R E K L A M A

Z I P

Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara15 listopada 2017 FACEBOOK | 5244 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 13 komentarzy

Zamość: Miasto innowacyjności, nowoczesności i przedsiębiorczości – spot promujący Zamojską Podstrefę Ekonomiczną

Fot. invest.lubelskie.pl
R E K L A M A    B O A R D

“Zamość – jeden z większych ośrodków administracyjnych, gospodarczych i kulturowych wschodniej Polski, wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO jest nie tylko miastem o bogatej tradycji i walorach architektonicznych ale również miejscem, w którym łączą się harmonijnie nowoczesność, innowacyjność, przedsiębiorczość i wyjątkowa historia.” – tymi słowami rozpoczyna się film promujący Zamojską Podstrefę Ekonomiczną.

Film można obejrzeć na popularnym serwisie YouTube oraz na portalu invest.lubelskie.pl gdzie znajduje się również charakterystyka zamojskiej podstrefy.

-Kierunek, w którym chcemy podążać jako miasto doskonale obrazuje uruchomienie Podstrefy Zamość Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec. Mając świadomość potencjału w postaci: transgranicznego położenia – bliskości granicy z Ukrainą, wschodniej granicy Unii Europejskiej, Portu Lotniczego Lublin w Świdniku a także dostępu do szerokiego toru PKP Linii Hutniczej Szerokotorowej chcemy, by Zamość – drugie co do wielkości miasto województwa lubelskiego stał się silnym ośrodkiem gospodarczym. Nasze atuty to m.in. coraz lepsza komunikacja z Europą Zachodnią, rosnąca wartość miasta jako marki turystycznej, duży kapitał społeczny, rozwijający się w oparciu o miejscowe szkoły wyższe i zawodowe stwarzający doskonałe warunki do prowadzenia biznesu, rozwoju sektora usług oraz innowacyjnych, przyjaznych środowisku technologii. Wartym podkreślenia jest fakt, że region należy do jednego z najważniejszych i największych obszarów rolniczych kraju, z silnie rozwiniętym przemysłem oraz zapleczem naukowo-badawczym w sektorze rolno-spożywczym. – prezentuje miasto i podstrefę prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Poniżej prezentujemy film promocyjny. Jak go oceniacie?

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "instrukcja" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 8:53:03 napisał:
  Posluchali Radnego Zwolaka i jest efekt.
  R E K L A M A
 • "Mu" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 9:09:04 napisał:
  Trochę zalatuje mi tu latami 90 i przypomina teledysk zespołu disco polo, który uznawany jest za najgorszy w tej kategorii. Nie wiem, kto przygotował ten materiał, ale jakość gorsza niż filmików na konkurencyjnym portalu informacyjnym. A miasto jak chce robić filmiki promocyjne to niech przynajmniej przygotuje sobie jedną pokazową działkę. Na której zadba o estetykę, bo te suche trawy dobrze nie wyglądają i bardziej kojarzą się z zaniedbaniem niż innowacjami.
 • "ddd" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 10:21:39 napisał:
  zaraz rafał z. zrobi nowy teledysk razem z zamosc.tv
 • "pp" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 11:00:50 napisał:
  Poprawić dźwięk bo jest niedobry!
 • "Bart" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 11:02:20 napisał:
  Film promujący jest beznadziejny. Błędy merytoryczne typu "droga krajowa S-17", "lotnisko Świwnik", działki wyglądają jak niewykoszone łąki i trawa włażąca na chodniki. Jakiś dziwny fragment wywiadu - nie wiadomo o co chodzi. Bez ładu i składu. Amatorsko i na prędce. Zamość ma lepsze filmiki, więc może lepiej tego nie rozpowszechniać...
 • "mieszkaniec" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 11:15:29 napisał:
  do reszty komentujących u góry. Czy wy zawsze musicie narzekać?
 • "Bart" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 12:06:56 napisał:
  do "mieszkańca": Tak - jeżeli widzimy jaki gniot powstaje za pieniądze z naszych podatków. Poza tym promujemy Zamość wśród znajomych spoza miasta, wysyłamy im ładne filmy na youtubie o nim (tak, są!), cudne zdjęcia na FB z profilu "Spacery Zamojskie". Chodzimy na wydarzenia na Starówce i cieszymy się nimi. :)
 • "zamościanin" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 18:16:26 napisał:
  Może lepiej niech się zajmie strefą w Bondyżu, bo nawet budynki już się walą. Niestety biznes nie trafiony, jeżeli sklep można nazwać biznesem w strefie. Drugi pomysł nie trafiony, a koszty rosną i trzeba będzie je zwracać.
 • "aaa" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 19:51:39 napisał:
  Czy w strefie pozwolą postawić Lidla Czy Biedronkę?
 • "Czesław" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 20:12:05 napisał:
  Niestety, ale Zamość miastem innowacyjności, nowoczesności i przedsiębiorczości to na pewno nie jest.
  R E K L A M A
 • "Thomas" dnia 15 listopada 2017 o godzinie 23:10:20 napisał:
  Artykuł 7 Traktatu UE procedura została uruchomiona. Brawo dla tych europosłów co poparli tę inicjatywę. Pytanie do sympatyków tych partii co sądzicie o tym?
 • "Zam" dnia 16 listopada 2017 o godzinie 20:51:09 napisał:
  Lektor dostał tekst odręcznie napisany!!! Świdwik zamiast Świdnik! Przerażający nieprofesjonalizm ekipy rządzącej. Nikt tego nie odsłuchał przed publikacją? Nie było rozmów w trakcie nagrywania materiału? Rzeczywiście, ludzie na wakacjach robią lepsze ujęcia. Wstyd to pokazywć.
 • "Spolecznik" dnia 16 listopada 2017 o godzinie 23:55:16 napisał:
  Powiem tak, jaki zleceniodawca taki realizator, jaki realizator taki spot, jako spot wszyscy widzimy. Kontynujac wcześniejsza myśl, jacy mieszkańcy takie miasto. To my mamy realny wpływ na to kto dla nas rządzi i jak. My mamy prawo ich rozliczać, chwalić za dobre rzeczy, a złe ganic. Pozdrowienia dla Pana prezydenta i Rady miasta.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny