Sport | Zamośćtekst nadesłany24 lutego 2019 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Mecz do zapomnienia

fot. pixabay.com
R E K L A M A    B O A R D

W wygranej szczypiornistów MKS Padwa Zamość z KS Uniwersytet Radom (28:26) najważniejsza jest… sama wygrana. Zamościanie dopisali sobie kolejne trzy punkty do ligowego dorobku. O stylu gry nikt nie będzie pamiętał, a i wspominać nie ma specjalnie czego.

Radomianie po ubiegłotygodniowej porażce z ROKiS Radzymin spadli na ostatnie miejsce w tabeli. Pozycja akademików jest jednak złudna. To wciąż groźny, ambitny zespół, który na parkiecie w Zamościu pokazał się z korzystnej strony.

Już pierwsze minuty wskazywały na ciężką przeprawę gospodarzy. Akcje zarówno z jednej jak i z drugiej strony nie przebiegały w płynny sposób, większość ataków była szarpana. Po kwadransie na tablicy wyników widniał niski wynik (3:6). Wówczas o przerwę na rozmowę z podopiecznymi poprosił trener Padwy Marcin Czerwonka. Choć efekt reprymendy nie przyszedł od razu to na przerwę zamościanie zeszli na przerwę z przewagą jednej bramki (11:10).

Po zmianie stron jakość gry gospodarzy zdecydowanie poszła w górę. W 49 min wszystko wskazywało na to, że żółto-czerwoni opanowali sytuację. Po golu Łukasza Szymańskiego Padwa wyszła na sześciobramkową prowadzenie (26:20). Ostatnie dziesięć minut w wykonaniu gospodarzy nie było jednak wzorcowe. Przestoje w grze sprawiły, że w ich szeregi wkradła się nerwowość.

Zaczęliśmy popełniać naprawdę proste i bezsensowne błędy. Nie zachowaliśmy koncentracji do końca i to przełożyło się na wynik. Rywale zdołali złapać z nami kontakt – powiedział trener Czerwonka.

Po rzucie Piotra Pawelca z 55 min radomianie tracili już tylko jednego gola (26:25). Wymiana ciosów trwała do końcowego gwizdka, ale to gospodarze mogli unieść ręce w geście zwycięstwa. Padwa wygrała mecz i nic poza tym właściwie już się nie liczy.

W przyszłą sobotę przyjdzie czas na kolejne sportowe emocje w hali OSiR. Do Zamościa przyjedzie mocna ekipa KSSPR Końskie. Początek meczu o godz. 18.

MKS PADWA ZAMOŚĆ – KS UNIWERSYTET RADOM 28:26 (11:10)
Padwa: Drabik, Wnuk – Szymański 10, Sz. Fugiel 5, T. Fugiel 5, Mroczek 2, Gałaszkiewicz 2, Kłoda 2, Misalski 2, Sałach, Bigos, Puszkarski, Pomiankiewicz, Teterycz.

Radom: Markowski, Sulima – Rojek 9, Kubajka 8, Pawelec 3, Gruszczyński 2, Banaczek 2, Socha 1, Maszczyński 1, Wasik, Stanik.

Sędziowali: Jacek Moskalczyk (Żarówka), Marcin Pazdro (Mielec). Widzów: 800. Kary: Padwa – 6 min, Radom – 4 min.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: tekst nadesłany
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Stefan
W schronisku wolontariusze nie sa mile w...
Kasia
Nadeszla pora na zmiany !!!!!!! W tym pr...
eh
Szkoda, że remont w sezonie turystyczny...
ja
Zgadzam się z opinią LZ. Zalew w zamo...
LZ
To chyba dawno nad zalewem nie byłeś. ...
Sylwia
Ja rozumiem,ze mieszkamy na prowincji,al...
Jaroo
Za to zdj�cie to powinien si� obrazi...
Widać że perspektywiczny .. weteran....
mieszkaniec
Zamojski zalew to syf. Nie powinni w og...
zamoscianin
w sumie jak by nie Gierek nie byloby uli...
Taka pawda
Bez sensu jest ta sonda....
Anita
Nie wiem jak Rudka, ale stawy Echo wysyc...
No name.....
A jeszcze lepiej skrytykować wszystko, ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018