Edukacja | ZamośćOliwia Bojar3 stycznia 2018 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: Mała ojczyzna – ludzie i miejsca na konkursie

foto: freeimages.com
R E K L A M A    B O A R D


III Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Zamościu zaprasza gimnazjalistów do udziału w wyjątkowym konkursie literacko fotograficznym przeznaczony.

Konkurs przeprowadzony zostanie w czterech kategoriach konkursowych: opowiadanie, wywiad, mem oraz fotografia.
Jego celem jest pokazani swojej małej ojczyzny, jej mieszkańców i zabytków, odkrycie rzeczy dawno zapomnianych i dotarcie do cichych bohaterów i nieznanych opowieści, które przedstawione zostaną w jednej z czterech kategorii konkursowych.

Zasady poszczególnych kategorii są następujące:

Opowiadanie – uczestnik konkursu przesyła jedno opowiadanie spełniające wymogi tematu. Praca nie powinna przekraczać czterech stron A4 (około 8000 znaków razem ze znakami interpunkcyjnymi).

Wywiad – uczestnik konkursu powinien przesłać rozmowę z autentyczną postacią (mile widziane imię, nazwisko i krótka notka o rozmówcy) na temat wydarzeń historycznych, obyczajów, miejsc, które uznał za ważne. Praca nie powinna przekraczać czterech stron A4 (około 8000 znaków razem ze znakami interpunkcyjnymi).

Mem – uczestnik konkursu przesyła dwa memy własnego pomysłu na temat szeroko rozumianego pojęcia „Mała ojczyzna”na kartonie A4 lub drogą elektroniczną na adres elizalp@poczta.onet.pl.
Mem nie może być zapożyczony lub skopiowany, powinien stanowić autorską własność uczestnika konkursu.

Fotografia – uczestnik konkursu powinien nadesłać 3 zdjęcia, które układają się w cykl i opowiadają jakąś historię. Fotografie mogą dokumentować miejsce, zabytek, pomnik przyrody lub stanowić obraz człowieka. Fotografie należy opisać na odwrocie godłem. (format zdjęć 18 x24)

Uczestnicy konkursu mogą przesłać prace w dwóch kategoriach. Powinny być one samodzielnym i niepublikowanym dotychczas dziełem ucznia. Prace należy przesłać drogą elektroniczną lub poczta tradycyjną do 16 lutego.

Do pracy należy dołączyć „Kartę Zgłoszenia”, która wraz ze szczegółami i niezbędnymi adresami dostępna jest http://lo3zamosc.edu.pl/PDF/Ma%C5%82aOjczyzna2018.pdf

Najlepsze opowiadania i wywiady zostaną opublikowane na łamach gazety szkolnej III LO Vers Libre. Zdjęcia natomiast oglądać będzie można podczas wystawy przygotowanej na zakończenie konkursu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej III LO, a uroczyste zakończenie konkursu zaplanowano na 16 marca o godzinie 9:00.

Jak cenna jest ta informacja dla Ciebie?
Powiedz nam o tym - kliknij na gwiazdki.
Liczba ocen: 1.
Dziękujemy! Postaramy się być jeszcze lepsi.
Autor: Oliwia Bojar
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
?
Skoro przenosiny mają być w następnym...
Zamościanin
Tak komentarze mogą pochodzić z Veolii...
wesoły antek
Taka podwyżka a dla czego panowie się ...
Ćwik&Zwola...
Rozumiem że ta psedo konferencja to ost...
Ma byc
@jas na filmie mowia ze ma byc tam gdzie...
jas
A co z delegaturą urzędu wojewódzkieg...
Ja nie mogę
Nie no Pan Ćwik jest gotowy do EU. Pozi...
Fredek
A co wspólnego z domem dziecka w Tomasz...
Kto
A co z wynajmującymi tam pomieszczenia ...
"Zulugula"
To chodźmy wszyscy do do Kauflandu du...
pasażer
A może tak pan radny zajął by się ni...
Jan III
Dużo dni ma ten maj 922?...
Do ‚ed’
Ceny śmieci rosną ale zobaczysz jak wz...
Wilk
Sondaż do niczego. Jak sie pozwala glos...
KL
Czy wynik sondy wyborczej jest zaskakuj...
ms
a może trzeba podniść/wprowadzić pod...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
Copyright © 2019 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
PATRONAT | RSS | KONTAKT | PLIKI COOCKIE | POLITYKA PRYWATNOŚCI | istanbul evden eve nakliyat istanbul nakliyat
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018