R E K L A M A

Z I P

Edukacja | ZamośćOliwia Bojar3 stycznia 2018 FACEBOOK | 5249 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Mała ojczyzna – ludzie i miejsca na konkursie

foto: freeimages.com
R E K L A M A    B O A R D


III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Zamościu zaprasza gimnazjalistów do udziału w wyjątkowym konkursie literacko fotograficznym przeznaczony.

Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach konkursowych: opowiadanie, wywiad, mem oraz fotografia.
Jego celem jest pokazani swojej małej ojczyzny, jej mieszkańców i zabytków, odkrycie rzeczy dawno zapomnianych i dotarcie do cichych bohaterów i nieznanych opowieści, które przedstawione zostaną w jednej z czterech kategorii konkursowych.

Zasady poszczególnych kategorii są następujące:

Opowiadanie – uczestnik konkursu przesyła jedno opowiadanie spełniające wymogi tematu. Praca nie powinna przekraczać czterech stron A4 (około 8000 znaków razem ze znakami interpunkcyjnymi).

Wywiad – uczestnik konkursu powinien przesłać rozmowę z autentyczną postacią (mile widziane imię, nazwisko i krótka notka o rozmówcy) na temat wydarzeń historycznych, obyczajów, miejsc, które uznał za ważne. Praca nie powinna przekraczać czterech stron A4 (około 8000 znaków razem ze znakami interpunkcyjnymi).

Mem – uczestnik konkursu przesyła dwa memy własnego pomysłu na temat szeroko rozumianego pojęcia „Mała ojczyzna”na kartonie A4 lub drogą elektroniczną na adres elizalp@poczta.onet.pl.
Mem nie może być zapożyczony lub skopiowany, powinien stanowić autorską własność uczestnika konkursu.

Fotografia – uczestnik konkursu powinien nadesłać 3 zdjęcia, które układają się w cykl i opowiadają jakąś historię. Fotografie mogą dokumentować miejsce, zabytek, pomnik przyrody lub stanowić obraz człowieka. Fotografie należy opisać na odwrocie godłem. (format zdjęć 18 x24)

Uczestnicy konkursu mogą przesłać prace w dwóch kategoriach. Powinny być one samodzielnym i niepublikowanym dotychczas dziełem ucznia. Prace należy przesłać drogą elektroniczną lub poczta tradycyjną do 16 lutego.

Do pracy należy dołączyć „Kartę Zgłoszenia”, która wraz ze szczegółami i niezbędnymi adresami dostępna jest http://lo3zamosc.edu.pl/PDF/Ma%C5%82aOjczyzna2018.pdf

Najlepsze opowiadania i wywiady zostaną opublikowane na łamach gazety szkolnej III LO Vers Libre. Zdjęcia natomiast oglądać będzie można podczas wystawy przygotowanej na zakończenie konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej III LO, a uroczyste zakończenie konkursu zaplanowano na 16 marca o godzinie 9:00.

Autor: Oliwia Bojar
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny