Polityka i Samorząd | ZamośćDaniel Czubara24 maja 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 7 komentarzy

Zamość: Marek Palonka nowym szefem lokalnego SLD

Marek Palonka, fot. materiał nadesłany
R E K L A M A    B O A R D
Zamojskie SLD ma nowego szefa. Został nim Marek Palonka.

W związku z wcześniejszą rezygnacją dotychczasowego przewodniczącego organizacji miejskiej SLD Romana Podświadka – na konwencji miejskiej SLD przeprowadzonej 19 maja jednomyślnie nowym przewodniczącym został Marek Palonka.
 
Nowy szef zamojskiego SLD to z wykształcenia magister inżynier elektryk; absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Wrocławskiej. Uznany specjalista w dziedzinie energetyki, przez co wieloletni prezes m. in. zarządu Zamojskiej Korporacji Energetycznej, Zarządu P.W. Agtel  Sp. z o.o. Zamość. Jednocześnie od najmłodszych lat zaangażowany w działalność społeczną tj. przewodniczący Rady Uczniowskiej I LO w Zamościu, członek RU ZSP Politechniki Wrocławskiej, długoletni Instruktor ZHP w Zamościu i Wrocławiu, działacz SEP oddział Katowice, V-ce Prezes Zarządu Stowarzyszenia Prosumentów OZE, w tym od 2017 członek SLD.

 

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 4.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Daniel Czubara
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "k" dnia 24 maja 2018 o godzinie 9:58:49 napisał:
  Dużo pracy przed nowym przewodniczącym SLD w Zamościu. Należałoby uporządkować struktury partyjne z członków którym tylko zależy na prywatnym interesie mówię o radnych. Którym to tylko zależy w czasie wyborów złapać jedynkę na liście, a na resztę położyć lagę i mieć daleko gdzieś.W organizacji Zamojskie są też członkowie którym to zależy aby SLD w Zamościu się rozwijało i pracowało dla dobra mieszkańców naszego miasta. Obecni radni SLD nic nie robią w tym kierunku.
  R E K L A M A
  • "L." dnia 24 maja 2018 o godzinie 10:18:20 napisał:
   A co dalej z tablicą upamiętniającą miejsce urodzenia Róży Luksemburg? Co z obchodami 100. tragicznej rocznicy Jej śmierci? Co w sprawie ogłoszenia w Zamościu Roku 2019 Róży Luksemburg? Jakaś cisza!
  • "Wiesiek" dnia 24 maja 2018 o godzinie 10:24:44 napisał:
   Same Dziadki szkoda waszego czasu.
  • "Anonim" dnia 24 maja 2018 o godzinie 11:02:58 napisał:
   Bardzo dobry głos dla jedności SLD. Zapraszamy tak mądrych ludzi w nasze szeregi.
 • "kolega_z_rady" dnia 24 maja 2018 o godzinie 10:16:32 napisał:
  Transfer z Ruchu Palikota do SLD? http://roztocze.net/jedynka-palikota/
 • "H" dnia 24 maja 2018 o godzinie 10:27:15 napisał:
  Dużo wyzwań przed p. Markiem, ale jest siła, chęci, i odpowiednie doświadczenie które mam nadzieję zaprocentuje.
 • "Gratulacje" dnia 28 maja 2018 o godzinie 12:48:03 napisał:
  Gratulacje panie Marku . Można by powiedzieć właściwy człowiek na właściwym miejscu. Jesli nie da sie pan wykorzystac ( tak jak poprzednicy) przez takich farbowanych lisów jak radny Nizioł ( mam nadzieję ze nie poprze pan tego radnego w kolejnych wyborach) to ma pan szansę odnieść w Zamościu sukces. A tak swoją drogą ciekawe do kogo tym razem przytuli się radny Nizioł aby jego nazwisko znalazło się na listach wyborczych do RM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
TORRES20400
https://www.youtube.com/watch?v=I2ZgKkob...
nauczyciel
buachahahahaha, dawno się tak nie uśmi...
ak
Do klakiera. Pozwolę sobie zauważyć, ...
tadek
mam dość wojenek PiSu (i przystawek) z...
realista
Nikt z Zamojszczyzny się nie dostanie. ...
kaman
Ot odezwali się intelektualiści. Skąd...
Strażak Sam
Boże, chroń nas przed takimi Polakami,...
pytanie
Czy pieniądze parafian powinny być w p...
Do hejterka ak
Jak Zamoyski nie zmieniał urzędników,...
kmicic
Szanowni nauczyciele, powołujecie się ...
Robi
Panie niedouczony dziennikarzu, już daw...
Tomek
Może by im ktoś debatę zorganizował?...
ad111
Argumenty "kościółkowych" zawsze te s...
ak
I tak od pięciu lat. Aktywność władz...
ja
upraszczasz i trywializujesz - w tym kra...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018