R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja14 marca 2018 FACEBOOK | 4426 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 8 komentarzy ()

Zamość: Michał Dudek nowym zawodnikiem Hetmana

Michał Dudek; fot. kshetman.zamosc.pl

R E K L A M A    B O A R D

Michał Dudek został nowym zawodnikiem Hetmana. Zawodnik ostatnią rundę spędził w trzecioligowych Karpatach Krosno.

Michał Dudek urodził się 26 marca 1994 roku w Krakowie. Na boisku występuje on na pozycji środkowego obrońcy. Przygodę z piłką rozpoczął w Hutniku Nowa Huta. Następnie reprezentował barwy: Cracovii Kraków, Zjednoczonych Branice, Popradu Muszyna, Wiślanki Grabie, JKS-u Jarosław czy też ostatnio Karpat Krosno. W rundzie jesiennej zawodnik rozegrał dziesięć spotkań w rozgrywkach trzecioligowych. Składa się na to dziewięć spotkań w wyjściowej jedenastce. Na boisku spędził on 835 minut, co daje 84 minut na jedno spotkanie.
 
(źródło: kshetman.zamosc.pl)
Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
 • "kibic" dnia 14 marca 2018 o godzinie 23:28:01 napisał:
  Przyda się solidny obrońca, kiedyś grał w reprezentacji U-18.
  4
  0
  R E K L A M A
 • "Kibol" dnia 15 marca 2018 o godzinie 9:50:17 napisał:
  Kolejny zawodnik z naszego regionu napewno wychowanek.
  5
  4
 • "Ech..." dnia 15 marca 2018 o godzinie 11:20:05 napisał:
  Obrona bedzie wiec krosniensko rzeszowska.Oczywiscie zgranie bedzie jej najwiekszym atutem,a to ze gosc pod koniec rundy juz wiele nie gral w kiepsciutkich karpatach bo zawalal bramke za bramka to drobny szczegol.Remis z powislakiem przy wygranej krasnika sprawi ze bedzie 13 pkt w plecy i ze po pierwszym meczu bedzie juz mozna szykowac sie do nastepnego sezonu w skladzie niewiadomym,bo to cale wojsko zaciezne po wypompowaniu kasy pojdzie dalej....
  7
  2
 • "Hm" dnia 15 marca 2018 o godzinie 13:00:54 napisał:
  Jesteś optymistą. Przegramy z Powiślakiem i tym samym cały sezon.Narazie to mecz przełożony na kwiecien.
  2
  2
 • "Kibol" dnia 15 marca 2018 o godzinie 14:08:08 napisał:
  Obcy którzy się nie łapią w swoich klubach przychodzą do nad i doją nas z kasy.
  6
  2
 • "panek" dnia 18 marca 2018 o godzinie 15:52:44 napisał:
  To nie jest drużyna zamojska!!! ale najgorsze jest to że nasze pieniądze na to idą!!
  3
  2
 • "wołek" dnia 19 marca 2018 o godzinie 8:12:22 napisał:
  Szanowna władzo jeszcze trzeba im dorzucić z 500 tys to jeszcze sobie coś kupią, a najlepiej niech sobie kupią rozum bo to już jest przestaję być nawet śmieszne.głupota. A tam trenerzy są potrzebni w tym Hetmanie? jak kupieni zawodnicy nauczyli się grać w piłkę gdzieś w Polsce to wnioskować można że nikt nie uczy grać tylko kupować bądź płacić za przyjście na trening. Ale Klub! Ja im daje żywot do czau kiedy zmieni się władza w Zamosciu.
  2
  2
 • "Kto" dnia 19 marca 2018 o godzinie 8:49:50 napisał:
  Masz racje ja mysle ze w koncu nastanie gosc ktory zrobi z tym zamojskim bagnem-finansowaniem porzadek.Pis robi porzadek w calej Polsce to i zrobi z mafia zamojska.
  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Kibic
bardzo dobra wyniki i wysokie lokaty w. ...
XXX 5 minut temu
Brawo, brawo, brawo. Trzymamy za WAS kci...
Bulterier
Niech dadzą jeszcze jrdna banke z miast...
K.
300? A w kieszeni na zdjęciu widzę 400...
ad111
"Wróg" społeczny został unieszkodliwi...
Ekonomistka
"fucha" dnia 19 czerwca 2018 coś chyba ...
x
Za Palucha trzeba kogoś znaleźć może...
foch
wszyscy jeszzcze mamy nadzieje że hetma...
z
Straszne! Zwłaszcza ta niby broń pneum...
Ciekawe...
W. Czarzasty w jednej ze stacji TV tak s...
Wilhelm T.
Roman to idealny przykład człowieka su...
Wilhelm T.
No, zawita jak Nizioła zrobią Prezyden...
Wilhelm T.
No to kuźwa sukces! Na 102% siłą i al...
z_boku
Tak! Bimber jest święty i żadne rami...
hm
Super wiadomość !!! Tyko o 2 sezony za...
TORRES20400
Bimbru szkoda. Zbieranie "zabytków" z I...
z_boku
Ufff.... Już myślałem że Jakuba zła...
z_boku
No to trzeba mu pogratulować. Tam go je...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny