R E K L A M A

Z I P

Powiat Zamojski | SportRedakcja19 grudnia 2017 FACEBOOK | 0 Twitter E-mail Skopiuj link Skomentuj | (0)

Zamość: LZS podsumowało rok

Fot. Starostwo Powiatowe w Zamościu
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok 2017. Powiatowe i Miejskie Zrzeszenie LZS w Zamościu zorganizowało 41 imprez sportowo – rekreacyjnych i turystycznych, w których uczestniczyło 3880 osób. 

Największymi imprezami w 2017 roku były m.in.:

– Zimowe Igrzyska LZS – Jacnia,
– XVIII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – Krasnobród,
– Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego w Biegach Przełajowych,
– Mistrzostwa Powiatu Zamojskiego  w Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt „Piłkarska Kadra Czeka”,
– Otwarte Mistrzostwa Miasta Zamość i Powiatu Zamojskiego w Lekkiej Atletyce,
– Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn OSP. 

Dla najlepszych drużyn, za pierwsze trzy miejsca we współzawodnictwie sportowym za 2017 rok, Starosta Zamojski ufundował nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego o wartości 2 000,00 złotych.

Listy gratulacyjne i nagrody otrzymały:

Szkoła Podstawowa w Wólce Wieprzeckiej
Szkoła Podstawowa w Kolonii Sitno
Szkoła Podstawowa w Miączynie
oraz
Gimnazjum w Starym Zamościu
Gimnazjum w Grabowcu
Gimnazjum w Miączynie 

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele samorządów gminnych powiatu zamojskiego, zaproszeni goście, dyrektorzy szkół, sponsorzy, członkowie i sympatycy Zrzeszenia oraz Członek Zarządu Województwa Lubelskiego Arkadiusz Bratkowski i duszpasterz sportowców diecezji zamojsko-lubaczowskiej ks. Piotr Szeptuch. 

Za okazane wsparcie finansowe  i wszechstronną pomoc w  realizacji zadań w 2017 roku, Starosta Zamojski Henryk Matej otrzymał podziękowanie w formie patery, z rąk Przewodniczącego Rady Powiatowego i Miejskiego Zrzeszenia LZS w Zamościu Stanisława Stepaniuka.

Autor: Redakcja
R E K L A M A    B A N N E R   I
Komentarze publikowane poniżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT. Jednocześnie informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net. Roztocze.net zapisuje na Twoim urządzeniu pliki cookie, więcej na ten temat możesz przeczytać na stronie PLIKI COOKIE. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych możesz przeczytać na stronie POLITYKA PRYWATNOŚCI
KOMENTARZE CZYTELNIKÓW
    R E K L A M A

Bądź pierwszy i skomentuj artykuł lub sytuację.

Dodaj komentarz

UWAGA!!! Informujemy że korzystając z naszych stron pozostajesz anonimowy tak długo, aż sam nie zdecydujesz inaczej. Twoje dane osobowe w postaci Adresu IP są zapisywane dopiero wtedy gdy zostawiasz w roztocze.net swój komentarz. PRZECHOWYWANIE DANYCH: Twoje dane osobowe przechowujemy jedynie tak długo, jak jest to rozsądnie uznane za konieczne do realizacji celów, dla którego zostały zgromadzone, lub do zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami prawa dotyczącymi raportowania. PRZEKAZANIE DANYCH: Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania – oczywiście tylko gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. ZMIANA I USUNIĘCIE DANYCH: Każdy użytkownik ma prawo w każdej chwili do uzyskania informacji o swoich danych, możliwość ich poprawiania (jeśli jest to technicznie możliwe) oraz usunięcia poprzez przesłanie odpowiedniej informacji za pomocą poczty elektronicznej na adres: redakcja@roztocze.net.
ad11
Raczej, to nie będzie dobre rozwiązani...
KJL
Czy będzie jakiś poczęstunek napojem ...
kibic
A konkretnie Barnor Bright, grywał nawe...
Prezes
Pomocnik z Ghany na testach w Hetmanie...
KL
Byle jakie szybkie żarcie dla motłochu...
Doping
Nie ma i nie będzie (klask, klask), nie...
roman2
Typowy chłop ze wsi maluje pasy a psy ...
stara mapa
moze wg nich Lublin jest na Roztoczu :D...
L
Zamieszczenie informacji o Kongresie Św...
Marek
A możne atrapę prawdziwej zebry, nogam...
Który stopień jest najgroźniejszy pie...
klon
Temat spalarni śmieci też ucichł. Czy...
Parafianka
A poza tym, dlaczego na plakacie jest ż...
Parafianka
Na miłość boską, tylko nie straszcie...
Mirek
"Wg. wpisu" - czy pan Robert Moteka nie ...
Komentarze publikowane powyżej, są elementem bezpłatnej usługi świadczonej na rzecz użytkowników serwisu. Redakcja roztocze.net nie ponosi odpowiedzialności za treść i stylistykę komentarzy. Naruszenia prawa należy zgłaszać na adres redakcji dostępny na stronie KONTAKT
R E K L A M A    B A N N E R    II
R E K L A M A B A N N E R III
Copyright © 2018 Fundacja im. Bernardo Morando. Wszelkie Prawa Zastrzeżone
ARCHIWUM lata 2000-2010 ROCZNIKI 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018
Lokalny Informator Edukacyjny
Lokalny Informator Edukacyjny