nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama ev esyasi depolama

Prawo i Biznes | ZamośćDaniel Czubara20 listopada 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 2 komentarze

Zamość: „Miasto idealne do inwestowania”

Źródło: Invest in Zamość

„Invest in Zamość” to nowa odsłona zamojskiego serwisu gospodarczego. Jego hasło to: „Zamość – miasto idealne do inwestowania”.

Temat promowania miasta śród inwestorów i przyciągania kapitału z zewnątrz zelektryzował w ostatnim czasie Czytelników roztocze.net . Była już długa dyskusja na temat billboardów „Inwestuj w Zamościu” z wizerunkiem prezydenta miasta Andrzeja Wnuka, jak też odpowiedź na te billboardy radnego miejskiego Rafała Zwolaka z jego autorskimi projektami grafik mających promować Zamość wśród inwestorów i zachęcać ich do ulokowania kapitału właśnie w Hetmańskim Grodzie. Pisaliśmy też o idei powstania w Zamościu swego rodzaju parku technologicznego, czyli hubu pod skrzydłami firmy Sitaniec Technology i jej partnerów. Temat jest żywy, a w ostatnich dniach pojawiła się nowa odsłona promocji miasta wśród inwestorów.

Dzień dobry Zamość! Ruszamy! Serwis gospodarczy w nowej odsłonie! www.gospodarka.zamosc.pl to od dziś również www.investin.zamosc.pl – zdaniem Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu najlepszy portal internetowy przyjazny dla inwestora. 
Tutaj będziemy na bieżąco informować o wydarzeniach gospodarczych, inwestycjach, możliwościach otrzymania dofinansowania z funduszy unijnych, aktualnych konkursach a także szkoleniach i spotkaniach dedykowanych przedsiębiorcom. Bądźcie z nami! Zespół Invest In Zamość. – przeczytaliśmy 17 listopada na Facebooku.

Fragment strony "Invest in Zamość"
Fragment strony „Invest in Zamość”

W nowym serwisie gospodarczym my, a przede wszystkim przedsiębiorcy znajdą informacje o terenach inwestycyjnych w Hetmańskim Grodzie – przy ul. Hrubieszowskiej oraz przy ul. Strefowej. Ponadto serwis prezentuje dane statystyczne o mieście, jego charakterystykę, jak również przedstawia przedsiębiorcom informacje o sektorach „wysokiej szansy” dla inwestora.

Źródło: Invest in Zamość

Chodzi tu mianowicie o tereny Zamojskiej Podstrefy Ekonomicznej oraz Strefy Aktywności Gospodarczej. Ponadto przedstawieni są najwięksi pracodawcy, zakłady oraz inwestorzy.

O inwestowaniu w Zamościu opowiada prezydent miasta, Andrzej Wnuk…

Sukcesy w realizacji wielkich projektów inwestycyjnych współfinansowanych z funduszy zewnętrznych stawia Zamość w gronie liderów wśród miast pozycjonujących swój rozwój w nowoczesnych sektorach gospodarki oraz w turystyce. To miasto gotowe na nowych mieszkańców, z rozwiniętą infrastrukturą, konsekwentnie stwarzające efektywne warunki dla działań inwestycyjnych firm lokalnych i kapitału zewnętrznego.

Przedsiębiorcom poszukującym dogodnej lokalizacji dla działań biznesowych Zamość oferuje ponad 40 ha uzbrojonych terenów inwestycyjnych w ramach Podstrefy Zamość Specjalnej Strefy Ekonomicznej EURO-PARK Mielec oraz Zamojskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.

Dynamiczny rozwój podstrefy jest efektem proinwestycyjnej polityki miasta, stawiającej na promocję gospodarczą i stwarzającej dla napływającego kapitału atrakcyjne warunki funkcjonowania. Co istotne, administracja samorządowa skraca do minimum procedury związane z uzyskaniem pozwoleń na budowę, stosuje zwolnienia z podatków lokalnych.

Wartym podkreślenia jest fakt, że region należy do jednego z najważniejszych i największych obszarów rolniczych kraju, z silnie rozwiniętym przemysłem oraz zapleczem naukowo-badawcze w sektorze rolno-spożywczym.

Dzięki warunkom stworzonym w podstrefie Zamość, przedsiębiorstwa mogą liczyć na wykwalifikowanych specjalistów, konkurencyjne koszty siły roboczej, przyjazne otoczenie biznesu oraz liczne zachęty inwestycyjne.

Podstrefa Zamość to szansa na dynamiczny rozwój dla ambitnych, otwartych na innowacje przedsiębiorstw.

Zapraszam do Zamościa, miasta idealnego do inwestowania!

przedsiębiorcy…

…samorządowcy – Arkadiusz Bratkowski, członek Zarządu Województwa Lubelskiego…

…oraz mieszkańcy Zamościa, których wypowiedzi możecie poznać klikając TUTAJ.

Władze miasta zapewniają w serwisie gospodarczym „Invest in Zamość” o życzliwości dla przedsiębiorców i wsparciu ze strony urzędników oraz przedstawia system ulg i zwolnień w podatku od nieruchomości dla inwestorów uzależnionych od liczby zatrudnionych osób.

Chcesz mieć Pałac w Zamościu?

Tymi słowami rozpoczyna się film w zakładce Oferty dla sektora turystycznego. Tym samym możemy już domyślać się jakie przeznaczenie planują dla dawnej już siedziby zamojskiego sądu władze Hetmańskiego Grodu. 

„Dziś przeznaczeniem obiektu jest centrum konferencyjno-hotelowe…” – mówi lektor filmu promocyjnego.

Jak Wam, drodzy Czytelnicy, podoba się nowa odsłona serwisu gospodarczego Miasta Zamość? Czekamy na Wasze opinie. 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
  • "ZAMOwiec" dnia 20 listopada 2017 o godzinie 9:14:50 napisał:
    Film promujący centrum konferencyjno-hotelowe niema żadnych napisów. Przydało by się to poprawić, jak ktoś nie słyszy albo niema głośników włączonych to film właściwie niema żadnej wartości.
    R E K L A M A
  • "Zamość" dnia 20 listopada 2017 o godzinie 17:53:52 napisał:
    Przez Zamość nie przebiega droga E17, ale DK 17.Jezeli E to 372. "i trzecie co do ilości mieszkańców (64 746 os.) miasto na prawach powiatu województwa."-w dodatku taka polszczyzna w profesjonalnym??? serwisie.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny
nakliyat evden eve istanbul evden eve nakliyat istanbul ofis tasima evden eve istanbul evden eve nakliyat depolama