Sport | ZamośćRedakcja23 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Mecz z Eko Różanką na sztucznej murawie

R E K L A M A    B O A R D

Eko Różanka będzie pierwszym rywalem Hetmana w rundzie wiosennej na ligowym szlaku.

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym w Parczewie padł wynik 4:1 dla Hetmana. Po dwie bramki strzelili wówczas Damian Kupisz i Łukasz Mietlicki. Drużyna z Różanki zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli. Beniaminek 4 ligi po czterech zwycięstwach, takiej samej liczbie remisów i sześciu porażkach zgromadził jesienią 16 punktów (12 mniej niż Hetman).

Mecz rozegrany zostanie 24 marca (sobota) o godzinie 14:00 na sztucznym boisku przy Królowej Jadwigi w Zamościu.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Redakcja
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "XX" dnia 23 marca 2018 o godzinie 16:47:31 napisał:
  A GDZIE BYŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW NA MECZ NA TAK WSPANIAŁYM OBIEKCIE. TO JEST MASAKRA.NIE LEPIEJ BYŁO ODWOŁAĆ MECZU NIŻ TAK SIĘ BŁAŹNIĆ.ILU KIBICÓW TAM WEJDZIE?100 NO MOŻE 120-A RESZTA ZA PŁOTEM ZA DARMOŻKE.JESZCZE JEDNO,CIEKAWE GDZIE BĘDĄ KASY.ŚMIECH NA SALI K...A.
  R E K L A M A
  • "kibic" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:54:29 napisał:
   Też wydaje mi się, że lepiej było przełożyć i zagrać w maju w cieple i w komfortowych warunkach dla kibiców, na dużym stadionie. A poza tym cenę biletów powinni obniżyć,bo stanie przez 2 godziny w błotku ( miejsc siedzących tam jest coś ok 50) za 10 zł to lekka przesada, a jak więcej ludzi przyjdzie to co na ulicy będą stali ?
  • "..." dnia 24 marca 2018 o godzinie 9:30:33 napisał:
   To przepraszam ilu kibiców spodziewasz się .... tysiące ? Miejsca będzie wystarczająco. Hahaa
 • "z_boku" dnia 23 marca 2018 o godzinie 17:36:14 napisał:
  Ojtam ojtam, czepiać się o takie byle co. Ostatecznie mogli by zagrać w hali, jako "support" Padwy. Kibice by mieli gdzie usiąść, zero błota, tylko te bramki takie małe.
 • "Zm" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:40:41 napisał:
  Co ze stachyra wiadomo cos ?
 • "kibic" dnia 23 marca 2018 o godzinie 20:59:17 napisał:
  Stachyra się zapewne jeszcze zastanawia :)
 • "Wrzosek" dnia 24 marca 2018 o godzinie 10:21:55 napisał:
  A ile tam ludzi chodzi na ta V lige!?15-stu kibicow.zreszta na co chodzic zeby popatrzec jak graja zakupieni zawodnicy.tam niedlugo nie bedzie nikogo z Zamoscia. ale prezydent powinien im dorzucic jeszcze z 50 tys bo co niech maja.na marnotrawienie naszych pieniedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z_boku
Wygrzebano jakieś stanowisko RM sprzed ...
TORRES20400
W tym niusie, nie ma najważniejszego. K...
z_boku
Zamojska kolegiata nie została aby par...
Antyklerykał
Zawłaszczanie przestrzeni trwa......
Mefisto
Poszukaj ile kosztował m2 na zielonym r...
KL
Toyota a w środku Idiota....
L.B.
I nadal nie są. 20.04.2019....
Przepowiednia
Mam takie przeczucie, że za niedługo s...
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018