Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja21 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy

Zamość: Minimalizm w ZDK

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza do oglądania wystawy pt. „Minimalizm” jaka znajdzie się w hollu Zamojskiego Domu Kultury. Otwarcie: 28 marca 2018, godz. 17.00.

Minimalizm rozwijał się od lat 60 – tych, XX wieku. Jego głównym założeniem było, by dzieło sztuki odnosiło się jedynie do siebie samego tzn. nie miało głębszego przesłania, czy, nie niosło za sobą informacji o niczym szczególnym. Zarówno kształt, jak i faktura dzieła miały być wyrazem prostoty i harmonii. Jednym z haseł tego kierunku sztuki było: „To co widzisz jest tym co widzisz”.

Uczestnicy wystawy to: Tadeusz Adamczuk, Agnieszka Bekier, Mirosław Chmiel, Tomasz Kłębek, Ewa Marszalec,
Witold Miąsik, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Elżbieta Saczuk, Waldemar Siatka, Barbara Siewień – Wszoła, Mirosław Teterycz.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 6.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mieszkaniec" dnia 21 marca 2018 o godzinie 8:17:45 napisał:
  Dlaczego wprowadzacie w błąd? Byłem i wystawy nie ma. Pani w ZDK twierdzi, że dopiero w przyszłym tygodniu otwarcie.
  R E K L A M A
 • "Jacek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 8:21:13 napisał:
  "jaka znajduje się w hollu Zamojskiego Domu Kultury" - nie znajduje się. Byłem z dziećmi obejrzeć, nic nie ma. Pani sprzątaczka powiedziała, że otwarcie 28 marca. Bardzo nierzetelna strona.
 • "K." dnia 21 marca 2018 o godzinie 10:22:57 napisał:
  Otwarcie wystawy: 28 marca 2018, godz. 17.00.
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 21 marca 2018 o godzinie 11:03:22 napisał:
  A Czubara dalej będzie wkręcał, że nie traktuje Czytelników jak idiotów i podaje wyłącznie sprawdzone informacje...
 • "Gabriela Korkosz" dnia 21 marca 2018 o godzinie 11:13:18 napisał:
  W artykuł wkradł się błąd. Przepraszamy.
  Informacja o terminie otwarcia wystawy została dopisana.
 • "Fotograf" dnia 21 marca 2018 o godzinie 12:51:09 napisał:
  Niestety w Zamościu zdecydowana większość portali informacyjnych publikuje to co im się wyśle. CTRL + C, CTRL + V i poszło. Często nawet bez czytania czy sprawdzenia. Z zapowiedziami to i tak "pół biedy", jaja są po wystawach! "Redaktorzy" wklejają teksty z materiałów promocyjnych, ulotek itd.
  • "Jacek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 13:02:51 napisał:
   Zacznijmy od tego, że większość portali informacyjnych nie chodzi na wystawy, a w swoich pseudo-relacjach ponownie wklejają... plakat. Niestety wychodzą z założenia, że kultura się nie sprzedaje i nie opłaca się iść. Są oczywiście wyjątki, wymieniać nie będę aby nie robić reklamy. Co ciekawe, roztocze ostatnio było w BWA. Może coś się zmienia na lepsze...
 • "Placek" dnia 22 marca 2018 o godzinie 10:08:05 napisał:
  Co z tego, że Roztocze było. Pojawiło się tylko to co zwykle, czyli zdjęcia. A gdzie relacja? Recenzja?

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Tutejszy
Oby nowe ugrupowanie nue skończyło jak...
ja
Ja jadę, byłam na spotkaniu z Biedroni...
Buhaha
Nie do was wysłał tylko do wszystkich ...
K
Zapraszamy wszystkich chętnych na wyjaz...
zibi
to chyba jakas tragiczna pomylka.kto to ...
KL
Taki wyjazd powinien odbyć się na rowe...
PK
W sumie Biedroń odbierze głosy PO-KO i...
Umowa Biedronia (UB) - koleś jest tak p...
Jango Fett
Wysokie notowania ugrupowania, stosunkow...
.
Różnica 50 mln pomiędzy obiema oferta...
zapłacili chociaż ZAiKS-owi za publicz...
jola
wystarczy troszkę poguglować i wszystk...
Szymon Hołowni...
Napisał: Po czwarte - jeśli coś na...
hmm
założę się ze Kaczynski nie był na ...
przykropatrzeć
a gdzie kuna ognisko i kiełbaski ? tego...
Wspaniale moje miasto Zamość...
xx
tylko ud nie łydek bo to przecież sezo...
otco
i wszyscy spodnie do połowy ......
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama