Sport | Zamośćtekst nadesłany25 sierpnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Memoriałowe granie

R E K L A M A    B O A R D

Do rozpoczęcia zmagań w pierwszej lidze szczypiornistów pozostał mniej niż miesiąc. Nic dziwnego, że debiutujący na zapleczu PGNIG Superligi zawodnicy Padwy Zamość zwiększają intensywność przygotowań. W najbliższą sobotę (25 sierpnia) beniaminek zmierzy się z dwoma pierwszoligowcami, AZS AWF Biała Podlaska i KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. w ramach Memoriału Henryka Grabczaka.

Będzie to druga edycja turnieju poświęconemu pamięci Henryka Grabczaka, wieloletniego trenera młodzieżowych zespołów z Zamościa, a także wychowawcy i nauczyciela wychowania fizycznego.

– Rok temu zaprosiliśmy do Zamościa AZS PWSZ Tarnów i Czuwaj Przemyśl, a więc solidnych pierwszoligowców. W tegorocznej edycji chcieliśmy utrzymać ten poziom, a nawet go podnieść. To się udało, ponieważ w memoriale wystąpią trzy ekipy z pierwszej ligi – mówi Zygmunt Kamiński, prezes MKS Padwa Zamość.

Tym razem w hali zamojskiego OSiR zaprezentują się drużyny, z którymi podopieczni trenera Marcina Czerwonki będą rywalizować w nadchodzącym sezonie: AZS AWF Biała Podlaska i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

– To dla nas świetna okazja do wypróbowania schematów, nad którymi obecnie pracujemy. Z drugiej jednak strony nie wysuwałbym zbyt daleko idących wniosków, ponieważ w ciągu najbliższego miesiąca wiele w naszych ekipach może się jeszcze wydarzyć – mówi szkoleniowiec.

Wiele wskazuje na to, że w grach kontrolnych zabraknie Tomasza Fugiela, który uskarża się na ból w stawie skokowym. Poza tym, wszyscy zawodnicy są do dyspozycji szkoleniowca.

Pierwsze spotkanie pomiędzy gospodarzami a AZS AWF Biała Podlaska rozpocznie się o godz. 11.30. Dwie godziny później białczanie zmierzą się z KSZO, natomiast o godz. 15.30 Padwa zagra z ekipą z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
KL
Rafał był i jest najlepszy! Nie ma co ...
Sławek
Sławek, on dwoma rękoma głosował za ...
Thomas
[b]Żelazko głosuję na Żelazko :) [b...
Thomas vel Sail...
Chłopaki dają czadu jak Elvis. Szkoda ...
I co może być złego w tym, że Prezyd...
zamościak
To już naszych młodych piłkarzy nie m...
TORRES20400
Po pierwsze, najserdeczniejsze życzenia...
Redakcja roztoc...
Czy „Kubel” pyta o komentarze pod in...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018