R E K L A M A

Z I P

Kultura i rozrywka | ZamośćRedakcja21 marca 2018 FACEBOOK | 4431 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Zamość: Minimalizm w ZDK

R E K L A M A    B O A R D

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza do oglądania wystawy pt. “Minimalizm” jaka znajdzie się w hollu Zamojskiego Domu Kultury. Otwarcie: 28 marca 2018, godz. 17.00.

Minimalizm rozwijał się od lat 60 – tych, XX wieku. Jego głównym założeniem było, by dzieło sztuki odnosiło się jedynie do siebie samego tzn. nie miało głębszego przesłania, czy, nie niosło za sobą informacji o niczym szczególnym. Zarówno kształt, jak i faktura dzieła miały być wyrazem prostoty i harmonii. Jednym z haseł tego kierunku sztuki było: „To co widzisz jest tym co widzisz”.

Uczestnicy wystawy to: Tadeusz Adamczuk, Agnieszka Bekier, Mirosław Chmiel, Tomasz Kłębek, Ewa Marszalec,
Witold Miąsik, Stanisław Orłowski, Alina Ostasz, Tomasz Rybczyński, Elżbieta Saczuk, Waldemar Siatka, Barbara Siewień – Wszoła, Mirosław Teterycz.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "Mieszkaniec" dnia 21 marca 2018 o godzinie 8:17:45 napisał:
  Dlaczego wprowadzacie w błąd? Byłem i wystawy nie ma. Pani w ZDK twierdzi, że dopiero w przyszłym tygodniu otwarcie.
  4
  0
  R E K L A M A
 • "Jacek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 8:21:13 napisał:
  "jaka znajduje się w hollu Zamojskiego Domu Kultury" - nie znajduje się. Byłem z dziećmi obejrzeć, nic nie ma. Pani sprzątaczka powiedziała, że otwarcie 28 marca. Bardzo nierzetelna strona.
  2
  0
 • "K." dnia 21 marca 2018 o godzinie 10:22:57 napisał:
  Otwarcie wystawy: 28 marca 2018, godz. 17.00.
  3
  0
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 21 marca 2018 o godzinie 11:03:22 napisał:
  A Czubara dalej będzie wkręcał, że nie traktuje Czytelników jak idiotów i podaje wyłącznie sprawdzone informacje...
  3
  1
 • "Gabriela Korkosz" dnia 21 marca 2018 o godzinie 11:13:18 napisał:
  W artykuł wkradł się błąd. Przepraszamy.
  Informacja o terminie otwarcia wystawy została dopisana.
  0
  2
 • "Fotograf" dnia 21 marca 2018 o godzinie 12:51:09 napisał:
  Niestety w Zamościu zdecydowana większość portali informacyjnych publikuje to co im się wyśle. CTRL + C, CTRL + V i poszło. Często nawet bez czytania czy sprawdzenia. Z zapowiedziami to i tak "pół biedy", jaja są po wystawach! "Redaktorzy" wklejają teksty z materiałów promocyjnych, ulotek itd.
  2
  1
  • "Jacek" dnia 21 marca 2018 o godzinie 13:02:51 napisał:
   Zacznijmy od tego, że większość portali informacyjnych nie chodzi na wystawy, a w swoich pseudo-relacjach ponownie wklejają... plakat. Niestety wychodzą z założenia, że kultura się nie sprzedaje i nie opłaca się iść. Są oczywiście wyjątki, wymieniać nie będę aby nie robić reklamy. Co ciekawe, roztocze ostatnio było w BWA. Może coś się zmienia na lepsze...
   2
   1
 • "Placek" dnia 22 marca 2018 o godzinie 10:08:05 napisał:
  Co z tego, że Roztocze było. Pojawiło się tylko to co zwykle, czyli zdjęcia. A gdzie relacja? Recenzja?
  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KJL.
Zamojskie ZOO powstało w 1919 r. Nie fa...
Nauczycielka
A co to za teatr? Skąd?...
x
Kaczmarek odchodzi z Motoru, dobry pomoc...
Kibic lat 80
Przynajmniej jestem kibicem, wykropkowan...
Pi
A co tu rondo ma do tego? Nieumiejętno...
KL.
A o żeglugę rzeczną z Zamościa do Gd...
Czesław
dać łepkom motór... znając życie ch...
swojak
W Zwierzyńcu też już byliśmy. Co do ...
Tomek
Gratuluję uczenia dziecka , że człowi...
Thomas
Zamość bez kolei to było ok - bo nie ...
stójka
zapomniałeś dopisać i ... podsienia ...
Ciekawe...
że jeszcze nikt z opozycyjnej pozycji n...
Thomas
To jest ważny i istotny element przywra...
Józek
Na pozwolenie na budowę, idioto. Bo pie...
Wyborca
Zrobić tam rondo natychmiast, tak samo ...
Kiko
Jak można było zacząc wcześniej, jak...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny