Sport | ZamośćDaniel Czubara23 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Zamość: Mariusz Barda nowym trenerem juniorów Hetmana

Fot. kshetman.zamosc.pl
R E K L A M A    B O A R D

Drużyna juniorów starszych Hetmana Zamość ma nowego trenera. Klub zatrudnił na tym stanowisku Mariusza Bardę, który do tej pory prowadził Spartę Łabunie.

Zarząd Fundacji Klubu Sportowego Hetman Zamość podjął decyzje, że od 2 stycznia 2018 roku trenerem drużyny juniorów starszych zostanie Mariusz Barda. Na tym stanowisku zastąpi on Jacka Szczyrbę. Nowemu szkoleniowcowi życzymy sukcesów z młodymi piłkarzami naszego klubu.

Trenerowi Jackowi Szczyrbie bardzo dziękujemy za trud włożony w pracę z zespołem. Mamy nadzieję, że w przyszłości zobaczymy go jeszcze w kadrze trenerskiej Hetmana Zamość.– poinformowały klubowe władze na oficjalnej stronie internetowej Hetmana.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 2.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Anonim" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 11:05:02 napisał:
  Dobry ruch bo do tej pory praca z juniorami chyba nie była najlepsza, w pierwszej jedenastce jakoś nie widać solidnych wychowanków.
  R E K L A M A
 • "trener" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 12:30:12 napisał:
  hahahahah
 • "x" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 13:34:25 napisał:
  On grał kiedyś w Hetmanie ? Gdzieś już słyszałem to nazwisko.
 • "Hetman" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 18:07:49 napisał:
  Dramat jednym słowem. To posunięcie nie ma żadnego sensu.
 • "ja" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 19:45:53 napisał:
  Barda jest doświadczonym szkoleniowcem wychował wiele pokoleń zamojskich piłkarzy, ostatni raz w zamojskim klubie pracował z rocznikiem 92,93 trenując min. Mazura, Szurę, Czadego czy Wurszta. Prowadził też zespoły seniorskie Omegi Stary Zamość, Echa Zawada, Perły Deszkowice czy Sparty Łabunie. Fakt ostatnie lata pracy w Sparcie nie obfitowały w jakieś sukcesy, nawet na poziomie A-klasy ale został On zatrudniony w Zamościu zapewne dlatego że uczy w-f w ZSP nr 3 do którego uczęszcza wielu juniorów z Hetmana, np. Luterek, Pawlak czy Skóra których dobrze zna, a także wielu utalentowanych zawodników z okolicznych klubów, których być może uda Mu się namówić do gry w juniorach Hetmana.
 • "He he" dnia 23 grudnia 2017 o godzinie 20:24:38 napisał:
  Do "ja": Czy ty sam wierzysz w te pierdoły, które powypisywałeś?
 • "Anonim" dnia 24 grudnia 2017 o godzinie 11:34:01 napisał:
  W Hetmanie jest potrzebny dobry trener od juniorów z zewnątrz, nie z Zamościa nie uwikłany w zamojskie układy. Trzeba mu zapłacić konkretna kasę ale jak wychowa kilkunastu juniorów na poziomie to wszystko się zwróci z nawiązką.
 • "obiektywny" dnia 24 grudnia 2017 o godzinie 13:42:52 napisał:
  Popieram anonima. Trener musi być zdecydowanie lepszy, jak junior może grać w pierwszym zespole jak nie jest odpowiednio szkolony i nie daje się mu szansy. Układy były i będą w Hetmanie, może jak Welcz odejdzie to przestanie blokować juniorom drogę do 1zespołu ponieważ teraz żeby zagrać w Hetmanie trzeba mieć tylko i wyłącznie znajomości
 • "kibic" dnia 27 grudnia 2017 o godzinie 19:19:33 napisał:
  Młodzieżowców do pierwszego zespołu trzeba na razie sprowadzić z zewnątrz bo z tych co są to tylko Krupa, Bednara i Daszkiewicz się nadają.
 • "Anonim" dnia 28 grudnia 2017 o godzinie 15:42:29 napisał:
  Trzech to za mało niech się przydarzą kontuzje, kartki nie będzie kim grać, powinno być 5-7 młodzieżowców na poziomie, można na nich budować zespół na lata.
  R E K L A M A
 • "ktoś" dnia 29 grudnia 2017 o godzinie 17:23:13 napisał:
  Akademię niech otworzą zaraz pojawią się juniorzy.
 • "Jaro" dnia 31 grudnia 2017 o godzinie 0:18:26 napisał:
  Paweł Babiarz z Tomasovii od 1 stycznia będzie wolny, Jego trzeba było zatrudnić a nie jakiegoś Bardę.
 • "tak tak" dnia 2 stycznia 2018 o godzinie 7:55:58 napisał:
  Paweł Babiarz zrezygnował z juniorów tomasovii żeby przyjść do juniorów Hetmana? pogrzało cie? chłop chce do seniorów i dlatego dał sobie spokój.
 • "daro" dnia 2 stycznia 2018 o godzinie 13:44:26 napisał:
  Nowy prezes przyjął nowego trenera. Łysy, w dresie, więc się nada na marsz narodowców
 • "Jaro" dnia 2 stycznia 2018 o godzinie 15:37:28 napisał:
  Raczej bardziej prestiżowa jest praca z juniorami Hetmana niż z całym szacunkiem Tomasovii.
 • "tak tak" dnia 2 stycznia 2018 o godzinie 16:54:38 napisał:
  Jaro, raczej nie...
 • "Jaro" dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 16:44:07 napisał:
  Hetman to marka znana w całej Polsce a Tomasovia raczej tylko na Lubelszczyźnie.
 • "..." dnia 3 stycznia 2018 o godzinie 18:43:31 napisał:
  Marka powiadasz ....... hahhhahah
 • "Anonim" dnia 24 stycznia 2018 o godzinie 18:57:01 napisał:
  Z tego co słyszałem,na treningach juniorów Hetmana jest 8-12 osób.Jak oni mają się zebrać na ligę,jeśli mają taką wąską kadrę? Sory,ale 18 osób w kadrze nie wystarczy,dojdą kontuzję itd.. Wiadomo,nie wszyscy trenują regularnie,niektorzy to tylko sa na mecze.. Przyjdzie liga i będą grać tą sama jedenastką,bo ludzi nie będzie,a gdzie rywalizacja? .. Przecież ludzie z podstawowego składu nawet nie będą walczyc o miejsce w skladzie bo beda mieli je zapewnione,bo jest wąska kadra.. I jak oni maja sie rozwijac? A może porozmawiać z okolicznymi klubami,gdzie jest na pewno paru zawodnikow utalentowanych 1999-2001 np. Omega,Gryf w ktorych mlodzież stanowi polowe zespolu seniorskiego i graja regularnie w klasie okręgowej.

Comments are closed.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Roman 202
Co wy piszecie przez opieszałość ZSL ...
eljot
wie ktoś co się dzieje z Daszkiewiczem...
KL
Widzę, że Zamość dalej brnie w krety...
Zamość
"Król jest nagi". Rozczarowany-zgadzam ...
Rozczarowany
Jakiś czas temu na koncepcjach GDDKiA o...
ds
Sorry ale co ma Łuków do Zamościa?...
Mefisto
Prestiżowe konkursy i PWSZ :D:D:D:D Pic...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
istanbul evden eve nakliyat istanbul Evden eve nakliyat ev esyasi depolama evden eve nakliyat nakliyat evden eve istanbul nakliyat istanbul evden eve nakliyat nakliyat şirketi istanbul evden eve istanbul evden eve nakliyat