R E K L A M A

Z I P

Sport | ZamośćDaniel Czubara3 listopada 2017 FACEBOOK | 5262 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | 19 komentarzy

Zamość: “Ma być gra, ma być awans, ma być widowisko…”

Fot. Daniel Czubara

Tak w skrócie przedstawia plany dla Hetmana Zamość prezes Lesław Kapka, właściciel Grupy Oscar, sponsora strategicznego zamojskiego klubu.

W wywiadzie udzielonym “Tygodnikowi Zamojskiemu”  prezes Kapka jasno przedstawia warunki współpracy z klubem z Zamościa.

Podpisałem z klubem bardzo twardą i precyzyjną umowę i ją skrupulatnie realizuję. W związku z tym prezesa dość często po słabych wynikach bolą kieszeń i głowa. Pieniądze to nie wszystko, je zawsze można zarobić, zwłaszcza gdy się myśli i ciężko pracuje. W umowie jest np. zapis, który mówi, że Hetman dostanie ode mnie dodatkowe pieniądze, gdy na trybunach zasiądzie 5000 kibiców, plus kolejne, gdy będzie ich 7500.– mówi “TZ” prezes Kapka.

Zaznacza też, ze interesuje go wyłącznie awans. Właściciel Grupy Oscar zdradził też “TZ” co stanie się, jeśli drużynie prowadzonej przez trenera Jacka Ziarkowskiego nie uda się awansować do III ligi.

Umowa z Hetmanem jest bardzo jasna i klarowna. Jeśli Hetman nie awansuje do III ligi, to na pewno nie będę wspierał go finansowo w takim zakresie jak obecnie. Plany i założenia są konkretne, jeśli ich nie zrealizujemy to będę musiał się poddać i wycofać jako przegrany. Nie jestem minimalistą i każdemu z kim współpracuję stawiam cele na bardzo wysokim poziomie. Ma być gra, ma być awans, ma być widowisko na które będą chcieli przychodzić kibicie.- mówił w wywiadzie prezes Lesław Kapka.

Czy Hetman przybliży się do awansu? Przekonamy się w najbliższą sobotę, 4 listopada, o godz. 12. Hetman na własnym boisku będzie podejmował Lubliniankę Lublin.

Autor: Daniel Czubara
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
 • "Wielmożny Pan Średnik" dnia 3 listopada 2017 o godzinie 10:06:14 napisał:
  Czyli już wiemy, że Kapka był za zwolnieniem Motyki. Panie prezesie, bez stworzenia solidnych podwalin do funkcjonowania klubu nie osiągnie Pan niczego. Jeśli nie będziemy egzekwować od zawodników sportowej postawy, awans będzie zwycięstwem pyrrusowym. I w kolejnym sezonie Hetman zagra tak, jak AMSPN w swym ostatnim roku w III lidze.
  R E K L A M A
 • "Alex" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 8:21:39 napisał:
  Panie prezesie z tym awansem w obecnym sezonie może być ciężko strata 8 pkt do Stali która w całej rundzie straciła tylko 3 pkt. Niech Pan zostanie na następny sezon utrzyma ten skład przy kosmetycznych zmianach awans na pewno będzie. W tym sezonie to praktycznie nie możliwe.
 • "kibic" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 9:04:28 napisał:
  Awans? jaki awans jak nawet z drużynami z połowy stawki przegrywamy.
 • "eljot" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 15:37:16 napisał:
  W dzisiejszym meczu ani gry,ani widowiska P.Trenerze,a więc i z awansu dupa.
 • "..." dnia 4 listopada 2017 o godzinie 15:42:00 napisał:
  I tylko 5000 na trybunach hahhahha ...... Arenę budować ..... bo ma przychodzić 7500
 • "Jaro" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 16:40:34 napisał:
  Już po awansie, Stal jutro wygra i będzie miała 11 pkt przewagi, to jest nie do odrobienia. W następnym sezonie jak nikt nie spadnie do naszej IV ligi będzie większa szansa . Kolejny sezon stracony.
 • "x" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 16:43:42 napisał:
  Piłkarze Hetmana grali dzisiaj tak jakby chcieli zwolnić kolejnego trenera. Może Ziaro im nie odpowiada.
 • "Kibic" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 16:56:48 napisał:
  Nie było gry! Nie będzie awansu! Nie było widowiska! Nic nowego. Brawo. Może jeszcze jedna prezentacja drużyny na starówce oczywiście z prezydentem?
 • "rado" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 16:58:41 napisał:
  Do Kibic- bez. Przecież są bilbordy.
 • "banan" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 17:41:41 napisał:
  A może tak po liściu wzorem z Łazienkowskiej???
  R E K L A M A
 • "anonymous" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:09:24 napisał:
  banan może nie tak drastycznie, ale jakaś kara finansowa by się znowu przydała bo totalnie większość meczu olali, zaczęli grać dopiero w ostatnim kwadransie.
 • "prowokatorek" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:19:48 napisał:
  Panie Kapka chce pan gre awans i widowisko to idz pan do Chelma to tam teraz wiedza jak to robic.Tu w Zamosciu szkoda panskiej kasy.Lublinianka byla o klase lepsza i jak w tym roku nie awansuje to w przyszlym na pewno zalatwi hetmana.Awans hetmana wybij pan sobie z glowy. co innego chelmianka beniaminek ktory gra walczy i ktory po dzisiejszej kolejce i wygranej z Unia w Tarnowie bedzie tracil do lidera...4 pkt.Nie zle nie? Troche prowokuje ale na to g.....zwane meczami hetmana nie da sie juz chodzic i tego ogladac.Za tydzien na mecz jade do Chelma,a w Zamosciu zostaje tylko Padwa!
 • "zamościak" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:23:48 napisał:
  Jak nie będzie 75 % składu piłkarzy naszych to tak będzie do usranej śmierci. Armia zaciężna dalej gra na nosie i kibicom i trenerom, po dzisiejszym meczu to cała drużyna razem z trenerem do wymiany, który potwierdził swoją niemoc. Jak zmiennicy z rezerwy nie dają rady ! Może trampkarzy zatrudnić z Legii ? Postawić na swoich, niech się ogrywają, a tych pseudo gwiazdorów wysłać do z powrotem
 • "z" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:31:09 napisał:
  To się zdecydujcie. Bo jak zespół był oparty na własnych piłkarzach to też narzekaliście.
 • "zamościak" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:45:21 napisał:
  nie muszę się decydować, zawsze byłem za tym, po to trenują żeby grać w swoim klubie, a nie tułać się po wsiach
 • "Stary" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 18:45:55 napisał:
  To czy będą grali swoi czy przyjezdni to nie jest najważniejsze. Przecież dziś swoi Solecki , Turczyn , Kycko kopali się w czoło i nie widać było po nich większego zaangażowania od przyjezdnych. Jedyny dziś przyzwoity - Skrzypek to przecież "imigrant". Nie wiem jak te gwiazdeczki mają podpisane kontrakty ale za taki występ jak dziś to powinni popłacić co najmniej po 1000 zł kary na łepka. Oni powinni dopłacać do tego ,że mogą nosić koszulki Hetmana ,a nie dostawać za to kasę. Co się stało z Kupiszem , który w ubiegłym sezonie zdecydowanie się wyróżniał ambicją i zaangażowaniem a był przyjezdnym. Dziś zadomowił się w Zamościu i przewraca się o własne nogi - na trybunach mówią ,że przez alkohol- jeśli to prawda to kopa w tyłek niech jedzie do Koszalina. Tak trzeba zrobić z każdym - z miejscowymi którzy zawodzą i olewają klub tak samo - niech grają w Huczwie i Roztoczu jeśli nie mają większych ambicji niż 5 liga. Awans nam już nie grozi spadek też nie - trzeba pójść inną drogą. Ktoś wyżej napisał ,że wybiera się do Chełma. dobrze jakby zabrał tam zamojskich działaczy niech zobaczą i nauczą się jak budować drużynę bez napinki , głośnych nazwisk i z podobnie słabo prowadzonym szkoleniem młodzieży jak w zamojskim AMSPN.
 • "Anonim" dnia 4 listopada 2017 o godzinie 19:19:41 napisał:
  Po prostu Panie Prezesie trzeba kupić w zimie ośmiu czy dziewięciu zawodników Chełmianki i mamy drużynę na III-cią ligę, bo kto bogatemu zabroni :) I nie trzeba będzie do Chełma jeździć.
 • "He he" dnia 5 listopada 2017 o godzinie 23:22:36 napisał:
  Stary (lub też KK)! Przestań! Twoja wizja zamojskiej piłki dogorywa w świdnickim sądzie. Sam wyjedź do Chełma i buduj tam piłkarską potęgę, kmiocie. Budżet Zamościa nie przeżyje realizacji twoich wizji.
 • "wieśniak" dnia 6 listopada 2017 o godzinie 17:34:13 napisał:
  W "Chełmie" jest wśród ludzi klimat. W Zamościu jest zawiść i nienawiść. Kto jest jej autorem? Kto skłócił środowisko? Jest powiedzenie - jak spierdo...isz fundamenty to i najlepszy dach pierdo..lnie.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny