Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara29 kwietnia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 28 komentarzy

Zamość: Marta Pfeifer powalczy o ratusz?

Marta Pfeifer (2014), foto: Michał Karchut
R E K L A M A    B O A R D

-Rozważam taką możliwość, ale ostatecznej decyzji jeszcze nie podjęłam – mówi pytana o start na urząd prezydenta Zamościa radna miejska Marta Pfeifer (niezrzeszona).

Jak pisaliśmy w tekście „Spekulacje i namaszczenia” radna Marta Pfeifer jest przez wiele osób postrzegana jako potencjalna kandydatka w walce o fotel prezydenta Zamościa. Pytanie o jej start w wyborach prezydenckich padło również w rozmowie z Wojciechem Kowalczykiem na łamach „Expresu Zamojskiego”. Pojawiło się też pytanie, w jaki sposób, gdyby zdecydowała się kandydować, radna Pfeifer chciałaby przekonać do swojej osoby wyborców.

Wydaje mi się, że przez 12 lat pracy w samorządzie do wielu z nich już dotarłam. Może jestem staromodna, ale wierzę, że prawdziwa kampania to uczciwa praca oraz godne reprezentowanie mieszkańców, zamościan. Przez ich reprezentowanie rozumiem realizowanie ich interesów, a nie schlebianie kapitałowi i wysoko postawionym jednostkom, które żyją w oderwaniu od społeczeństwa.To ludzie tworzą Zamość, nie odwrotnie. – mówiła radna w wywiadzie dla „EZ”.

Radna zdradziła również jak wyglądałby jej program wyborczy dla Zamościa i jego mieszkańców.

Mam świadomość, że programy wyborcze są pisane często na kolanie jako tzw. „kiełbasa wyborcza”. To brak szacunku zarówno do mieszkańców, jak i do samego siebie. Ponadto przed Zamościem stoi w najbliższych latach wielkie wyzwanie – odbić się od dna, zacząć prosperować, słowem: wreszcie wykorzystywać ogromny potencjał naszego miasta, które na ten moment wyludnia się, marnieje i zadłuża. Temu wszystkiemu obecnie, zamiast mądrego planu naprawczego, towarzyszą nierozsądne inwestycje i wydatki oraz brak odpowiedzialności władz magistratu. Marze by to zmienić. – mówiła Marta Pfeifer w wywiadzie dla „Expresu”.

 

 

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 10.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Name" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 14:39:56 napisał:
  Buahahaha. Marta Pfeifer bredzi o jakimś zadłużeniu, gdy dług spada. O programie nie ma pojęcia, a Wnuk konsekwentnie go realizuje, inwestując na osiedlach. Chce wprowadzać program naprawczy, gdy Wnuk rozbujał turystykę. Zapraszam na Stare Miasto, nie ma gdzie usiąść. Pani radna sama jest oderwana od ludzi. Poszła raz na mecz Hetmana i że zdziwieniem napisała, że kibice to normalni ludzie... Daje jej 5 procent głosów w wyborach.
  R E K L A M A
  • "abc" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 19:30:03 napisał:
   Tłumy na Starówce o których piszesz to możemy zawdzięczać Marcinowi Zamoyskiemu. Wnuk go krytykował a teraz się chwali turystami. Żenada.
  • "Name" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 20:13:03 napisał:
   Przypomnij sobie, jakie tłumy były za Zamoyskiego. Letni salon sztuki, 200 osób na koncercie co miesiąc.
  • "Mu" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 20:14:11 napisał:
   Do abc Zamoyski odnowił Stare Miasto racja, ale o jakości wykonania tych prac lepiej nie wspominać. Z tego co sobie przypominam to za obecnego prezydenta, poprawiali już schody, rynek wodny, mosty nad bastionami.
 • "kronikarz" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 14:42:59 napisał:
  Czyli jaki jest program wyborczy Pani Pfeifer? Nie ma go ani w tym artykule, ani w artykule w EZ. Nie wierzę, że ktokolwiek daje artykuł na dwie strony nie biorąc za to pieniędzy. Chciałbym wiedzieć, co kandydatka zrobi, żeby Zamość "odbił się od dna". Od kiedy ustawowo powinna się zacząć samorządowa kampania wyborcza?
 • "Verse" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 14:45:54 napisał:
  Pani radna, zapraszamy na osiedla. Pokażemy place zabaw, chodniki, parkingi, ścieżki rowerowe, boiska, no i słynne ławeczki. To zrobił prezydent Wnuk. Na tym polega praca. A nie na opowiadaniu, że plan działania jest nieważny.
 • "observer" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 16:45:10 napisał:
  Qrwa - zgubiłem kalendarz, ale prima aprilis tu już chyba był?
 • "roman2" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 18:40:18 napisał:
  Ale nowość -po opuszczeniu szeregów PO była pewniakiem tylko te PO ją bolało.Jeszcze została nagonka Zamoyskiego i oddanie głosów na Martę.Traktujecie wyborców jak głupków.NIE UDA SIĘ WAM wasza zmiana już była .
 • "Robert" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 18:41:20 napisał:
  Ale sracie gamonie.
  • "roman2" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 18:50:31 napisał:
   Nie wcinaj się redaktorku .
 • "Toyota na gabinet" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 18:51:41 napisał:
  Chyba powarczy o Ratusz. Ona nic innego nie umie tylko kąsać, gryźć... Nie ma pojęcia o budżecie, ekonomii, a program pisze na kolanie.
 • "No name" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 19:42:50 napisał:
  Moim zdaniem każdy będzie lepszy od Wnuka. Marta? Czemu nie chętnie zagłosuję.
 • "Thomas" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 19:46:08 napisał:
  Bratobojcza walka w jednym obozie jest faktem. To jest wojna domowa pomiędzy Marta Pfeiffer i Rafałem Zwolakiem. Oboje politycy jeszcze nie podjęli ostatecznych do decyzji - ale idę ale podejmą ta męską decyzję. Tak myślę sobie, mam wizję prezydentem jest Marta Pfeiffer, a wiceprezydentem Rafał Zwolak taką mam koncepcję
 • "Thomas" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 20:12:47 napisał:
  Kto będzie kandydatem zjednoczonej opozycji. Ten wywiad to jest ciężki orzech do zgryzienia z jednej strony dziennik Wschodni rozważa kandydaturę Bartosza Sierpniowskiego i Rafała Zwolaka. Ten ostatni mówi o możliwym starcie byłego prezydenta Marcina Zamoyskiego - a tu nagle wywiad Marty Pfeiffer. Nieprawdaż, że tych kandydatów jest zbyt dużo? Widać, że opozycja jest podzielona, to nie jest dobra sytuacja, to może prowadzić do niepotrzebnego napięcia. a to przecież nie wszyscy kandydaci
  R E K L A M A
 • "roadrunner" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 20:37:41 napisał:
  Czytanie artykułów, w zamyśle zleceniodawczyni mających dokonać zabiegu PR połączonego z sondażem, jest równie prymitywne jak program "wybierzcie mnie, bo ja bardzo chcę". Pan Redaktor Szanowny, powinien wytłumaczyć wpierwy reguły pułapki na idiotów zmieniających pseudonimy, nim radna abc zwana w dalszej części robertem skompromituje się dogłębnie. Cóż począć, pusto było, jest i będzie...
  • "abc" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 20:58:47 napisał:
   Zostałeś zmanipulowany lub jesteś zwykłym idiotą wówczas przepraszam.
 • "observer" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 21:09:56 napisał:
  do Thomasa - nie strasz ludzi
 • "???" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 21:17:39 napisał:
  Po wygranej Pana Wnuka tj ok2-3m-cy juz mówiono ze bedzie startowac. Czy wygra czas pokaże. Ale juz tak jak jest czyli turystyka,imprezy,inwestycje juz nie będzie.
 • "anbon" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 21:18:56 napisał:
  Najpierw należy sobie odpowiedzieć na pytanie: Co takiego przez te 3 kadencje radnego zrobiła dla miasta Pani Marta?
  • "kronikarz" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 22:04:37 napisał:
   Teraz kończy się druga kadencja.
 • "Thomas" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 21:46:11 napisał:
  Będzie dziesięciu kandydatów jak nic. To jest pewne. A co do pijaru - naczelna zasadą jest to jak kandydat wygląda i wersalki prezentuje się. Nie wierzycie? Proponuję odcinek Alternatywy 4 o refleksjach profesora Jana Wonnickiego na temat istoty zrozumienia informacji podawanych w dzienniku telewizyjnym.
 • "Thomas" dnia 29 kwietnia 2018 o godzinie 21:49:45 napisał:
  Będzie dziesięciu kandydatów jak nic. To jest pewne. A co do pijaru - naczelna zasadą jest to jak kandydat wygląda i werbalnie prezentuje sie Nie wierzycie? Proponuję odcinek Alternatywy 4 o refleksjach profesora Jana Wonnickiego na temat istoty zrozumienia informacji podawanych w dzienniku telewizyjnym.
 • "Name" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 8:13:47 napisał:
  Jagoda Wątroba zabrała głos. Chcę do pałacu... Tak mi przykro panie Prezydencie
 • "Mieszkaniec" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 12:12:57 napisał:
  Życzę powodzenia, a co do obecnego Prezydenta. Mówcie sobie co chcecie (dla mnie) to jeden z lepszych Prezydentów jaki był w Zamościu, młody z wizją i chęciami. Co z tego, że coś nie wyszło pokażcie mi w ogóle jakiegoś polityka czy włodarza co 100% programu zrealizował.. Nie ma takiego. Za dużo ludzi stołki lubi podstawiać mu nawet kosztem miasta. Wygra lepszy
 • "dodam" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 17:25:03 napisał:
  przecież ona cały czas walczy, wg mnie zły tytuł
 • "klangor" dnia 30 kwietnia 2018 o godzinie 21:11:03 napisał:
  Mój znajomy stwierdził ostatnio, że prezydentura AW to wybryk demokracji, w pełni się z nim zgadzam. Gdyby nie szyld PiS AW nigdy nie zostałby prezydentem... W mojej pamięci ta prezydentura zapisze się jako "prezydentura ławeczkowa", w trakcie której Zamość pogrążał się co raz bardziej w zapaści społecznej i ekonomicznej. Czas z tym skończyć, a to gwarantuje prezydentura M.Pfeifer!
  R E K L A M A
 • "telekamera" dnia 2 maja 2018 o godzinie 15:06:28 napisał:
  Ta kobieta bredzi a w dodatku nie jest staromodna tylko STAROZAKONNA.Taka drobna różnica ... .
 • "poliester" dnia 2 maja 2018 o godzinie 15:09:20 napisał:
  Taki upał a ta w zimowej jesionce. Jak ma podobne pomysły co do przewodniczenia miastu to: uchowaj nas Panie Boże.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
z zamoscia
No cóż, szczebrzeszyńsko-zwierzyński...
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat