Sport | Zamośćtekst nadesłany24 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Mecz do zapomnienia

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

W wygranej szczypiornistów MKS Padwa Zamość z KS Uniwersytet Radom (28:26) najważniejsza jest… sama wygrana. Zamościanie dopisali sobie kolejne trzy punkty do ligowego dorobku. O stylu gry nikt nie będzie pamiętał, a i wspominać nie ma specjalnie czego.

Radomianie po ubiegłotygodniowej porażce z ROKiS Radzymin spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Pozycja akademików jest jednak złudna. To wciąż groźny, ambitny zespół, który na parkiecie w Zamościu pokazał się z korzystnej strony.

Już pierwsze minuty wskazywały na ciężką przeprawę gospodarzy. Akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony nie przebiegały w płynny sposób, większość ataków była szarpana. Po kwadransie na tablicy wyników widniał niski wynik (3:6). Wówczas o przerwę na rozmowę z podopiecznymi poprosił trener Padwy Marcin Czerwonka. Choć efekt reprymendy nie przyszedł od razu to na przerwę zamościanie zeszli na przerwę z przewagą jednej bramki (11:10).

Po zmianie stron jakość gry gospodarzy zdecydowanie poszła w górę. W 49 min wszystko wskazywało na to, że żółto-czerwoni opanowali sytuację. Po golu Łukasza Szymańskiego Padwa wyszła na sześciobramkową prowadzenie (26:20). Ostatnie dziesięć minut w wykonaniu gospodarzy nie było jednak wzorcowe. Przestoje w grze sprawiły, że w ich szeregi wkradła się nerwowość.

Zaczęliśmy popełniać naprawdę proste i bezsensowne błędy. Nie zachowaliśmy koncentracji do końca i to przełożyło się na wynik. Rywale zdołali złapać z nami kontakt – powiedział trener Czerwonka.

Po rzucie Piotra Pawelca z 55 min radomianie tracili już tylko jednego gola (26:25). Wymiana ciosów trwała do końcowego gwizdka, ale to gospodarze mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. Padwa wygrała mecz i nic poza tym właściwie już się nie liczy.

W przyszłą sobotę przyjdzie czas na kolejne sportowe emocje w hali OSiR. Do Zamościa przyjedzie mocna ekipa KSSPR Końskie. Początek meczu o godz. 18.

MKS PADWA ZAMOŚĆ – KS UNIWERSYTET RADOM 28:26 (11:10)
Padwa: Drabik, Wnuk – Szymański 10, Sz. Fugiel 5, T. Fugiel 5, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 2, Kłoda 2, Misalski 2, Sałach, Bigos, Puszkarski, Pomiankiewicz, Teterycz.

Radom: Markowski, Sulima – Rojek 9, Kubajka 8, Pawelec 3, Gruszczyński 2, Banaczek 2, Socha 1, Maszczyński 1, Wasik, Stanik.

Sędziowali: Jacek Moskalczyk (Żarówka), Marcin Pazdro (Mielec). Widzów: 800. Kary: Padwa – 6 min, Radom – 4 min.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
KL
Ta dzielnica to Krasnobród w Zamościu!...
ad111
Artykuł sponsorowany, dlaczego nie ma t...
kmicic
5100 zł za m2? Inwestor chyba pomylił ...
Dumny
Rozumiem, że mieszkańcy płacą za to ...
Cień
Ciekawa akcja popieram ...
Ja
Przecież takich radnych mieszkańcy mia...
witek
ludzie totalny chlam ? jak wyglądają w...
Mefisto
Zaskakujące oschle i surowo oceniasz pr...
edek
Wykluczeni cyfrowo analfabeci....Nie do...
leszek
Pan Marek W. i tablet... dajcie mu młot...
observer
proponuję referendum, a do czasu rozstr...
niewytrzymam
Nie odrobiliście lekcji ... głąby. Da...
Gość
Jeśli tablety są własnością Miasta,...
kibic
Super dziewczyny!!! Tak trzymać!!!...
Krzychu
serio zanim władza cokolwiek zrobi ze s...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018