R E K L A M A

Z I P

Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 25 komentarzy

Zamość: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych przeszedł ulicami miasta [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mieszkaniec" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:32:48 napisał:
  Dokąd szedł marsz? Bo nie ma ani informacji tekstowej ani zdjęciowej? Właściwie tytuł powinien brzmieć: Wymarsz z Rynku
  R E K L A M A
 • "Anna" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:35:35 napisał:
  Czemu taka słaba relacja? Jak macie robić taką lipę to nie róbcie wcale.
 • "zamościanin" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:36:09 napisał:
  A dlaczego ten marsz odbył sie 3 marca, a nie 1 marca kiedy to przypada data Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych? Były uroczystości organizowane przez związek AK i wojsko.
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:54:19 napisał:
  Dobrze, że jest tych faszystów tak mało, ale i tak za dużo. Nie dla faszystów w Zamościu. Plujecie na tych, którzy zginęli w czasie wojny. Jesteście nienormalni i zdrajcami Polski. Nie, nie, nie!!!!!!!!!
 • "do ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:57:46 napisał:
  Narracja jak po Marszu Niepodległości. Zmień płytę. Nudny jesteś!
 • "do ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:00:33 napisał:
  cytat - "jesteście zdrajcami Polski" . Nadworny komentatorze, któremu wszystko przeszkadza. Każdy sądzi wg siebie. To, że ty zdradzasz nie oznacza, że wszyscy są zdrajcami.
 • "Zamościanin" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:02:16 napisał:
  Jaki marsz, taka relacja. Wstyd dla miasta, że radny maszeruje obok faszystowskich symboli.
 • "Stary" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:02:55 napisał:
  Nie przejmujcie się wyzwiskami od faszystów. Pileckiego Fieldorfa też wyzywano od faszystów. Teraz wnuki sowieckich namiestników używają tej samej narracji.
 • "ciekawy" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:08:31 napisał:
  A dlaczego nikogo z ONR nie było na uroczystościach 1 marca koło katedry? Przynajmniej nikogo nie zaobserwowałem z falangą.
 • "frekwencja" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:15:14 napisał:
  Mało osób było bo w tym samym czasie Hetman grał z Chełmianką przy KJ8. Zabrakło kibiców to i marsz słabo wyglądał w liczbach.
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:16:29 napisał:
  Pilecki był bohaterem, a Bury mordercą. ONR próbuje ich zrównać, ale to jest zdrada i plucie w twarz pomordowanym dzieciom i niewinnym chłopom przez Burego i jego siepaczy. Mordercy nie mogą być uznawani za bohaterów, a kto tak czyni jest podłym i zakłamanym skur*****m...
 • "Gizmo" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:33:59 napisał:
  Bardzo słaba frekwencja. Ciesze sie, że faszystów na ulicach Zamoscia jest z roku na rok coraz mniej. Dobrze że poszli na mecz zamiast czcić Żołnierzy Wyklętych. Okazję do uczczenia mieli 1 marca przed Katedrą, ale jakoś nikt nie przyszedł.
 • "@frekwencja" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:54:41 napisał:
  Marsz był po prostu słabo nagłośniony w mediach ot co.
 • "do przedmówców" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:37:06 napisał:
  Za nazwanie ludzi faszystami i zdrajcami Polski "ad111 i Zamościanin", w tym osób publicznych powinniście ponieść zasłużoną karę. A kibice Hetmana to nie kibice Legii. Trzeba wiedzieć co się w mieście dzieje.
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:10:17 napisał:
  Tak, tak, karać za poglądy i fakty. Jakie to miałkie... A co to i kto to...? Wstyd i hańba dla tych patoli: https://www.google.pl/search?q=onr+hajluje&num=20&dcr=0&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Sfkxv510VgOyMM%253A%252CixGd2A-XZMN8nM%252C_&usg=__4M8A8rz6s9gZosXDsPLz6PuFsoo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiilpvat9DZAhWRKVAKHbjwDyoQ9QEILjAC#imgrc=Sfkxv510VgOyMM:
 • "Eeee" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:24:12 napisał:
  Błędne pojmowanie patriotyzmu i mamy takie onr-y. Nacjonalizm to tragedia i zło. Młodzież błądzi wybierając onr. Niestety nie chcą słuchać głosów rozsądku. Myślą, że wiedzą lepiej.
 • "Janek" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:52:00 napisał:
  Z żołnierzami wyklętymi ten marsz nie ma nic wspólnego. Ja widzę na samym przodzie wielki napis ONR, czyli uprawiana jest tam czysta polityka. Szkoda, że nikt z ONR nie przyszedł 1 marca pod byłą katownię UB, gdzie odbyły sie oficjalne uroczystości. A za "faszystów" nie ma co się obrażać. Niektóre hasła wykrzykiwane na takich marszach są faszystowskie. Nawet polska wikipedia pisze o ONR (podając aż 5 źródeł): "skrajnie prawicowe ugrupowanie polityczne o charakterze faszystowskim". Frekwencja znikoma, to się chwali. Czy za sprawą ciszy w mediach? Nie wiem, bo jednak Nowy Kurier Zamojski był patronem medialnym i zapowiadał marsz, a to jest znana gazeta. Bardziej obstawiam, że to mróz albo mecz zabrał uczestników. W każdym razie niewypał i bardzo dobrze. Faszyzm to zło.
 • "@Janek" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:57:37 napisał:
  Niewypał pod względem promocji wydarzenia i niewypał pod względem frekwencji. Co do reszty się zgadzam. Były obchody 1 marca i był czas świętować. Po co było organizować osobno? Przecież żołnierze AK i NSZ po równo obrywali od NKWD i ich pomagierów.
 • "patriota" dnia 3 marca 2018 o godzinie 17:03:15 napisał:
  Chwała Bohaterom!
 • "Cień" dnia 3 marca 2018 o godzinie 17:40:19 napisał:
  To jeszcze tylko manifa feministek 8 marca i koniec politycznych imprez w tym miesiącu.
  R E K L A M A
 • "Patriot" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:01:43 napisał:
  Przyszło mało bo pogoda nie dopisała. Co do promocji to wiele mediów komunikowało. Także np. roztocze
 • "as" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:02:50 napisał:
  Wstyd dla miasta, że radni Małysz i Sowa z jednej strony a z drugiej ten pajac Zacharow ramię w ramię z neofaszystami manifestują a kościoł im mszę organizuje . Precz z takimi zachowaniami !!!!
 • "kibic" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:24:04 napisał:
  @Patriot pogoda? A na meczu blisko 200 osób pogoda taka sama.
 • "Patriot" dnia 4 marca 2018 o godzinie 0:12:48 napisał:
  @kibic" a co to jest 200 osób na meczu? Samych piłkarzy z działaczami i chłopcami do podawania piłek jest ze 60 :)
 • "do ad 111" dnia 4 marca 2018 o godzinie 18:48:02 napisał:
  Za Rafałem Ziemkiewiczem - WYŁĄCZ TVN I PRZESTANIESZ MIEĆ PROBLEM Z FASZYSTAMI!

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny