R E K L A M A

Z I P

Flesz | ZamośćDaniel Czubara17 maja 2017 FACEBOOK | 4437 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 4 komentarze ()

Zamość: Mazda zderzyła się z … łosiem na ul. Sadowej

Fot. Piotr Łachno
R E K L A M A    B O A R D

Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś rano na ul. Sadowej. Kierujący mazdą zderzył się z łosiem.

Do zdarzenia doszło przed godziną 7 rano.

Dzisiaj o godz.6:40 od dyżurnego Policji w Zamościu otrzymałem bardzo dziwne zgłoszenie wg. osoby zgłaszającej cyt, ,,Potrąciłem sarnę albo łosia na ulicy Pierwszego Maja w rejonie skrzyżowania z ulicą Sadową” Mimo, że zgłoszenie było bardzo dziwne, bo jak można nie odróżnić od siebie tych zwierząt, przecież różnica wielkości jest zastraszająca. Na miejscu zdarzenia byłem w ciągu pięciu minut, to co zobaczyłem usprawiedliwia całkowicie roztargnienie kierowcy(pewnie sam w tym wypadku nie potrafiłbym tych zwierząt rozróżnić) lewy pas dwupasmowej jezdni w centrum miasta zajmowała olbrzymia ranna klępa, jako pierwszy punkt działania postanowiłem ranne zwierze (złamanie lewej tylnej nogi) przepędzić z drogi tak, żeby nie zagrażało innym uczestnikom ruchu(wcześniej za pomocą aplikatora podałem rannemu zwierzakowi środki przeciwbólowe), kiedy zwierze przeszło do pobliskiego lasku tam podałem mu środki sedujące natomiast nasz lekarz wet. Paweł Kulik, który równie szybko przybył na miejsce, niestety musiał zwierze uśpić. Otwarte złamanie tylnej kończyny nie pozostawiało złudzeń.- relacjonuje Piotr Łachno z zamojskiego schroniska dla zwierząt.

Mazda została uszkodzona, kierowcy na szczęście nic się nie stało.

To już kolejna taka sytuacja w tej okolicy. O innym, podobnym zdarzeniu pisaliśmy TUTAJ.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
antyklerykał
Nowak ciągle epatuje swoją wiarą, pom...
Jagoda Wątroba
Miasto jest na dnie. Nie zgadzam się na...
Ewqa
Czy będą śpiewać o księżach pedofi...
antyklerykał
A sukienkowi wszędzie się pchają, a t...
antyklerykał
Jak dla mnie zbyt dużo katolickiej indo...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny