R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćRedakcja23 marca 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Mecz z Eko Różanką na sztucznej murawie

R E K L A M A    B O A R D

Eko Różanka będzie pierwszym rywalem Hetmana w rundzie wiosennej na ligowym szlaku.

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Parczewie padł wynik 4:1 dla Hetmana. Po dwie bramki strzelili wówczas Damian Kupisz i Łukasz Mietlicki. Drużyna z Różanki zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli. Beniaminek 4 ligi po czterech zwycięstwach, takiej samej liczbie remisów i sześciu porażkach zgromadził jesienią 16 punktów (12 mniej niż Hetman).

Mecz rozegrany zostanie 24 marca (sobota) o godzinie 14:00 na sztucznym boisku przy Królowej Jadwigi w Zamościu.

 

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "XX" dnia 23 marca 2018 o godzinie 16:47:31 napisał:
  A GDZIE BYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ NA TAK WSPANIAŁYM OBIEKCIE. TO JEST MASAKRA.NIE LEPIEJ BYŁO ODWOŁAĆ MECZU NIŻ TAK SIĘ BŁAŹNIĆ.ILU KIBICÓW TAM WEJDZIE?100 NO MOŻE 120-A RESZTA ZA PŁOTEM ZA DARMOŻKE.JESZCZE JEDNO,CIEKAWE GDZIE BĘDĄ KASY.ŚMIECH NA SALI K...A.
  R E K L A M A
  • "kibic" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:54:29 napisał:
   Też wydaje mi się, że lepiej było przełożyć i zagrać w maju w cieple i w komfortowych warunkach dla kibiców, na dużym stadionie. A poza tym cenę biletów powinni obniżyć,bo stanie przez 2 godziny w błotku ( miejsc siedzących tam jest coś ok 50) za 10 zł to lekka przesada, a jak więcej ludzi przyjdzie to co na ulicy będą stali ?
  • "..." dnia 24 marca 2018 o godzinie 9:30:33 napisał:
   To przepraszam ilu kibiców spodziewasz się .... tysiące ? Miejsca będzie wystarczająco. Hahaa
 • "z_boku" dnia 23 marca 2018 o godzinie 17:36:14 napisał:
  Ojtam ojtam, czepiać się o takie byle co. Ostatecznie mogli by zagrać w hali, jako "support" Padwy. Kibice by mieli gdzie usiąść, zero błota, tylko te bramki takie małe.
 • "Zm" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:40:41 napisał:
  Co ze stachyra wiadomo cos ?
 • "kibic" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:59:17 napisał:
  Stachyra się zapewne jeszcze zastanawia :)
 • "Wrzosek" dnia 24 marca 2018 o godzinie 10:21:55 napisał:
  A ile tam ludzi chodzi na ta V lige!?15-stu kibicow.zreszta na co chodzic zeby popatrzec jak graja zakupieni zawodnicy.tam niedlugo nie bedzie nikogo z Zamoscia. ale prezydent powinien im dorzucic jeszcze z 50 tys bo co niech maja.na marnotrawienie naszych pieniedzy.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny