do...
Drozd
jAmen!!!...
Stanisław
Gdzie i kiedy wystąpi Pablopavo i Ludzi...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018