Galerie | Społeczeństwo i patriotyzm | ZamośćDaniel Czubara3 marca 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 25 komentarzy

Zamość: Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych przeszedł ulicami miasta [FOTO]

Fot. Daniel Czubara
R E K L A M A    B O A R D

Ok. 80 osób wzięło udział w Marszu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, jaki przeszedł dziś ulicami Zamościa. Organizatorem wydarzenia był Obóz Narodowo-Radykalny. Zapraszamy do naszej fotorelacji z marszu.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 8.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Mieszkaniec" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:32:48 napisał:
  Dokąd szedł marsz? Bo nie ma ani informacji tekstowej ani zdjęciowej? Właściwie tytuł powinien brzmieć: Wymarsz z Rynku
  R E K L A M A
 • "Anna" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:35:35 napisał:
  Czemu taka słaba relacja? Jak macie robić taką lipę to nie róbcie wcale.
 • "zamościanin" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:36:09 napisał:
  A dlaczego ten marsz odbył sie 3 marca, a nie 1 marca kiedy to przypada data Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych? Były uroczystości organizowane przez związek AK i wojsko.
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:54:19 napisał:
  Dobrze, że jest tych faszystów tak mało, ale i tak za dużo. Nie dla faszystów w Zamościu. Plujecie na tych, którzy zginęli w czasie wojny. Jesteście nienormalni i zdrajcami Polski. Nie, nie, nie!!!!!!!!!
 • "do ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 13:57:46 napisał:
  Narracja jak po Marszu Niepodległości. Zmień płytę. Nudny jesteś!
 • "do ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:00:33 napisał:
  cytat - "jesteście zdrajcami Polski" . Nadworny komentatorze, któremu wszystko przeszkadza. Każdy sądzi wg siebie. To, że ty zdradzasz nie oznacza, że wszyscy są zdrajcami.
 • "Zamościanin" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:02:16 napisał:
  Jaki marsz, taka relacja. Wstyd dla miasta, że radny maszeruje obok faszystowskich symboli.
 • "Stary" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:02:55 napisał:
  Nie przejmujcie się wyzwiskami od faszystów. Pileckiego Fieldorfa też wyzywano od faszystów. Teraz wnuki sowieckich namiestników używają tej samej narracji.
 • "ciekawy" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:08:31 napisał:
  A dlaczego nikogo z ONR nie było na uroczystościach 1 marca koło katedry? Przynajmniej nikogo nie zaobserwowałem z falangą.
 • "frekwencja" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:15:14 napisał:
  Mało osób było bo w tym samym czasie Hetman grał z Chełmianką przy KJ8. Zabrakło kibiców to i marsz słabo wyglądał w liczbach.
  R E K L A M A
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:16:29 napisał:
  Pilecki był bohaterem, a Bury mordercą. ONR próbuje ich zrównać, ale to jest zdrada i plucie w twarz pomordowanym dzieciom i niewinnym chłopom przez Burego i jego siepaczy. Mordercy nie mogą być uznawani za bohaterów, a kto tak czyni jest podłym i zakłamanym skur*****m...
 • "Gizmo" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:33:59 napisał:
  Bardzo słaba frekwencja. Ciesze sie, że faszystów na ulicach Zamoscia jest z roku na rok coraz mniej. Dobrze że poszli na mecz zamiast czcić Żołnierzy Wyklętych. Okazję do uczczenia mieli 1 marca przed Katedrą, ale jakoś nikt nie przyszedł.
 • "@frekwencja" dnia 3 marca 2018 o godzinie 14:54:41 napisał:
  Marsz był po prostu słabo nagłośniony w mediach ot co.
 • "do przedmówców" dnia 3 marca 2018 o godzinie 15:37:06 napisał:
  Za nazwanie ludzi faszystami i zdrajcami Polski "ad111 i Zamościanin", w tym osób publicznych powinniście ponieść zasłużoną karę. A kibice Hetmana to nie kibice Legii. Trzeba wiedzieć co się w mieście dzieje.
 • "ad111" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:10:17 napisał:
  Tak, tak, karać za poglądy i fakty. Jakie to miałkie... A co to i kto to...? Wstyd i hańba dla tych patoli: https://www.google.pl/search?q=onr+hajluje&num=20&dcr=0&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=Sfkxv510VgOyMM%253A%252CixGd2A-XZMN8nM%252C_&usg=__4M8A8rz6s9gZosXDsPLz6PuFsoo%3D&sa=X&ved=0ahUKEwiilpvat9DZAhWRKVAKHbjwDyoQ9QEILjAC#imgrc=Sfkxv510VgOyMM:
 • "Eeee" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:24:12 napisał:
  Błędne pojmowanie patriotyzmu i mamy takie onr-y. Nacjonalizm to tragedia i zło. Młodzież błądzi wybierając onr. Niestety nie chcą słuchać głosów rozsądku. Myślą, że wiedzą lepiej.
 • "Janek" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:52:00 napisał:
  Z żołnierzami wyklętymi ten marsz nie ma nic wspólnego. Ja widzę na samym przodzie wielki napis ONR, czyli uprawiana jest tam czysta polityka. Szkoda, że nikt z ONR nie przyszedł 1 marca pod byłą katownię UB, gdzie odbyły sie oficjalne uroczystości. A za "faszystów" nie ma co się obrażać. Niektóre hasła wykrzykiwane na takich marszach są faszystowskie. Nawet polska wikipedia pisze o ONR (podając aż 5 źródeł): "skrajnie prawicowe ugrupowanie polityczne o charakterze faszystowskim". Frekwencja znikoma, to się chwali. Czy za sprawą ciszy w mediach? Nie wiem, bo jednak Nowy Kurier Zamojski był patronem medialnym i zapowiadał marsz, a to jest znana gazeta. Bardziej obstawiam, że to mróz albo mecz zabrał uczestników. W każdym razie niewypał i bardzo dobrze. Faszyzm to zło.
 • "@Janek" dnia 3 marca 2018 o godzinie 16:57:37 napisał:
  Niewypał pod względem promocji wydarzenia i niewypał pod względem frekwencji. Co do reszty się zgadzam. Były obchody 1 marca i był czas świętować. Po co było organizować osobno? Przecież żołnierze AK i NSZ po równo obrywali od NKWD i ich pomagierów.
 • "patriota" dnia 3 marca 2018 o godzinie 17:03:15 napisał:
  Chwała Bohaterom!
 • "Cień" dnia 3 marca 2018 o godzinie 17:40:19 napisał:
  To jeszcze tylko manifa feministek 8 marca i koniec politycznych imprez w tym miesiącu.
  R E K L A M A
 • "Patriot" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:01:43 napisał:
  Przyszło mało bo pogoda nie dopisała. Co do promocji to wiele mediów komunikowało. Także np. roztocze
 • "as" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:02:50 napisał:
  Wstyd dla miasta, że radni Małysz i Sowa z jednej strony a z drugiej ten pajac Zacharow ramię w ramię z neofaszystami manifestują a kościoł im mszę organizuje . Precz z takimi zachowaniami !!!!
 • "kibic" dnia 3 marca 2018 o godzinie 20:24:04 napisał:
  @Patriot pogoda? A na meczu blisko 200 osób pogoda taka sama.
 • "Patriot" dnia 4 marca 2018 o godzinie 0:12:48 napisał:
  @kibic" a co to jest 200 osób na meczu? Samych piłkarzy z działaczami i chłopcami do podawania piłek jest ze 60 :)
 • "do ad 111" dnia 4 marca 2018 o godzinie 18:48:02 napisał:
  Za Rafałem Ziemkiewiczem - WYŁĄCZ TVN I PRZESTANIESZ MIEĆ PROBLEM Z FASZYSTAMI!

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat