R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | SportRedakcja19 grudnia 2017 FACEBOOK | 4411 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0) ()

Zamość: LZS podsumowało rok

Fot. Starostwo Powiatowe w Zamościu

R E K L A M A    B O A R D

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2017. Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu zorganizowało 41 imprez sportowo – rekreacyjnych i turystycznych, w których uczestniczyło 3880 osób. 

Największymi imprezami w 2017 roku były m.in.:

– Zimowe Igrzyska LZS – Jacnia,
– XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – Krasnobród,
– Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego w Biegach Przełajowych,
– Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego  w Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”,
– Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego w Lekkiej Atletyce,
– Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn OSP. 

Dla najlepszych drużyn, za pierwsze trzy miejsca we współzawodnictwie sportowym za 2017 rok, Starosta Zamojski ufundował nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego o wartości 2 000,00 złotych.

Listy gratulacyjne i nagrody otrzymały:

Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej
Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
Szkoła Podstawowa w Miączynie
oraz
Gimnazjum w Starym Zamościu
Gimnazjum w Grabowcu
Gimnazjum w Miączynie 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów gminnych powiatu zamojskiego, zaproszeni goście, dyrektorzy szkół, sponsorzy, członkowie i sympatycy Zrzeszenia oraz Członek Zarządu Województwa Lubelskiego Arkadiusz Bratkowski i duszpasterz sportowców diecezji zamojsko-lubaczowskiej ks. Piotr Szeptuch. 

Za okazane wsparcie finansowe  i wszechstronną pomoc w  realizacji zadań w 2017 roku, Starosta Zamojski Henryk Matej otrzymał podziękowanie w formie patery, z rąk Przewodniczącego Rady Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS w Zamościu Stanisława Stepaniuka.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
Poniżej uruchomiliśmy nowe narzędzie do komentowania. Proponujemy to rozwiązanie, aby ograniczyć podszywanie się pod użytkowników oraz hejt. Uruchamiamy je na razie w formie testów, ale jeśli spełni oczekiwania zastąpi obecnie dostępne komentarze. Zapraszamy do testowania.
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podpis:

Publikując komentarz potwierdzam, że zapoznałem/am się z regulaminem usługi dostępnym na stronie (www.roztocze.net/regulamin-kometarze/) i akceptuję jego postanowienia.

Anty-spam:

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
Ciekawe...
czy Zawiślak też tam będzie? LPR to j...
advocatus diabo... 6 minut temu
...można by rzec "koń trojański" LPR?...
advocatus diabo... 8 minut temu
...z czegoś trzeba "żyć"...
Wyższe kary 10 minut temu
Zniszczył ludziom życie, zabił ich i ...
Oneb 18 minut temu
Człowiek, który zmarnował potencjał ...
członki z plas... 26 minut temu
Jak myślicie , to jednostkowy przypadek...
Wojak 35 minut temu
Najliczniej na spotkaniu z Giertychem st...
nikt
OK, ale przydałoby się takie informacj...
Oneb
Wróżka, osiedle, 16:16, !, Z osiedla, ...
Dirty Harry
A mógłbyś wyjaśnić na czym miałoby...
Ciekawe czy do komitetu pani radnej zał...
observer
szerszy elektorat to taki trochę kurdup...
observer
dyżurny i wszechobecny poseł był, a g...
Thomas
Marta Pfeiffer jeżeli nie wykorzysta at...
RK
Nie rozumem co oznacza "po zamojsku" - r...
KL.
PSL jest na skraju zaniku. Aby "coś tam...
nikt
super, gdzie jest dostępny regulamin? J...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny